قیمت اسکرابر

لیست قیمت اسکرابر های صنعتی ابراهیم

مدل تصویر مشخصات فنی دستگاه قیمت
پهنای نظافت (میلیمتر) ظرفیت مخزن (لیتر) کارایی تئوری (مترمربع بر ساعت) فشار برس (کیلوگرم)
اسکرابر سرنشین دار ARA80BM100

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

800 100 5600 50 تماس بگیرید
اسکرابر سرنشین دار ARA66BM70

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

660 70 3960 40 تماس بگیرید
اسکرابر دستی باتری دار RA55B40 New

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 23 تماس بگیرید
اسکرابر دستی باتری دار ایرانی IR55B40

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 23 تماس بگیرید
اسکرابر دستی کابلی ایرانی IR55K40

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 46 تماس بگیرید
اسکرابر دستی کابلی RA55k40 New

قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 37 تماس بگیرید
برای دریافت قیمت اسکرابر و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

قیمت اسکرابر تاثیر پذیرفته از عوامل بسیاری است که باید در هنگام خرید اسکرابر به آن ها توجه نمود. اسکرابر دستگاهی است که به منظور شستشوی مؤثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید گردیده و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه اقتصادی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است. در کنار آن افزایش سرعت شستشو، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، افزایش بهره وری نیروهای انسانی، افزایش بهداشت و ایمنی محیط کار و ... از دیگر مزیت های منحصر دستگاه زمین شوی صنعتی به شمار می آید. در هنگام خرید اسکرابر صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی شاید در ابتدا قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی بالا به نظر برسد، اما با بررسی ویژگی ها و مزایای آن در خواهیم یافت که در طولانی مدت به میزان قابل توجهی از هزینه های فعالیت های نظافتی کاسته می شود.

نکات مهم هنگام خرید اسکرابر صنعتی

به منظور خرید اسکرابر صنعتی یا کف شور صنعتی علاوه بر قیمت کف شوی صنعتی همواره باید چند نکته را در نظر گرفت. به عنوان مثال ویژگی های محیطی بر انتخاب زمینشور صنعتی تاثیر مستقیم دارند و تعیین می کنند چه نوع دستگاهی برای آن محیط مناسب است. مساحت تحت نظافت، پهنای راهروها و مسیرهای محدود، دسترسی به پریز برق، میزان رفت و آمد، شدت آلودگی، جنس کفپوش ها و ... از مهم ترین عواملی هستند که در زمان خرید اسکرابر صنعتی علاوه بر قیمت زمین شوی صنعتی آن را در نظر می گیرند و متناسب با آن بهترین گزینه خریداری می گردد.

رابطه ظرفیت کاری و قیمت اسکرابر صنعتی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی در مدل های بسیار متنوعی طراحی و ساخته شده اند تا امکان استفاده از آن ها در محیط های مختلف فراهم گردد. این تنوع در محصولات بر قیمت کف شوی صنعتی در زمان خرید زمین شوی صنعتی تأثیر گذار بوده و این پرسش به وجود خواهد آمد آیا افزایش قیمت بر افزایش کیفیت و کارایی دستگاه اثر دارد. مخازن و پهنای شستشوی بزرگ تر از جمله عواملی هستند که بر قیمت اسکرابر صنعتی می افزایند. با بزرگ تر شدن ابعاد کفشو ظرفیت کاری دستگاه نیز افزایش خواهد یافت؛ بنابراین محیط مورد نظر در مدت زمان کمتری شستشو خواهد شد و بالا بودن قیمت زمین شوی صنعتی هنگام خرید اسکرابر صرفاً به معنای هزینه زیاد نبوده و بهره مندی از یک دستگاه سازگار با شرایط محیطی، هزینه های جانبی را به شدت کاهش می دهد. با خرید زمین شوی صنعتی می توان دوره بازگشت سرمایه کوتاهی را انتظار داشت و هزینه صرف شده برای خرید اسکرابر صنعتی ، با کاهش مصرف آب، مواد شوینده و انرژی و افزایش سطح پاکیزگی و بهداشت محیط و هم چنین با افزایش میزان بهره وری نیروهای انسانی، در مدت زمان کوتاهی جایگزین خواهد شد.


قیمت زمین شوی صنعتی


سایر عوامل مؤثر بر قیمت زمین شوی صنعتی

ظرفیت کاری کفشوی صنعتی یا کفشوی سالن به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر بر قیمت زمین شوی صنعتی مطرح گردید و هر دستگاهی که در بازه زمانی مشخص سطح بیشتری را پوشش داده و تمیز گرداند، یک زمین شوی باارزش می باشد که قیمت اسکرابر صنعتی را هنگام خرید و فروش اسکرابر صنعتی تحت تاثیر قرار می دهد. از طرف دیگر پارامترهای دیگری نیز وجود دارد که کیفیت دستگاه کف شوی صنعتی و در نتیجه قیمت اسکرابر صنعتی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حقیقت ویژگی هایی هستند که زمین شوی صنعتی را گران تر کرده و دلیل این قیمت بیشتر کیفیت و کارایی بالاتر می باشد. با شناخت کفشور صنعتی و ویژگی های آن دستگاهی متناسب با شرایط محیطی انتخاب می گردد و به این ترتیب یک دستگاه در بهینه ترین حالت کاری خود قرار می گیرد. در ادامه چند وجه از مشخصه های یک اسکرابر مورد بررسی قرار می گیرد.

تاثیر کارخانه تولید کننده بر روی قیمت اسکرابر

در مدل های مشابه، قیمت اسکرابر صنعتی که توسط برند های مختلف ارئه می شود، متفاوت است. امروزه کشورهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات نظافت صنعتی هم چون اسکرابر فعالیت دارند. برخی این دستگاه ها را به طور مستقیم و مستقل تولید نموده و برخی دیگر اقدام به مونتاژ می نمایند. بدون تردید محصولات تولید شده در کشورهای صاحب نام و صاحب صنعت هم چون آلمان از طراحی دقیق مهندسی برخوردار هستند و نسبت به تجهیزات اسمبل شده کیفیت و کارایی مطلوب تری دارند. کشور آلمان با در نظر گرفتن همه نیازها و شرایط کاری در محیط های صنعتی دستگاه هایی ارائه نموده است که هر چند قیمت کف شوی صنعتی در قیاس با دستگاه های مونتاژ بالاتر است، اما از مقاومت، طول عمر و کارایی بسیار بالایی بهره مند گردیده اند. بنابراین آلوده ترین سطوح کف را در سایت های صنعتی به خوبی شستشو می دهند در حالی که دوام و استحکام آن هم چنان حفظ خواهد شد. برای آن که خرید اسکرابر صنعتی یا خرید زمین شوی صنعتی با کاهش قیمت رو به رو باشد و در عین حال کیفیت بالایی نیز داشته باشد، محصول باکیفیت ایرانی تولید گردیده است و هم وطنان می توانند اطمینان حاصل نماید که با دانستن قیمت دستگاه اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی خریدی مطمئن انجام داده اند.


خرید اسکرابر صنعتی و زمین شوی صنعتی با قیمت مناسب


اثر طراحی و ساخت مکانیکی بر روی قیمت زمین شوی صنعتی

سهولت کاربری و تعمیر و نگهداری می تواند بر قیمت خرید کف شوی صنعتی و فروش اسکرابر تاثیر داشته باشد زیرا که برای کاربران استفاده آسان و خرابی کم یک اصل مهم به شمار می آید. اسکرابرهای صنعتی ساخت کشور آلمان از طراحی ارگونومیک بهره مند گردیده اند و کاربران به راحتی هدایت و کنترل دستگاه را در دست می گیرند. پایه طراحی این دستگاه ها مکانیکی می باشد و قطعات پیچیده الکترونیکی که خرابی و استهلاک زیاد، هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری و کارکرد پیچیده دارند، در ساخت آن ها به کار نرفته است. سیستم های مکانیکی اسکرابر سهولت کارکرد، خرابی کم و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را در پی دارند و خرید کف شوی صنعتی را یک سرمایه گذاری بهینه خواهد نمود.

تفاوت قیمت اسکرابر صنعتی سرنشین دار و دستی

دستگاه های کف شوی صنعتی از لحاظ هدایت و راهبری به دو گروه دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شوند و این طبقه بندی قیمت زمین شوی صنعتی را تحت تأثیر قرار می دهد. اسکرابرهای دستی نسبت به مدل های خودرویی اندازه کوچک تری دارند. در نتیجه قیمت اسکرابر صنعتی دستی پایین تر از مدل های سرنشین دار مشابه است. با بزرگ تر شدن ابعاد زمین شوی دیگر امکان هدایت آن به صورت دستی و وجود ندارد و شیوه هدایت خودرویی برای این دسته از تجهیزات نظافتی طراحی شده است. از همین رو اسکرابر سرنشین دار با دارا بودن ظرفیت کارایی بالاتر قیمت بیشتری را نسبت به سایر انواع زمین شوی صنعتی به خود اختصاص می دهد.

خرید زمین شوی صنعتی

تاثیر داشتن موتور حرکتی جلو برنده بر روی قیمت اسکرابر

کفشوهای بزرگ تر وزن بالاتری دارند و از همین رو جهت سهولت در حرکت رو به جلوی دستگاه سیستم جلوبرنده بر روی آن تعبیه گردیده است. بهره مندی از موتور جلوبرنده بر سرعت عمل، و سهولت کارکرد دستگاه می افزاید و به دلیل ثابت و یکنواخت ساختن حرکت اسکرابر سبب بهبود قابل توجه کیفیت شستشو می گردد. با توجه به مزیت های موتور جلوبرنده یعنی قدرت بالاتر، کارایی بهتر و هم چنین صرف انرژی کمتر توسط کاربر، وجود این سیستم بر قیمت زمین شوی صنعتی هنگام خرید و فروش اسکرابر صنعتی می افزاید.

اسکرابر باتری دار

باتری داشتن کفشوی، باعث افزایش قیمت اسکرابر صنعتی نسبت به مدل های کابلی می شود. دستگاه های زمین شوی صنعتی اغلب در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار گرفته و دارای منبع تغذیه الکتریکی می باشند که برخی از آن ها به وسیله شبکه برق و برخی دیگر توسط باتری نیروی محرکه خود را دریافت می کنند. باتری از عوامل مؤثر بر افزایش قیمت کفشوی صنعتی به شمار می آید و به طور کلی اسکرابرهای باتری دار نسبت به مدل های مشابه برقی گران تر هستند. باتری تعبیه شده بر روی این دستگاه ها از نوع ژل است و با دارا بودن هزینه های پایین و تعمیر و نگهداری و توانایی شارژدهی بالا، به عنوان باتری های صنعتی بهینه مطرح می شوند. این ویژگی های دستگاه خرید کف شوی صنعتی را به صرفه می نماید.


قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی سرنشین دار

اثر استاندارد بودن دستگاه بر روی قیمت اسکرابر

تجهیزات مکانیزه نظافت جهت حفظ بهداشت و نظافت محیط های گوناگون به کار می روند و بر اساس نوع کاربرد دستگاه استانداردهای مختلفی به آن ها تعلق می گیرد. همه دستگاه های کف شوی صنعتی از استاندارد بهداشتی برخوردار هستند که بر طبق آن همه اجزا و قطعاتی که نیاز به نظافت پیوسته دارند، به طور کامل و به آسانی در دسترس قرار می گیرند. به این ترتیب با خرید کف شوی صنعتی توانایی بالایی در شستشوی بهداشتی سطوح کسب خواهید نمود. علاوه بر این برخی از دستگاه های زمین شوی جهت استفاده در محیط هایی با حساسیت بهداشتی بالا نظیر بیمارستان ها و مراکز درمانی طراحی شده اند که از استاندارد ویژه ای با عنوان استاندارد یا آنتی باکتریال بهره مند گردیده اند. قیمت اسکرابر آنتی باکتریال نسبت به دیگر محصولات به دلیل داشتن توانایی حذف باکتری ها تا 99.9 درصد طی سه روز کاری، بیشتر می باشد. این ویژگی قیمت اسکرابر ابراهیم را تحت تاثیر قرار می دهد و بنابراین خرید زمین شوی صنعتی باید با توجه به ارزش دستگاه نسبت به قیمت کف شوی صنعتی انجام شود.