Ebrahim

Ebrahim

شرکت ابراهیم یکی از بزرگ ترین شرکت های ارائه دهنده دستگاه های نظافت صنعتی در کشور است که در زمینه عرضه انواع دستگاه های اسکرابر صنعتی ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی ، سوییپر ، دستگاه خوشبو کننده هوا و دیگر تجهیزات نظافت مکانیزه فعالیت دارد. این شرکت در راستای حمایت از کالای ایرانی اقدام به تولید محصولات ایرانی در داخل کشور نموده است تا هموطنان بتوانند از دانش متخصصان ایرانی بهره برند. 

شرکت ابراهیم با 30 سال تجربه فعالیت در زمینه ارائه تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه در راستای طراحی و تولید این تجهیزات نیز قدم برداشته و با ساخت چندین مدل از دستگاه های نظافت صنعتی از پیشتازان فعال در این حوزه می باشد. طراحی و تولید اسکرابر و زمین شوی صنعتی ایرانی، واترجت و شوینده فشارقوی صنعتی، جاروبرقی های صنعتی تخصصی، سوییپر های شهری ایرانی و تولید تجهیزات جانبی و مواد شوینده مرتبط با این تجهیزات از جمله مهم ترین دستاورد های این مجموعه می باشد.

تجهیزات نظافتی و رفاهی تولید شرکت ایرانی ابراهیم

ثمره تلاش کارشناسان و صنعتگران در شرکت ابراهیم ساخت تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه تمام ایرانی بوده که از نظر کارایی و کیفیتی با نمونه های خارجی برابری دارند. از این تجهیزات میتوان به دستگاه های زمین شوی صنعتی، نماشوی، جاروبرقی و واترجت های فشار قوی اشاره داشت که در انجام بهینه فرایند نظافت مجموعه های تجاری، اداری و صنعتی قابل به کارگیری می باشند.

طراحی و تولید دستگاه های خوشبو کننده و رایحه افشان اتوماتیک این مجموعه امکان ارتقا کیفیت هوا در مجتمع های رفاهی، تجاری، صنعتی و حتی خانگی را امکان پذیر نموده است. این تجهیزات با بهره گیری از سیستم های نوین، تکنولوژی های به روز و با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار دارند. 

همچنین ساخت و تولید محصولات و مواد شوینده صنعتی امکان کسب کیفیت نظافت مطلوب و بهینه مشابه نمونه های خارجی را برای کاربران فراهم می آورد، این امر میتواند در کاهش هزینه های فرایند های مختلف نظافت محیط و یا تجهیزات در صنایع تاثیر گذاری بالایی داشته باشد.

ویژگی های محصولات برند ابراهیم

استفاده و حمایت از کالای تولید داخل باعث افزایش رونق کارخانجات داخلی شده و ارتقا و توسعه آنها را به همراه خواهد داشت. محصولات و دستگاه های نظافت مکانیزه تولید شرکت ابراهیم با ارائه کیفیت مشابه محصولات خارجی و قیمت پایین تر، کاهش هزینه های نظافت در محیط های صنعتی را به همراه داشته و میتوانند سرمایه گذاری مطلوبی در راستای حفظ نظافت و بهداشت محیط های مختلف باشند.