اسانس Ocean Drops

امروزه استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا در محیط های تجاری، اداری، فروشگاه ها، هتل ها و... بسیار رایج شده است. انتخاب اسانس مناسب به عنوان ماده اصلی مورد استفاده در این قبیل تجهیزات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یکی از محبوب ترین اسانس ها که کاربرد های بسیاری دارد اسانس Ocean Drops می باشد. این ماده در بطری های 100 گرمی قابل ارائه بوده و به دلیل بوی آرام بخش و ملایم می تواند در اکثر محیط ها مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به برخی ویژگی های این اسانس پرداخته می شود.


اسانس Ocean Drops و کاربرد های آن

خرید اسانس مناسب برای محیط مورد نظر امروزه با توجه به تنوع تعداد و رایحه موجود در بازار بسیار آسان می باشد چرا که هر فرد با هر سلیقه ای می تواند رایحه مورد نظر خود را پیدا کند، شرایط فصلی و محیطی از دیگر مواردی است که هنگام تصمیم گیری در مورد بوی غالب بر یک محیط باید در نظر داشت. اسانس Ocean Drops با برخورداری از ساختاری سبک و رایحه ای ملایم و دلنشین می تواند در محیط های اداری، مراکز درمانی و بیمارستان ها و محیط های مسکونی مورد استفاده قرار گیرد. این اسانس حاوی مواد پایدار کننده بوده که موجب ماندگاری بالای رایحه در محیط می گردد.


دیگر ویژگی های اسانس Ocean Drops

هنگام خرید اسانس باید توجه داشت که ساختار ماده به گونه طراحی شده باشد که حساسیت تنفسی و آلرژیک برای افراد به وجود نیاورد، همچنین با برخوداری از غلظت مناسب و قابلیت پخش بالا، برای به کارگیری در دستگاه ها و تجهیزات خوشبو کننده هوا مناسب باشد. نکته مهم دیگر توجه به نحوه نگه داری ماده می باشد. به منظور جلوگیری از تجزیه و تغییر رنگ اسانس ها بهتر است آنها را در ظروف سربسته و در محیط خشک و خنک نگه داری نمود، همچنین توصیه می شود از قرار دادن این مواد در معرض نور خورشید جلوگیری کرد.