Lehmann

Lehmann

شرکت Lehman در سال 1895 در کشور آلمان تأسیس گردیده و تا امروزه مشغول به فعالیت می باشد و با بهره مندی از تجربیات پیشرفت نموده و خود را اثبات می کند. این شرکت بر پایه اطمینان، کیفیت و خدمات عالی عمل نموده و در سرتاسر جهان از مشتریان خود پشتیبانی می نماید. کمپانی Lehman عرضه کننده محصولات شستشوی نمای ساختمان می باشد و تولیدات خود را به کشورهای گوناگون صادر می کند.

این شرکت در قبال کیفیت تجهیزات، کاربران و اجتماع مسئولت پذیر بوده و با اقدامات هدفمند در ارتباط با سلامت کاربران و ایمنی محیط کاری به سوی پیشرفت و توسعه گام بر می دارد. شرکت Lehman از طریق همکاری با کارگاه های آموزشی منطقه ای با موفقیت به اهداف خود نائل گردیده است.

Lehman تجهیزات کارآمدی را عرضه می نماید که میزان کارایی و بهره وری را برای مشتریان افزایش داده و به طور هم زمان از محیط زیست نیز حفاظت می کند. هم چنین تمیزی با ثبات و پایدار نما را با استفاده از تجهیزات حرفه ای فراهم آورده و مصرف آب، انرژی و مواد شوینده را کاهش می دهد.

محصولات و سیستم های نوآورانه ای که شرکت Lehman طراحی و تولید نموده است، شیشه و نمای بیرونی ساختمان ها را با ایمنی و بهره وری هر چه تمام تر شستشو می دهد. ابزارهای دقیق، متعادل، با کیفیت، تجهیزات حرفه ای با اتصالات ایمن این اجازه را به مشتریان شرکت می دهد که به طور روزانه و با آرامش دستگاه های نما شوی را مورد استفاده قرار دهند.

کمپانی Lehman با نظارت دقیق ساختار و مواد مصرف شده و تغییرات آن ها محصولاتی بیش از پیش قابل اطمینان، چند منظوره و با تکنولوژی های پیشرفته تولید و عرضه می کند و تجهیزات نما شوی دارای قابلیت شستشوی نما تا ارتفاع 21 متر می باشند و تضمین کننده کیفیت، کارایی و سازگاری هستند و زمینه های جدید کاری از لحاظ فنی به مشتریان ارائه می گردد.

Lehmann لمن محصولات