Tennant

Tennant

کمپانی Tennant یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان دستگاه های نظافت صنعتی در سطح جهان می باشد. عمده شهرت این کمپانی معتبر به دلیل تولید دستگاه های نظافت و شستشوی تخصصی سخت کار و قابل کاربرد در محیط های صنعتی و تجاری با وسعت بالا و شرایط دشوار کاری می باشد. دستگاه های نظافتی سخت کار این شرکت از جمله اسکرابر و سوییپر در صنایع مختلف برای نظافت و شستشوی سطوح مختلف قابل استفاده می باشد.


تاریخچه Tennant

کمپانی Tennant در سال 1870 توسط  George H.Tennant تاسیس گردید. این کمپانی فعالیت خود را در زمینه تجارت صنایع چوبی آغاز نمود و در مسیر پیشرفت و تکامل خود به یک تولیدکننده موفق کف پوش و محصولات چوبی و نهایتا تولید کننده تجهیزات نظافت و شستشوی کف تبدیل گردید. Tennant در سال 1932 تولید دستگاه های مکانیزه نظافت سطح مانند اسکرابر را آغاز نمود که تحولی اساسی در این حوزه رقم خورد. در واقع می توان گفت Tennant اولین شرکت تولید کننده تجهیزات نظافت و شستشوی سطوح کف می باشد. در سال 1963 برای اولین بار طراحی دستگاه ترکیبی سوییپر-اسکرابر توسط این شرکت صورت گرفت و توانست تحولی دیگر در دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی ایجاد نماید که دستگاهی بسیار بسیار کارآمد در این حوزه محسوب می شود. Tennant نخستین اسکرابر سرنشین دار خود را در سال 1970 و پس از 8 سال نخستین اسکرابر دستی اش را وارد بازار نمود. این شرکت پس از تثبیت جایگاه خود از سال 2002 به طراحی تکنولوژی های خلاقانه در این حوزه پرداخت و با طراحی ReadySpacy برای شستشو و خشک کردن سریع فرش و موکت، ec-H2O برای تبدیل آب به مواد شوینده، Fast Foam-activated Scrubbing برای شستشوی سطوح سخت و Orbio به عنوان جایگزینی برای بسیاری از مواد شوینده روزانه متداول قدم در عرصه تکنولوژی های جدید نهاد.

این شرکت با بیش از یک قرن فعالیت همیشه اصرار بر استفاده از آخرین تکنولوژی ها دارد و با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری، بهترین دستگاه ها و تجهیزات نظافتی سطوح کف را طراحی و تولید نموده است. دقت در کیفیت منجر به کسب ده ها جایزه و گواهینامه در زمینه نوآوری شده است. پس از یک قرن و نیم فعالیت، امروزه Tennant را برابر با کیفیت، استقامت و تکنولوژی می دانند. نام این شرکت به عنوان یک از مهمترین تولیدکنندگان تجهیزات و راه حل های نظافتی برای جهانی پاکیزه و سالم شناخته شده است.


علت تمایز Tennant با دیگر شرکت ها

کمپانی Tennant در نزدیک به یک قرن و نیم فعالیت خود، همواره بر کاربرد تکنولوژی های مدرن در طراحی و تولید محصولات و ایجاد فرهنگ خلاقیت و نوآوری در حوزه تجهیزات نظافت صنعتی تأکید نموده است که کسب ده ها جایزه و گواهینامه معتبر در زمینه نوآوری مؤید این نکته می باشد. امروزه، نام Tennant مترادف با کیفیت، تکنولوژی و مقاومت بوده و این کمپانی بعنوان یک تولیدکننده پیشروی جهان در زمینه طراحی، تولید و ارائه تجهیزات و راه حل های نظافتی نوین برای خلق جهانی پاکیزه تر، ایمن تر و سالم تر شناخته می شود.