ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی - Hospital Trolley

ترولی بیمارستانی جهت امور بهداشتی و نظافتی در مراکز درمانی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مهد کودک ها و خانه سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حساس بودن این محیط ها نسبت به آلودگی، رعایت بهداشت در آن ها در اولویت بسیار بالایی قرار دارد. بنابراین در چنین محیط هایی باید از ابزار و لوازم کاملا بهداشتی استفاده نمود تا از انتقال و ایجاد بیماری جلوگیری به عمل آید و سلامت بیماران و افراد حاضر در آن جا حفظ شود. یکی از این تجهیزات، تجهیزات نظافتی در این محیط ها می باشد. ترولی ها یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز جهت شستشو و نظافت محیط ها و جمع آوری ضایعات هستند که برای چنین مکان هایی باید دارای ویژگی های خاصی باشند. به منظور انجام عملیات نظافتی و شستشو با رعایت کامل تمامی اصول و قوانین بهداشتی استفاده از تی شور بیمارستانی یک انتخاب مناسب است چراکه از طراحی ویژه برای به کارگیری در محیط های حساس به سطح بهداشت برخوردار است.


ترولی بیمارستانی

ویژگی ترولی بیمارستانی

یکی از مهم ترین ویژگی های ترولی بیمارستانی برخورداری از مواد آنتی باکتریال در ساختار می باشد. با توجه به این که معمولا محیط های مرطوب محل مناسبی جهت رشد و انتقال باکتری ها، قارچ ها و کپک هستند و تکثیر این عوامل بیماری زا در مراکز درمانی بسیار خطرافرین می باشد مواد آنتی باکتریال مانع رشد و تکثیر این عوامل خواهند شد بنابراین نه تنها باکتری ها از طریق ترولی ها منتقل نمی شوند، بلکه مانع از لکه و بوی نامناسب نیز می گردند. این ترولی ها یا دارای نگهدارنده کیسه زباله هستند و یا دارای سطل زباله، که در هر صورت جهت رعایت بهداشت برای آن ها درپوش در نظر گرفته شده است. استفاده از تی آنتی باکتریال به همراه ترولی بیمارستانی می تواند کیفیت نظافت انجام شده را افزایش دهد. ظرفیت مخزن آب تمیز و کثیف، حجم کیسه زباله، ابعاد و وزن دستگاه های ترولی بیمارستانی در انواع مختلف متفاوت می باشد که این امر به نوع طراحی دستگاه بستگی دارد ولی به طور کل وزن دستگاه به گونه ای است که با کمترین میزان کار فیزیکی و نیروی اعمالی از طرف کاربر دستگاه قابل حمل است.


کاربری ترولی بیمارستانی

تمیز کردن تمامی بخش های یک بیمارستان ها از بخش های مراقبت ویژه و اتاق های بیماران تا سرویس های بهداشتی همین طور جمع آوری و جداسازی حوله، لباس و ملحفه های کثیف بخش های مختلف با تجهیز به ابزار نظافتی مناسب تسهیل می یابد. بدون شک یکی از این ابزارها ترولی بیمارستانی است که با امکان اختصاص بخش های مختلف، جابه جایی و کاربری آسانی نیز دارد. انواع مختلفی از مواد شوینده و ضدعفونی کننده، دستمال و ملحفه و... همگی با استفاده از این تی شور به آسانی قابل جابه جایی می باشند.


ترولی بیمارستانی

ساختار تی شور بیمارستانی

سامان دهی به امور نظافت با اختصاص سطل های دسته داری که جهت نگهداری آب، مواد شوینده و ابزار لازم شده اند می تواند همه آنچه کاربر به هنگام نظافت به آن نیاز دارد را در داخل خود جای داده و به این ترتیب از اتلاف جلوگیری نماید. جهت رعایت بهداشت دارای درپوش نیز می باشند. این سطل ها برای شستشوی تی نیز به کار می روند. یک کشو درون محفظه ای قرار گرفته تا بتوان لوازم مورد نیاز را در آن جای داد. با توجه به اهمیت سکوت و آرامش در بیمارستان ها، درپوش سطل زباله دارای مکانیزمی است که به آرامی و بدون صدا باز و بسته می شود. علاوه بر این، چرخ های این ترولی به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام حرکت هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند. دیگر ویژگی این ترولی ها این است که از مواد قابل بازیافت ساخته شده اند بنابراین با محیط زیست سازگار هستند.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱