Kiehl

Kiehl

فعالیت کمپانی Kiehl در سال 1904 و با تأسیس یک کارخانه تولیدکننده واکس و روغن آغاز گردید. این کارخانه نوسط شخصی به نام توسط Johannes Kiehl بنیان نهاده شد. هم زمان با گسترش بازار مواد نظافتی و شستشوی حرفه ای، کمپانی کیل با ارائه محصولات خلاقانه و نوین برای کاربردهای خاص تلاش نمود به نیازهای متغیر این بازار به خوبی پاسخ دهد. در سال 1978، کمپانی کیل به کارخانه جدید خود در مونیخ نقل مکان کرد. برخورداری این کارخانه از به روزترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، زمینه ساز بستری مناسب برای پیشرفت بیشتر کمپانی گردید. حرکت مستمر این کمپانی در مسیر توسعه و رشد، درک و شناخت عمیق تری از حوزه نظافت صنعتی و نیازهای آن در اختیار آن قرار داده است و دیدگاه مشتری محور آن به تولید محصولاتی کارآمد و متناسب با نیازهای واقعی بازار توسط این کمپانی منجر شده است.

کمپانی Kiehl در مسیر تولید محصولات تخصصی خود همواره به محیط زیست متعهد بوده است و شاخص سخت گیرانه ای از لحاظ سازگاری با محیط زیست به مواد اولیه خود اعمال می نماید. در نتیجه فرمولاسیون نهایی محصولات در تطابق با استانداردهای زیست محیطی می باشد. در همین راستا، این کمپانی برای عرضه محصولات خود به بازار از بطری ها و محفظه های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست استفاده می نماید که در نوع خود یک ابتکار و نوآوری و نشان دهنده سطح بالایی از مسئولیت و تعهد در قبال محیط زیست است. تلاش کمپانی Kiehl در رعایت استانداردهای زیست محیطی منجر به اخذ گواهینامه ISO 14001 EN توسط این کمپانی گردیده است. علاوه بر این محصولات این کمپانی در تطابق با نیازمندی های توافق نامه محیط زیست باواریا تولید می شوند و بسیاری از محصولات این کمپانی دارای اکوبرچسب اتحادیه اروپا از لحاظ سازگاری با محیط زیست می باشد.

امروزه گروه صنعتی Kiehl به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان مواد شوینده تخصصی در سرتاسر جهان شناخته می شود.این کمپانی دارای 9 شعبه در کشور آلمان بوده و بیش از 300 نفر نیروی انسانی در آن شاغل هستند. شرکت های تابعه آن در کشورهای ایتالیا، فرانسه، سوئیس و اتریش مشغول به فعالیت می باشند و محصولات کیل به سرتاسر اروپا، خاورمیانه و همچنین کشورهای صنعتی شرق آسیا صادر می گردند.


محصولات تولیدی شرکت Kiehl

کمپانی Kiehl یک شرکت حرفه ای و مشتری مدار است و تمامی محصولات خود را بر اساس شناخت نیازهای مشتریان و تقاضای بازار تولید و معرفی می کند. آزمایشگاه های پیشرفته این شرکت همواره مشغول به فعالیت و در پی یافتن راه های تازه برای ارائه محصولات بهتر و باکیفیت تر برای مشتریان می باشد. کیل تأمین کنندگان مواد اولیه خود را ملزم می سازد بر محصولات خود نظارت کامل داشته باشند و عملیات کنترل کیفیت را به نحوی سخت گیرانه به انجام رسانند. بر همین اساس در طول فرآیند تولید انواع مواد شوینده در کارخانه کیل به طور منظم تست و نمونه گیری از محصولات صورت می گیرد تا از تطابق کامل با همه استانداردها اطمینان حاصل گردد.


گسترش فعالیت ها

کارخانه کیل تا سال 1988 میلادی به فعالیت خود در زمینه تولید و مواد شوینده تخصصی ادامه داد و پس از آن با گسترش صنعت خودروسازی، به طور هم زمان با شوینده های صنعتی به تولید مواد مخصوص کارواش روی آورد. امروزه بخش مهم و تأثیر گذاری از تولیدات این شرکت به مواد کارواش وابسته است. تولید محصولات متنوع یعنی تولید شوینده های صنعتی و انواع مواد شوینده مخصوص کارواش نشان دهنده توانایی بالای این شرکت در ارائه محصولات تخصصی و حرفه ای می باشد. شوینده های صنعتی هم به صورت دستی و هم به همراه ماشین آلات مکانیزه نظافتی هم چون دستگاه اسکرابر و واترجت صنعتی قابل استفاده هستند. هم چنین مواد کارواش تولید شده توسط این شرکت برای مصارف دستی و کارواش های اتوماتیک در دسترس می باشد.

Kiehl کیل محصولات