Filmop

Filmop

کمپانی Filmop در اوایل دهه 70 میلادی و در کشور ایتالیا با هدف تخصصی نمودن تولید تجهیزات نظافت دستی یا همان ترولی برای استفاده های حرفه ای تأسیس گردیده است. منطقه اصلی تولید محصولات Filmop در ناحیه شمال شرق ایتالیا واقع شده و یک شرکت پیشرو در زمینه نظافت حرفه ای می باشد و یک شریک قابل اطمینان برای هزاران نفر از افراد حرفه ای است که در این مارکت مشغول به فعاللیت هستند. کمپانی Filmop مفتخر است علامت تجاری خود را تحت عنوان "Made in Italy" در سراسر دنیا بست و گسترش دهد و این دلیل واقعی است برای آن که این شرکت تصمیم گرفته طراحی، برنامه ریزی و تولید محصولات خود را از ابتدای فعالیت تا به امروز تنها و به طور اختصاصی در کشور ایتالیا انجام دهد.

کمپانی Filmop در فضایی به مساحت 30000 متر مربع احداث گردیده است و از بخش های متعددی هم چون انبار نگه داری محصولاتی که تولید آن ها به پایان رسیده و محصولاتی که هنوز در مرحله آماده سازی هستند، واحد مدیریت، دفاتر خرید و فروش، بخش تولید و مونتاژ و آزمایشگاه های تحقیق و توسعه تشکیل می گردد.


گسترش فعالیت ها

شرکت Filmop محصولات تولیدی خود را به بیش از 80 کشور در سراسر دنیا صادر نموده و این فرآیند را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین سطح از قابلیت اطمینان و بهره وری به انجام می رساند. این کمپانی در سال 1997 یک شعبه در کشور فرانسه و در سال 2004 میلادی شعبه ای در کشور آمریکا تأسیس نموده است. هدف اصلی شرکت Filmop طراحی و ساخت بهترین سیستم نظافتی است که بر مبنای بر آورده ساختن همه نیازها و درخواست های بازار در زمینه فعالیت های نظافتی بدون آسیب رساندن به سلامتی و تندرستی افراد و با در نظر گرفتن مسئله حفاظت از محیط زیست، به فعالیت پرداخته و محصولات جدید خود را معرفی می نماید.


ویژگی محصولات Filmop

شرکت ایتالیایی Filmop تولید کننده انواع ترولی نظافتی ، هتلی ، بیمارستانی و ... با هدف ایجاد ارتباط متقابل و بر پایه اعتماد فعالیت نموده و برای هر چه بهتر پاسخ گویی به خواسته ها و الزامات کاربران تلاش می کند. از مهم ترین عوامل مؤثر بر توسعه و پیشرفت این کمپانی نو آوری و تحقیقات گسترده می باشد. در حال حاضر این شرکت فعالیت خود را در شمال شرقی ایتالیا در ونتو ادامه می دهد و با شناسایی دقیق نیازها و تقاضای بازار محصولاتی عرضه نموده که سبب موفقیت این کمپانی گردیده است. کمپانی Filmop در طول دوران فعالیت خود از ابتدای راه اندازی تا کنون، برای دست یابی به فناوری های نوین سرمایه گذاری های وسیعی انجام داده است و نتیجه آن در کیفیت محصولات عرضه شده به وضوح دیده خواهد شد.


پیشتاز در نوآوری

تلاش های کمپانی Filmop در ارائه محصولات باکیفیت تنها به موارد ذکر شده محدود نمی شود و همواره به دنبال ارائه بهترین کالا می باشد. جایگزینی فلزات با پلی پروپیلن به عنوان ماده ای سبک، کاملاً مقاوم و قابل بازیافت، تفکیک آب تمیز و آب آلوده بر اساس اصول نظافت حرفه ای و طراحی سیستم نظافتی ارگونومیک جهت بهبود شرایط کار برای کاربران از جمله مواردی است که کمپانی فیلمپ به عنوان اولین کمپانی در فرآیند تولید به آن ها توجه می نماید.