خوشبو کننده صنعتی

خوشبو کننده صنعتی - -Industrial_Aroma_Scent_Dispenser

دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی EA5000 یک تجهیز کاملا اتوماتیک به منظور پاشش انواع مختلفی از رایحه در محیط می باشد. این دستگاه قابلیت پوشش دهی 5000 مترمکعب در کمتر از 5 دقیقه را داشته و از این رو برای مراکز وسیع و پر رفت و آمد مناسب می باشد. امکانات و قابلیت های مختلفی به هنگام استفاده از دستگاه عطرافشان EA5000 وجود داشته که به کاربر امکان استفاده بهینه دستگاه را داده است. پخش بو به صورت یکنواخت با امکان اتصال به سیستم هواساز، تجهیز به پنل دیجیتالی و دماسنج از جمله برخی از ویژگی ها و مزایای خرید دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی اتوماتیک می باشد.

ویژگی های رایحه افشان EA5000

برخی از بارزترین ویژگی های رایحه افشان EA5000 عبارتند از:

ابعاد مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه عطرافشان اتوماتیک یا خوش بو کننده هوای صنعتی ابعاد کوچک و وزن کم آن می باشد که بدون اشغال فضای زیاد به راحتی در گوشه از محیط قرار می گیرد. همچنین به آسانی قابل حمل بوده و می توان از آن در محیط های دارای دسترسی به برق استفاده نمود. وزن دستگاه در حدود 10 کیلوگرم و ابعاد به ترتیب طول و عرض و ارتفاع 50×25×25 سانتی متر می باشد که کارایی آن را نسبت به قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی به صرفه و بهینه ساخته است.


خرید دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی


قابلیت برنامه پذیری

امکان تعیین زمان دقیق روشن/خاموش شدن دستگاه در روز و ساعت دلخواه کاربر امکان استفاده آسان از دستگاه خوش بو کننده هوای صنعتی را فراهم می سازد. در این حالت در صورت اتصال خوشبو کننده به سیستم هواساز به راحتی می توان دستگاه را تنظیم کرده از آن استفاده نمود.

مخزن قابل شستشو

خوشبوکننده هوا صنعتی EA5000 مجهز به مخزن 700 سی سی قابل شستشو می باشد، درنتیجه به راحتی با شستشوی مخزن با آب گرم می توان اسانس داخل دستگاه را تعویض نمود. همچینین شستشوی مخزن در سال یکبار ضروری می باشد.

عملکرد براساس تکنولوژی اتومیزیشن

اسانس مایع به مقدار مورد نظر در مخزن دستگاه ریخته می شود. تبدیل اسانس از حالت مایع به فاز گازی پیش از خروج از دستگاه، تکنولوژی اتومیزیشن نام دارد. با به کارگیری اتومیزیشن در دستگاه رایحه افشان EA5000 قابلیت پوشش دستگاه افزایش یافته چرا که ذرات در حالت گازی با سرعت بالاتر، در مسافت بیشتر پخش می شوند علاوه براین هیچ گونه حساسیت تنفسی و آلرژیک برای افراد در محیط به وجود نمی آید. با توجه به تنوع قیمت دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی این ویژگی در تمام مدل های دستگاه کیفیت و سرعت رایحه پراکنی را افزایش می دهد.

برق مصرفی بسیار کم

برق مصرفی دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک EA5000 بسیار پایین و حدود 40 وات می باشد که با خرید دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی و استفاده از آن میتوان به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد می توان مساحت قابل توجهی را از رایحه خوش پر کرد.


قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی


سایر ویژگی ها

رایحه افشان EA5000 دارای امکان کنترل از راه دور بوده و با تجهیز به صفحه LCD تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربر از جمله وضعیت مخزن، برنامه های تنظیم شده، حالت پاشش و... می باشد. همچنین شدت پاشش اسانس در دو حالت نرمال و توربو قابل تنظیم می باشد.

اسانس مناسب دستگاه

در دستگاه خوشبوکننده هوا EA5000 از اسانس های برپایه الکل استفاده می شود. این اسانس ها ماندگاری بالایی در محیط داشته و کاملا سازگار با دستگاه می باشد. به منظور انتخاب اسانس مناسب می توان به مواردی از جمله نوع فعالیت صورت گرفته و بوی قالب در محیط، فصل و هدف از انتشار رایحه در محیط اشاره نمود. آروماتراپی، افزایش سطح تمرکز و هوشیاری، کاهش اضطراب، جایگزینی بوی خوش با بوی نامطبوع و... همگی از اهداف استفاده از یک دستگاه رایحه افشان یا دستگاه خوش بو کننده هوای صنعتی در محیط می باشد که متناسب با آن می توان به خرید اسانس پرداخت.

مراکز قابل استفاده

خرید دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی اتوماتیک EA5000 و استفاده از آن در محیط های تجاری با توجه به مساحت محیط و ارتفاع سقف در مراکزی نظیر فروشگاه ها، مراکز تجاری، اداری، آموزشی، ورزشی، مذهبی، مراکز پزشکی و... بدون محدودیت امکان پذیر می باشد. قیمت دستگاه خوشبو کنندهه هوا صنعتی با توجه به ویژگی ها و قابلیت های دستگاه، خرید این دستگاه برای مراکز و مجموعه های بزرگ را به صرفه و اقتصادی می نماید.

راهنمای خرید دستگاه خوشبو کننده هوای صنعتی

برای خرید دستگاه خوش بو کننده هوای صنعتی با قیمت مناسب، همواره باید به این موارد و نکات توجه داشته باشید، که از دستگاه در چه محیطی استفاده میکنید، مساحت محیط چقدر است و چه مدت لازم است دستگاه فعالیت داشته باشد. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود با یک انتخاب مناسب دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی مورد نیاز را با قیمت مناسب خریداری نمایید. توجه به ویژگی ها و قابلیت های تجهیزات خوشبو کننده در قیمت دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی تاثیر مستقیم دارند. 

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱