برس مرکزی سوییپر

دسته بندی : سوییپر
برس مرکزی سوییپر

سوییپر صنعتی به عنوان یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافت صنعتی شناخته می شود و مکانیزم عملکرد آن با  بهره مندی از علوم مهندسی و فناوری های روز طراحی شده است. سیستم برس زنی مهم ترین بخش از کارکرد این دستگاه می باشد که از دو نوع برس رولی و برس دیسکی تشکیل می گردد. برس رولی همان برس مرکزی سوییپر است که در بخش مرکزی و زیرین دستگاه تعبیه شده و تمامی آلاینده های قرار گرفته در مسیر حرکت سوییپر را جمع آوری می کند.


طراحی منحصر به فرد برس مرکزی سوییپر

برس مرکزی سوییپربرس مرکزی سوییپر دارای پهنای بالایی است که عرض دستگاه را پوشش می دهد. این برس حرکتی خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت دارد و چنین عملکردی سبب خواهد شد آلاینده ها از بالا به مخزن خاکروبه وارد شوند و به این ترتیب مخزن از کف پر شده و از حداکثر ظرفیت آن استفاده می شود. الیاف برس مرکزی سوییپر V شکل است و در نتیجه آلودگی ها را به طور کامل و بدون پرتاب شدن به اطراف جمع آوری کرده و به مخزن دستگاه انتقال می دهد. این نوع طراحی جهت نصب بر روی دستگاه های بزرگ و نظافت محیط های وسیع مناسب است و کمترین ردیف و بیشترین تراکم الیاف را در هر ردیف دارد.


برس سوییپربا این نوع طراحی فضای خالی بیشتری بین ردیف های الیاف برس وجود دارد و بنابراین برای جمع آوری آلودگی های بزرگ تر مانند قوطی، برگ و ... کاملا مناسب است. پیچ و تاب V شکل رشته های برس و نحوه توزیع الیاف به عملکرد استثنایی برس رولی سوییپر کمک می کند و از طرف دیگر امکان جمع آوری انواع آلودگی ها مانند خاک، خاک اره، کاغذ، قوطی، سنگ ریزه، ته سیگار، برگ درخت، تراشه های ریز فلزی و ... را فراهم می نماید. برس مرکزی از رشته های پلاستیکی یا الیاف طبیعی تولید می شود.