خوشبو کننده خانگی

خوشبو کننده خانگی - Domestic Aroma Scent Dispenser

تاثیر مستقیم رایحه بر مغز انسان امروزه بر کسی پوشیده نیست. یک بوی خوب در محیط خانه می تواند به افراد در داشتن احساس بهتر، خواب عمیق تر و انجام فعالیت های روزانه با کیفیت بالاتر کمک کند. از این رو از روش های مختلفی به منظور ایجاد عطری خوش در فصا استفاده می شود. یکی از رایج ترین این روش ها استفاده از دستگاه خوشبو کننده منزل مکانیزه پاشش اسانس در محیط است. دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی وسیله ای مکانیزه برای پاشش رایحه های مختلف در محیط های عموما مسکونی و در وسعت کم می باشد. به وسیله یک دستگاه رایحه افشان اتوماتیک یا دستگاه عطر افشان خانگی می توان عطری خوش را با بوی نامطبوع جایگزین نموده و فضای خانه را دلنشین. با توجه به تنوع بالای دستگاه های رایحه افشان انتخاب یک مدل مناسب که علاوه بر کارایی لازم ظاهری شیک و زیبا داشته باشد می تواند جلوه ای تازه به محیط ببخشد. این دستگاه ها در مدل های خانگی در وزنی کم، ابعادی فشرده و امکان نصب بر دیوار طراحی شده اند و فرایند پاشش اسانس را به شیوه ای کاملا مکانیزه انجام می دهند.


خوشبو کننده هوا خانگیانتخاب دستگاه خوشبوکننده هوای منزل مناسب با محیط

به هنگام خرید دستگاه خوشبو کننده هوای منزل مناسب باید دقت نمود که دستگاه انتخابی امکان پوشش دهی فضا را داشته باشد در همین راستا توجه به وسعت (متراژ) محیط و ارتفاع سقف دو عامل مهم به هنگام انتخاب دستگاه خوشبو کننده هوا است. براین اساس دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی مدل EA200 دو انتخاب رایج افراد برای این محیط می باشد. میزان مصرف برق در این دستگاه ها بسیار پایین بوده و از اسانس های رقیق شده برپایه الکل در آن ها استفاده می گردد. علاوه بر فضای خانه ها، در رستوران ها، کافی شاپ ها و مغازه های کوچک می توان از دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی استفاده نمود.


خرید اسانس دستگاه عطر افشان خانگی اتوماتیک

انتخاب و خرید اسانس یکی از مهم ترین مراحل به هنگام خرید دستگاه رایحه افشان می باشد. اسانسی که بیشترین تناسب را با سلیفه افراد در محیط خانه داشته باشد اولین نکته مهم می باشد. امروزه با توجه به گستردگی تنوع اسانس ها تقریبا برای تمام سلیفه ها می توان رایحه ای مناسب یافت. امکان ماندگاری مناسب در محیط، بدون بروز حساسیت در افراد و جایگزینی سریع با بوی نامطبوع، یک انتخاب مناسب خواهد بود. اسانس های ادکلنی، میوه ای، خوراکی و انواع مختلفی از گل ها با ویژگی های خاص می توانند برای اهداف متفاوتی در محیط استفاده شوند. ایجاد شادی و نشاط، رفع خستگی، افزایش تمرکز، آرام بخشی و... برخی از رایج ترین موارد استفاده از اسانس ها در دستگاه خوش بو کننده هوا خانگی می باشد.


دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی


ویژگی دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی

تکنولوژی اتمیزیشین یکی از موثرترین روش های به کارگرفته شده در انواع دستگاه عطر افشان خانگی می باشد که براساس آن اسانس مایع در داخل مخزن دستگاه قرار گرفته و پیش از خروج به حالت گازی تبدیل می گردد. به این ترتیب رایحه پاشش شده هیچ گونه حساسیت تنفسی ایجاد نکرده و امکان پوشش دهی فضای بیشتری را با ماندگاری بالاتر دارد، این امر می تواند در میزان مصرف اسانس دستگاه نیز تاثیرگذار باشد. در کنار این امر ویژگی هایی نظیر تجهیز به مخزن قابل شستشو و دماسنج دیجیتالی، امکان کنترل از راه دور و قابلیت برنامه پذیری از جمله ویژگی های مهم یک دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی مناسب می باشد. قابلیت برنامه پذیری این امکان را برای افراد به وجود می آورد تا برنامه پخش اسانس را به دستگاه خوشبو کننده هوای منزل داده و باقی عملیات را به خود دستگاه واگذار نمایند. در این صورت در زمان و ساعت مشخص دستگاه روشن شده و به پاشش اسانس می پردازد و در زمان مشخص شده نیز فعالیت را متوقف می نماید.


راهنمای خرید دستگاه خوشبو کننده هوا منزل

خرید دستگاه خوشبو کننده هوای منزل با توجه به تنوع ویژگی ها و قابلیت های دستگاه و همچنین تنوع در ابعاد محیط، میتواند برای برخی کاربران اندکی دشواری داشته باشد. برای خرید و انتخاب دستگاه خوش بو کننده خانگی باید به مواردی از جمله مساحت قابل پوشش،‌نحوه کارکرد، حجم مخزن اسانس، قابلیت برنامه پذیری و مواردی از این قبیل توجه داشته باشید. جهت دریافت مشاوره خرید و قیمت دستگاه خوشبو کننده هوای منزل استفاده از راهنمایی کارشناسان میتواند راهکار مناسبی برای خرید دستگاه خوشبو کننده منزل مناسب باشد.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱