خوشبو کننده صنعتی

خوشبو کننده صنعتی - -Industrial_Aroma_Scent_Dispenser

دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی EA5000 یک تجهیز کاملا اتوماتیک به منظور پاشش انواع مختلفی از رایحه در محیط می باشد. این دستگاه قابلیت پوشش دهی 5000 مترمکعب در کمتر از 5 دقیقه را داشته و از این رو برای مراکز وسیع و پر رفت و آمد مناسب می باشد. امکانات و قابلیت های مختلفی به هنگام استفاده از دستگاه عطرافشان EA5000 وجود داشته که به کاربر امکان استفاده بهینه دستگاه را داده است. پخش بو به صورت یکنواخت با امکان اتصال به سیستم هواساز، تجهیز به پنل دیجیتالی و دماسنج از جمله برخی از ویژگی های این رایحه افشان اتوماتیک می باشد.

ویژگی های رایحه افشان EA5000

برخی از بارزترین ویژگی های رایحه افشان EA5000 عبارتند از:

ابعاد مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه عطرافشان اتوماتیک ابعاد کوچک و وزن کم آن می باشد که بدون اشغال فضای زیاد به راحتی در گوشه از محیط قرار می گیرد. همچنین به آسانی قابل حمل بوده و می توان از آن در محیط های دارای دسترسی به برق استفاده نمود. وزن دستگاه در حدود 10 کیلوگرم و ابعاد به ترتیب طول و عرض و ارتفاع 50×25×25 سانتی متر می باشد.


دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی


قابلیت برنامه پذیری

امکان تعیین زمان دقیق روشن/خاموش شدن دستگاه در روز و ساعت دلخواه کاربر امکان استفاده آسان از دستگاه را فراهم می سازد. در این حالت در صورت اتصال خوشبو کننده به سیستم هواساز به راحتی می توان دستگاه را تنظیم کرده از آن استفاده نمود.

مخزن قابل شستشو

خوشبوکننده هوا صنعتی EA5000 مجهز به مخزن 700 سی سی قابل شستشو می باشد، درنتیجه به راحتی با شستشوی مخزن با آب گرم می توان اسانس داخل دستگاه را تعویض نمود. همچینین شستشوی مخزن در سال یکبار ضروری می باشد.

عملکرد براساس تکنولوژی اتومیزیشن

اسانس مایع به مقدار مورد نظر در مخزن دستگاه ریخته می شود. تبدیل اسانس از حالت مایع به فاز گازی پیش از خروج از دستگاه، تکنولوژی اتومیزیشن نام دارد. با به کارگیری اتومیزیشن در دستگاه رایحه افشان EA5000 قابلیت پوشش دستگاه افزایش یافته چرا که ذرات در حالت گازی با سرعت بالاتر، در مسافت بیشتر پخش می شوند علاوه براین هیچ گونه حساسیت تنفسی و آلرژیک برای افراد در محیط به وجود نمی آید.

برق مصرفی بسیار کم

برق مصرفی دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک EA5000 بسیار پایین و حدود 40 وات می باشد که در این صورت به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد می توان مساحت قابل توجهی را از رایحه خوش پر کرد.


دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک


سایر ویژگی ها

رایحه افشان EA5000 دارای امکان کنترل از راه دور بوده و با تجهیز به صفحه LCD تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربر از جمله وضعیت مخزن، برنامه های تنظیم شده، حالت پاشش و... می باشد. همچنین شدت پاشش اسانس در دو حالت نرمال و توربو قابل تنظیم می باشد.

اسانس مناسب دستگاه

در دستگاه خوشبوکننده هوا EA5000 از اسانس های برپایه الکل استفاده می شود. این اسانس ها ماندگاری بالایی در محیط داشته و کاملا سازگار با دستگاه می باشد. به منظور انتخاب اسانس مناسب می توان به مواردی از جمله نوع فعالیت صورت گرفته و بوی قالب در محیط، فصل و هدف از انتشار رایحه در محیط اشاره نمود. آروماتراپی، افزایش سطح تمرکز و هوشیاری، کاهش اضطراب، جایگزینی بوی خوش با بوی نامطبوع و... همگی از اهداف استفاده از یک دستگاه رایحه افشان درمحیط می باشد که متناسب با آن می توان به خرید اسانس پرداخت.

مراکز قابل استفاده

دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک EA5000 دستگاهی در مدل صنعتی می باشد که از آن می توان با توجه به مساحت محیط و ارتفاع سقف در مراکزی نظیر فروشگاه ها، مراکز تجاری، اداری، آموزشی، ورزشی، مذهبی، مراکز پزشکی و... بدون محدودیت استفاده نمود.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱