مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی - Hospital Trolley

ترولی بیمارستانی جهت امور بهداشتی و نظافتی در مراکز درمانی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مهد کودک ها و خانه سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حساس بودن این محیط ها نسبت به آلودگی، رعایت بهداشت در آن ها در اولویت بسیار بالایی قرار دارد. بنابراین در چنین محیط هایی باید از ابزار و لوازم کاملا بهداشتی استفاده نمود تا از انتقال و ایجاد بیماری جلوگیری به عمل آید و سلامت بیماران و افراد حاضر در آن جا حفظ شود. یکی از راهکار های بهینه سازی فرایند نظافت، استفاده از تجهیزات نظافتی ترالی یا ترولی بیمارستانی با قیمت مناسب در این محیط ها می باشد. ترولی نظافتی یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز جهت شستشو و نظافت محیط ها و جمع آوری ضایعات هستند که برای چنین مکان هایی باید دارای ویژگی های خاصی باشند. به منظور انجام عملیات نظافتی و شستشو با رعایت کامل تمامی اصول و قوانین بهداشتی استفاده از تی شوی بیمارستانی یک انتخاب مناسب است چراکه از طراحی ویژه برای به کارگیری در محیط های حساس به سطح بهداشت برخوردار است.


ترولی نظافت بیمارستانی


ترولی بیمارستانی چیست ؟

یکی از انواع ترولی نظافتی که برای مراکز پزشکی، بیمارستان ها یا حتی خانه های سالمندان مورد استفاده قرار میگیرد، ترولی بیمارستانی است. این ابزار ضد میکروبی، قادر به جمع آوری و حمل زباله، نگهداری ابزار و تجهیزات و تمیز کردن سطوح است. مهمترین مزیت خرید ترولی بیمارستانی این است که تیم های خدمات بیمارستانی را قادر می سازد کارآمدتر عمل کنند و بهترین نظافت ممکن را انجام دهند. 

ویژگی ترولی بیمارستانی

یکی از مهم ترین ویژگی های ترولی نظافت بیمارستانی برخورداری از مواد آنتی باکتریال در ساختار می باشد. با توجه به این که معمولا محیط های مرطوب محل مناسبی جهت رشد و انتقال باکتری ها، قارچ ها و کپک هستند و تکثیر این عوامل بیماری زا در مراکز درمانی بسیار خطرافرین می باشد مواد آنتی باکتریال مانع رشد و تکثیر این عوامل خواهند شد بنابراین نه تنها باکتری ها از طریق ترولی ها منتقل نمی شوند، بلکه مانع از لکه و بوی نامناسب نیز می گردند. ترولی نظافت بیمارستانی یا دارای نگهدارنده کیسه زباله هستند و یا دارای سطل زباله، که در هر صورت جهت رعایت بهداشت برای آن ها درپوش در نظر گرفته شده است.


ویژگی های ترولی بیمارستانی


استفاده از تی آنتی باکتریال به همراه ترولی نظافت بیمارستانی می تواند کیفیت نظافت انجام شده را افزایش دهد. ظرفیت مخزن آب تمیز و کثیف، حجم کیسه زباله، ابعاد و وزن دستگاه های تی شوی بیمارستانی در انواع مختلف متفاوت می باشد که این امر به نوع طراحی دستگاه بستگی دارد ولی به طور کل وزن دستگاه به گونه ای است که با کمترین میزان کار فیزیکی و نیروی اعمالی از طرف کاربر دستگاه ترالی نظافت بیمارستانی قابل حمل است. ویژگی ها و امکانات این ابزار نظافتی در قیمت ترولی بیمارستانی تاثیر گذار است، با این حال با توجه به مزایای استفاده از آنها، خرید یک ترالی نظافت بیمارستانی میتواند به میزان زیادی در بهبود خدمت رسانی در محیط درمان و بیمارستانی تاثیر گذار باشد.

محفظه های بسته و قفل دار

قسمت های مختلف تی شوی بیمارستانی باید کاملاً بسته و مجهز به درپوش باشد تا سطح بالای بهداشت ایجاد شود و از آلودگی مواد و ابزار حمل شده توسط ترولی نظافت بیمارستانی جلوگیری شود. همچنین این محفظه ها احتمال انتشار آلودگی مربوط به زباله های جمع آوری و حمل شده توسط ترالی نظافت بیمارستانی را به صفر می رساند. لازم به ذکر است که استفاده از درب، دیوارهای جانبی و درپوش در مناطقی که خطر آلودگی کمتری دارند مانند فضا های اداری الزامی نیست. در هر صورت، انتخاب یک ترولی با قابلیت افزودن یا برداشتن درب، گزینه ای معقول و مقرون به صرفه خواهد بود که امکان استفاده از ترولی های بیمارستانی را در بخش های مختلف فراهم می کند.

کاربرد ترولی بیمارستانی

تمیز کردن تمامی بخش های یک بیمارستان ها از بخش های مراقبت ویژه و اتاق های بیماران تا سرویس های بهداشتی همین طور جمع آوری و جداسازی حوله، لباس و ملحفه های کثیف بخش های مختلف با تجهیز به ابزار نظافت صنعتی مناسب تسهیل می یابد. بدون شک یکی از این ابزارها ترولی بیمارستانی است که با امکان اختصاص بخش های مختلف، جابه جایی و کاربری آسانی نیز دارد. انواع مختلفی از مواد شوینده و ضدعفونی کننده، دستمال و ملحفه و... همگی با استفاده از این ترالی نظافت بیمارستانی به آسانی قابل جابه جایی می باشند.


مزایای خرید ترولی بیمارستانی


ساختار تی شور بیمارستانی

ساختار ترالی نظافت بیمارستانی به صورتی است که نیاز کاربر در یک دستگاه برآورده شود. بدین ترتیب با قرار گیری ابزار های نظافت به صورت منظم و سامان یافته، کیفیت ارائه خدمات به میزان زیادی افزایش خواهد یافت. سامان دهی به امور نظافت با اختصاص سطل های دسته داری که جهت نگهداری آب، مواد شوینده و ابزار لازم شده اند می تواند همه آنچه کاربر به هنگام نظافت به آن نیاز دارد را در ترولی بیمارستانی جای داده و به این ترتیب از اتلاف جلوگیری نماید. جهت رعایت بهداشت دارای درپوش نیز می باشند. این سطل ها برای شستشوی تی نیز به کار می روند. یک کشو درون محفظه ای قرار گرفته تا بتوان لوازم مورد نیاز را در آن جای داد. با توجه به اهمیت سکوت و آرامش در بیمارستان ها، درپوش سطل زباله دارای مکانیزمی است که به آرامی و بدون صدا باز و بسته می شود. علاوه بر این، چرخ های این ترولی به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام حرکت هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند. دیگر ویژگی این تی شوی بیمارستانی این است که از مواد قابل بازیافت ساخته شده اند بنابراین با محیط زیست سازگار هستند.


خرید ترولی بیمارستانی با قیمت و کیفیت مناسب


نکات خرید ترولی بیمارستانی

خرید ترالی نظافت بیمارستانی برای مراکز درمانی یکی از راهکار های کاهش زمان خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن است. برای خرید این تجهیزات نظافت باید نکاتی نظیر نوع، تعداد و ابعاد محفظه های نگهداری و جابجایی زباله و سایر ابزار های نظافت را در نظر داشته باشید. با توجه به ساختار ماژولار انواع ترولی نظافت بیمارستانی، این تجهیزات با توجه به نیاز کاربر قابل طراحی و ساخت هستند تا فرایند مورد نظر را به نحو احسن اجرا نمایند. با توجه به تنوع در ساختار این تجهیزات، قیمت ترولی نظافت بیمارستانی متفاوت بوده و شما میتوانید با توجه به نوع نیاز خود، تی شوی بیمارستانی با قیمت مناسب خریداری و استفاده نمایید.