ترولی

ترولی چیست ؟

ترولی یا ترالی یکی از ساده ترین ابزارهای نظافت و شستشو می باشد که در عین حال وسیله ای بسیار مهم و پرکاربرد به شمار می آید. تی شور سرعت و کیفیت عملیات نظافت و شستشو را افزایش داده و محیطی تمیز و بهداشتی فراهم می کند. ترولی های کارآمد و مدرن از ساختار منسجم و با کیفیتی برخوردار هستند که دارای بیشینه ظرفیت بوده و قابلیت حمل انواع مواد و ابزارهای مورد نیاز کاربر را به طور هم زمان دارند، هم چنین ترالی امکان دسترسی کاربران را به این وسایل فراهم می کند. تی شوی ها به صورت کاملاً ارگونومیک طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر این با محیط زیست نیز سازگاری دارند. کیفیت نظافت و شستشو با انواع تی شور بسیار بهتر و باکیفیت تر از نظافت با یک سطل و تی متداول است به طوری که سطل های جداگانه و سیستم آبگیر به همراه سایر ابزار نظافت نظافت و شستشوی برتری را رقم می زند.

بخش های مختلف انواع ترولی نظافت و خدمات


انواع ترولی

ترولی ها در مدل های متنوع به منظور کاربردهای گوناگون در اماکن مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند که پرکاربردترین آن ها شامل ترولی نظافتی ، ترولی چند منظوره ، ترولی بیمارستانی ،‌ ترولی رستورانی و ترالی هتل داری و خانه داری می شود. اگر در یک محیط به هر دلیلی امکان استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی نباشد، تی شوی بهترین و کارآمدترین ابزار نظافت دستی برای چنین فضاهایی به شمار خواهد آمد و به دلیل تنوع در طراحی و اندازه های این رده از تجهیزات نظافتی، می توان از آن ها در محیط ها و فضاهای گوناگون به آسانی بهره گرفت.


ترولی نظافتی

ترولی نظافت

ساده ترین مدل های ترولی نظافتی یا تی شور نظافتی دارای سطل های جداگانه برای نگه داری محلول شوینده و آب آلوده و هم چنین سیستم آبگیر رولی و یا فشاری هستند که با اعمال نیرو به تی سبب تخلیه آن می شود. به انواع پیشرفته تر ترالی نظافتی تجهیزات جانبی بیشتری هم چون نگه‌دارنده کیسه زباله، سطل های حمل مواد و ابزارهای نظافتی، سبد جانبی و ... اضافه شده است. ترالی نظافتی در محیط های گوناگون با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ترالی نظافتی که با نام تی شور نیز معروف است در محیط های بسیاری قابل استفاده بوده و موجب سهولت در امر نظافت گردیده است. ساده ترین مدل های تی شور نظافتی نیز از سطل های جداگانه و سیستم آبگیر تشکیل شده اند و علاوه بر آن استفاده از مواد باکیفیت قابل بازیافت، ضد ضربه و سبک در طراحی و ساخت این ترولی ها یک مزیت مهم به شمار می آید. تی شوی نظافتی دارای بدنه یکپارچه و مقاوم و بدون هیچ گونه پیچ و مهره ای می باشد و با برخورداری از طراحی فشرده و منسجم جهت به کارگیری در محیط های کوچک بسیار مناسب بوده و بخش های مختلف این ابزار نظافتی به سادگی قابل جدا شدن و اتصال مجدد است.


ترولی نظافتی چیست

ترولی چند منظوره

ترالی چند منظوره از سطل هایی با ظرفیت های متفاوت، بخش نگه دارنده کیسه زباله، سبدهای جانبی و ... برخوردار می باشند که به وسیله این تجهیزات امکان انجام هم زمان عملیات گوناگون نظافتی همانند تی کشی، گردگیری، جمع آوری زباله و .... فراهم می گردد. این ترالی ها جهت استفاده در مراکز تجاری، اداری، مجتمع های مسکونی بزرگ، مراکز آموزشی، هتل ها، رستوران ها و دیگر محیط ها مناسب هستند. اغلب ترولی های چند منظوره به وسیله هر دو آبگیر رولی و پرسی قابل ارائه بوده و به همراه ست کامل تی ارائه می شوند. طراحی این رده از تجهیزات نظافتی منسجم، ارگونومیک و مقاوم است و شاسی های بلند مجهز به چرخ های با قطر بالا دارند. همانند تی شوهای نظافتی ترالی چند منظوره نیز دارای بخش های قابل جدا شدن و اتصال دوباره می باشد که هیچ گونه پیچ و مهره ندارند. هم چنین از ماده مستحکم و باکیفیت پلی پروپیلن تولیده شده اند که قابلیت بازیافت داشته، ضد ضربه، غیر سمی و سبک است.


ترولی چند منظوره

ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی ساختاری با مواد آنتی باکتریال، درپوش هایی دارای آرام بند، چرخ های لاستیکی با حرکت نرم و بی صدا دارد که به طور ویژه جهت استفاده در محیط های حساس مانند بیمارستان ها و سرای سالمندان تولید شده است. ترالی بیمارستانی برای حمل انواع ابزار نظافتی و بهداشتی درون کشوها و محفظه های دربسته کاربرد دارند و هم چنین امکان حمل ملحفه های کثیف و یا تمیز نیز به وسیله آن ها وجود دارد. این رده از تجهیزات نظافتی که مخصوص محیط های درمانی طراحی گردیده اند از مواد آنتی باکتریال و با استفاده از تکنولوژی یون نقره و پیریتیون روی تولید شده اند و به منظور ارائه سطح بالاتری از بهداشت بخش های پوشیده دارند. ساختار ترولی بیمارستانی به گونه ای است که به سادگی و سریع نظافت می شوند و برای دسترسی آسان تر سطل های کشویی بزرگ دارند. وجود بخش نگهدارنده کیسه زباله، نگهدارنده دسته و قلاب نگهدارنده ابزار نظافت و هم چنین ست آنتی باکتریال از ویژگی های منحصر به فرد تی شوی بیمارستانی می باشد.


ترولی بیمارستانی

ترولی هتلی

ترولی خدماتی یا هتلی به شکلی کاملا مقاوم و جا دار ساخته شده و قابلیت حمل حجم زیادی از وسایل را با شرایط کاملاً متعادل دارند که این دسته از ترالی ها که با عنوان ترالی خانه داری نیز شناخته می شوند، به منظور سرویس دهی و ارائه خدمات در رستوران ها، هتل ها و سالن ها مورد استفاده قرار می گیرند. این ترالی ها دارای درب های قفل شونده هستند و تجهیزات نظافتی، بهداشتی، ملحفه، حوله، مواد شوینده و ... به وسیله این نوع ترالی قابل حمل می باشد. ترولی رستورانی نیز که در گروه ترولی هتلی قرار می گیرد، به منظور جمل ظورف و سرو غذا در رستوران ها و غذاخوری ها کاربرد دارد. ترولی هتلی از طراحی زیبا و شیک برخوردار است و بخش های قابل جدا شدن و اتصال دوباره بدون نیاز به پیچ و مهره دارد. کشوهای کاربردی، بخش نگهدارنده کیسه زباله، صفحه نگهدارنده پلاستیکی برای نگهداری بخش زیرین کیسه زباله و چرخ های مستحکم و مقاوم از ویژگی های شاخص این نوع ترالی به حساب می آید.


ترالی هتلی

ترولی های نظافتی با سطل و تی های معمولی تفاوت های زیادی دارند، از جمله این که سطل و تی های قدیمی سیستم آبگیر ندارند و آب آلوده در طول نظافت درون الیاف تی باقی می ماند. هم چنین در این روش تنها از یک سطل استفاده می شود و در نتیجه آب آلوده همواره در چرخه شستشو وجود دارد، این در حالی است که در ترالی ها به دلیل وجود دو سطل جدا از هم، در طول شستشو آب تمیز به کار می رود.سوالات متداول درباره ترولی و تی شور

1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات