اسانس Soft Touch

امروزه استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا در محیط های مختلف بسیار رایج می باشد. از این دستگاه ها و تجهیزات مشابه در انواع محیط ها اعم از مراکز تجاری و فروشگاهی، محیط های مسکونی، اداری، باشگاه های ورزشی، مراکز تفریحی و... استفاده می شود. ماده اصلی به کار رفته در این دستگاه ها اسانس است، که در انواع رایحه در بازار موجود بوده و می توان متناسب با هر محیط و سلیقه ای اسانس مناسبی ییدا کرد. از جمله یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین اسانس ها می توان به اسانس Soft Touch اشاره نمود. این اسانس با برخورداری از رایحه ای ملایم در اکثر محیط ها قابل استفاده می باشد.

ویژگی های اسانس Soft Touch

یکی از مهم ترین موارد که هنگام خرید اسانس باید به آن توجه نمود، تناسب بوی اسانس با نوع فعالیت انجام شده در محیط، بوی غالب در محیط و شرایط فصلی و آب و هوایی می باشد. اسانس Soft Touch به علت بوی ملایم و آرام بخش در محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی بسیار پرکاربرد می باشد. این اسانس با بویی آرام بخش و بدون هیچ گونه حساسیت تنفسی و آلرژیک، آسیبی برای افراد در محیط به وجود نمی آورد. همچنین این اسانس به علت برخورداری از مواد پایدارکنندها دارای ماندگاری بسیار بالایی در محیط می باشد.

نحوه نگه داری اسانس

هنگام خرید اسانس توجه به شرایط نگه داری از ملزومات به شمار می آید، تا به این ترتیب اسانس تجزیه نگردد و کیفیت آن حفظ شود. در نتیجه به منظور جلوگیری از تجزیه و آسیب به اسانس ها توصیه می شود این مواد در ظروف دربسته و تیره و همین طور در محیط هایی خنک و خشک به دور از حرارت مستقیم و نور خورشید نگه داری شوند تا کیفیت آن در طول زمان حفظ شده و دچار تغییرات شیمیایی نگردد.