Oertzen

Oertzen

یکی از شناخته شده ترین کمپانی های متخصص در زمینه طراحی و تولید دستگاه های واترجت صنعتی سخت کار، کمپانی ارتزن آلمان می باشد. تجربه و تخصص 60 ساله این تولید کننده معتبر سبب گردیده است تا بسیاری از صاحبان صنایع و تجارت در سرتاسر جهان، به ارتزن اعتماد نموده و از دستگاه های شوینده فشار قوی ساخت این کمپانی در عملیات گوناگون همانند نظافت صنعتی، رسوب زدایی، زنگ زدایی، لایه برداری، تخریب بتن و ... استفاده نمایند.

در تولید دستگاه های واترجت صنعتی و سخت کار ارتزن از مواد و قطعاتی با بالاترین کیفیت استفاده شده است. موتورهای الکتریکی و دیزلی دائم کار، پمپ های پلانجری دارای سرسیلندرهای برنجی و پلانجرهای سرامیکی، شاسی های فولادی و استیل این واتر جت های قدرتمند، کارایی بالا و قابلیت عملکرد پیوسته آنها را در محیط های سخت صنعتی تضمین می نمایند. مدل های متنوع واترجت تولید شده توسط این کمپانی، قادر به پاشش اب با فشار عملیاتی در محدوده 200 تا 1800 بار می باشند. این دستگاه ها در مدل های الکتریکی یا دیزلی ارائه شده و مشتری می تواند دستگاهی متناسب با نوع نیاز خود انتخاب نماید.همچنین در کنار مدل های واترجت آب گرم، بسیاری از دستگاه های جت واتر آب سرد، قابل تجهیز به واحد گرم کن خارجی بوده و در هر دو کاربرد نیازمند آب گرم یا سرد قابل استفاده می باشند. علاوه بر آن هر یک از دستگاه های کارواش صنعتی Oertzen قابل تجهیز به طیف وسیعی از تجهیزات کاربردی می باشند که دستگاه پایه را به ابزاری منعطف و کارآمد برای انجام عملیات گوناگون تبدیل می نمایند.

همچنین کمپانی Oertzen قادر به طراحی و عرضه دستگاه های سفارشی سازی شده متناسب با نیاز خاص مشتریان خود می باشد که این امر تخصص و تجربه بالای طراحان و مهندسین این کمپانی را نشان می دهد.

قدرت بسیار بالا، استحکام و مقاومت بی نظیر و عملکرد مناسب دستگاه های واترجت صنعتی ساخت کمپانی ارتزن در محیط های صنعتی و تحت شرایط کاری سخت و پیوسته ، نام این کمپانی را بعنوان یک تولید کننده متخصص و صاحب نام در بازار تجهیزات نظافت صنعتی به ویژه دستگاه های سنگین کار مطرح نموده است.