Hefter

Hefter

کمپانی Hefter در سال 1993 توسط شخصی به نام جرج هفتر در کشور آلمان تأسیس و شروع به کار نمود. از آن جایی که محصولات موجود در بازار کیفیت مطلوبی نداشتند، او در صدد طراحی و ساخت تجهیزاتی پیشرفته و با کیفیت بر آمد تا بتواند پاسخ گوی نیازها باشد. این کمپانی دارای بیش از بیست سال تجربه و فعالیت در زمینه ماشین آلات مکانیزه شستشوی کف با بالاترین سطح کیفیت می باشد و به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید و عرضه دستگاه های اسکرابر پیشرفته به شمار می آید که از آخرین تکنولوژی ها برخوردار می باشد. امروزه انواع محصولات تولید شده توسط کمپانی Hefter حاصل طراحی دقیق مهندسی بوده و انواع دستگاه های آن شامل اسکرابر دستی، اسکرابر خودرویی و پله برقی شوی به بیش از سی کشور در سرتاسر جهان صادر می گردد. سطح کیفی بالای طراحی و تولید خلاقانه محصولات این شرکت عملکرد عالی و قابل اطمینان آن ها را در محیط های گوناگون ضمانت می کند.

وجه تمایز محصولات شرکت آلمانی Hefter با سایر مدل های موجود در بازار، وجود سیستم های پیشرفته و ثبت شده هم چون قابلیت چرخش سری های برس و تی مکنده وصل شده به آن ها، قابلیت جمع شدن اتوماتیک سری برس و در نتیجه آن تغییر پهنای شستشو، قابلیت به کار گیری در حالت کم مصرف و امکان تعویض سریع باتری، می باشد و محصولات آن را منحصر به فرد ساخته است.

ویژگی های شاخص و برجسته اسکرابرهای ساخت کمپانی Hefter فرآیند نظافت و شستشوی سطوح کف را به عملیاتی کاملاً مکانیزه تبدیل نموده که نیاز به انجام هر گونه عملیات نظافت نقاطی مانند کناره های دیوار، گوشه ها، زاویه ها، زیر قفسه ها، نیمکت ها و پیش خوان ها و ... را به روش های دستی از میان برداشته است. به این ترتیب زمان انجام فعالیت های نظافتی، تعداد نیروهای انسانی و هم چنین هزینه های مربوطه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. تنظیم دستگاه ها بر روی وضعیتی با ساز و کار کم مصرف آن ها را به ابزارهای نظافتی سازگار با محیط زیست تبدیل نموده است.


تاریخچه کمپانی Hefter

جرج هفتر کمپانی تولیدی خود را در ایالت بایرن آلمان در منطقه پیرن ام شیمزی بنا نهاد. این شرکت در ابتدا به عنوان یک مجموعه مهندسی خودرو فعالیت داشت و به جهت تحقیقات گسترده ای که در زمینه دست یابی به تجهیزات هوشمند مکانیزه صورت گرفت، ایده ساخت و تولید دستگاه های پیشرفته و حرفه ای نظافتی شکل گرفت. نزدیک به سه دهه از فعالیت این کمپانی می گذرد و هم چنان محصولات خلاقانه تولید شده توسط این شرکت به بیش از 30 کشور در سراسر دنیا صادر می شود.


تنوع محصولات تولیدی

دستگاه های اسکرابر و سوییپر تولید شده در کمپانی Hefter از تنوع بالایی برخوردار هستند و به این ترتیب برای هر محیطی با هر شرایطی می توان به یک راهکار نظافتی مناسب دست یافت. تکنولوژی Turnado یک فناوری ثبت شده است که سری های برس با قابلیت چرخش 360 درجه را فراهم می آورد. با بهره مندی از این نوآوری شستشوی مکانیزه در جهت های مختلف حتی در جهت مخالف امکان پذیر می باشد. از دیگر تکنولوژی های ثبت شده توسط این شرکت می توان به Variotech اشاره نمود. با استفاده از این فناوری برس های اسکرابر جمع می شوند و در حقیقت پهنای شستشوی را تغییر می دهند و به این طریق بخش های مختلف با عرض های متفاوت قابل شستشو هستند.


کیفیت و کارایی بالا

اسکرابرهای Hefter مدت زمان نظافت و در نتیجه ساعات کاری را کاهش می دهند و علاوه بر آن دارای عملکردی سازگار با محیط زیست هستند. ساختار دستگاه ها کاملاً حرفه ای و با دوام می باشند و از موادی با کیفیت همانند فولاد ضد زنگ تولید شده اند. سیستم مکش اسکرابرها به طور مستقیم در پشت سیستم برس زنی قرار دارد و این سیستم مکش به همراه تی لاستیکی که بر روی سطوح گوناگون قابل استفاده است، خشک شدن سریع زمین را به ارمغان می آورد. بنابراین سطح بلافاصله پس از شستشو خشک شده و برای رفت و آمد آماده می شود بدون آن که خطر لغزندگی ایجاد کند. این ویژگی برای محیط های حساس مانند بیمارستان ها، مجتمع های تجاری و ... اهمیت بسیار زیادی دارد و به عنوان تجهیزی اثربخش و کارآمد اثر می کند.

Hefter هفتر محصولات