خوشبو کننده خانگی

خوشبو کننده خانگی - Domestic Aroma Scent Dispenser

تاثیر مستقیم رایحه بر مغز انسان امروزه بر کسی پوشیده نیست. یک بوی خوب در محیط خانه می تواند به افراد در داشتن احساس بهتر، خواب عمیق تر و انجام فعالیت های روزانه با کیفیت بالاتر کمک کند. از این رو از روش های مختلفی به منظور ایجاد عطری خوش در فصا استفاده می شود. یکی از رایج ترین این روش ها استفاده از دستگاه های مکانیزه پاشش اسانس در محیط است. دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی وسیله ای مکانیزه برای پاشش رایحه های مختلف در محیط های عموما مسکونی و در وسعت کم می باشد. به وسیله یک دستگاه رایحه افشان اتوماتیک می توان عطری خوش را با بوی نامطبوع جایگزین نموده و فضای خانه را دلنشین. با توجه به تنوع بالای دستگاه های رایحه افشان انتخاب یک مدل مناسب که علاوه بر کارایی لازم ظاهری شیک و زیبا داشته باشد می تواند جلوه ای تازه به محیط ببخشد. این دستگاه ها در مدل های خانگی در وزنی کم، ابعادی فشرده و امکان نصب بر دیوار طراحی شده اند و فرایند پاشش اسانس را به شیوه ای کاملا مکانیزه انجام می دهند.


خوشبو کننده هوا خانگیانتخاب خوشبو کننده هوا مناسب با محیط

به هنگام خرید خوشبو کننده مناسب باید دقت نمود که دستگاه انتخابی امکان پوشش دهی فضا را داشته باشد در همین راستا توجه به وسعت (متراژ) محیط و ارتفاع سقف دو عامل مهم به هنگام انتخاب دستگاه خوشبو کننده هوا است. براین اساس دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی مدل EA200 دو انتخاب رایج افراد برای این محیط می باشد. میزان مصرف برق در این دستگاه ها بسیار پایین بوده و از اسانس های رقیق شده برپایه الکل در آن ها استفاده می گردد. علاوه بر فضای خانه ها، در رستوران ها، کافی شاپ ها و مغازه های کوچک می توان از دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی استفاده نمود.


خرید اسانس دستگاه عطر افشان اتوماتیک

انتخاب اسانس یکی از مهم ترین مراحل به هنگام خرید دستگاه رایحه افشان می باشد. اسانسی که بیشترین تناسب را با سلیفه افراد در محیط خانه داشته باشد اولین نکته مهم می باشد. امروزه با توجه به گستردگی تنوع اسانس ها تقریبا برای تمام سلیفه ها می توان رایحه ای مناسب یافت. امکان ماندگاری مناسب در محیط، بدون بروز حساسیت در افراد و جایگزینی سریع با بوی نامطبوع، یک انتخاب مناسب خواهد بود. اسانس های ادکلنی، میوه ای، خوراکی و انواع مختلفی از گل ها با ویژگی های خاص می توانند برای اهداف متفاوتی در محیط استفاده شوند. ایجاد شادی و نشاط، رفع خستگی، افزایش تمرکز، آرام بخشی و... برخی از رایج ترین موارد استفاده از اسانس ها می باشد.


دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی


ویژگی دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی

تکنولوژی اتمیزیشین یکی از موثرترین روش های به کارگرفته شده در دستگاه های رایحه افشان می باشد که براساس آن اسانس مایع در داخل مخزن دستگاه قرار گرفته و پیش از خروج به حالت گازی تبدیل می گردد. به این ترتیب رایحه پاشش شده هیچ گونه حساسیت تنفسی ایجاد نکرده و امکان پوشش دهی فضای بیشتری را با ماندگاری بالاتر دارد، این امر می تواند در میزان مصرف اسانس دستگاه نیز تاثیرگذار باشد. در کنار این امر ویژگی هایی نظیر تجهیز به مخزن قابل شستشو و دماسنج دیجیتالی، امکان کنترل از راه دور و قابلیت برنامه پذیری از جمله ویژگی های مهم یک دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی مناسب می باشد. قابلیت برنامه پذیری این امکان را برای افراد به وجود می آورد تا برنامه پخش اسانس را به دستگاه داده و باقی عملیات را به خود دستگاه واگذار نمایند. در این صورت در زمان و ساعت مشخص دستگاه روشن شده و به پاشش اسانس می پردازد و در زمان مشخص شده نیز فعالیت را متوقف می نماید.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱