باتری ژل 6 ولت - 240 آمپرساعت

دسته بندی : اسکرابر
باتری ژل 6 ولت - 240 آمپرساعت

طی دهه گذشته ، تقریباً در همه صنایع، استفاده از باتری ها افزایش چشمگیری داشته است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از انواع فن آوری های جدید باتری های نسل نو ایجاد شده اند که با بهبود عملکرد برخی از طرح های قدیمی، پاسخگوی نیاز های امروزی باشند. یکی از قابل اطمینان ترین انواع باتری ها به شکل باتری های ژل قابل ارائه هستند.

باتری ژل چیست؟

باتری های ژل برای حل برخی از مشکلات ذاتی باتری های مرطوب اسید سرب طراحی شده اند. در این نوع باتری به جای استفاده از محلول الکترولیت مایع، از ژل استفاده شده است. تعلیق الکترولیت در ژل، همان عملکرد مایع را برای باتری فراهم می آورد، اما مشکلاتی نظیر، ریختن، پاشیدن یا سایر خطرات استفاده از باتری های اسید سرب را برطرف نموده است. این بدان معناست که باتری های ژل را می توان در حمل و نقل یا سایر کاربرد ها با سهولت بیشتری و بدون نگرانی از خطرات باتری های مرطوب، مورد استفاده قرار داد.

ژل همچنین کمتر در معرض تغییرات حرارتی و سایر عوامل محیطی است، این امر میتواند بر سهولت نگه داشتن شارژ تأثیر بگذارد. در حقیقت ، باتری های ژل برای کاربردهای چرخه عمیق مانند استفاده در تجهیزات نظافت همچون اسکرابر ها باتری دار و سایر تجهیزات نظافتی به دلیل پایداری بیشتر، دارای برتری های زیادی هستند.

تعمیر و نگهداری آسان تر

به لطف ایجاد ژل الکترولیت، طراحان باتری های ژل با ایجاد یک سیستم کاملاً مهر و موم شده، ذخیره درست باتری و حذف تعمیر و نگهداری از باتری ها را امکان پذیر نمودند. این در حالیست که در باتری های مرطوب نیاز بود کاربران با اضافه کردن آب و سایر کارهای نگهداری منظم از کارکرد صحیح باتری اطمینان حاصل نمایند. با استفاده از باتری های ژل می توانیم بیشتر از باتری های مرطوب اعتماد کنیم و طول عمر آنها بسیار بیشتر از باتری های معمولی است. باتری های ژل با کیفیت بالا، طول عمر بالایی داشته و هیچ گونه تعمیر و نگهداری نیاز نخواهند داشت.

باتری های ژل از انعطاف پذیری بیشتری نسبت به باتری های مرطوب برخوردار هستند و بسته بندی کاملا مهر و موم شده آنها اطمینان از امنیت بیشتر آنها برای کاربر فراهم می کند. نگهداری آنها راحت تر است و می توانید انتظار داشته باشید که بیشترین استفاده را اسکرابر های صنعتی باتری دار داشته باشید.