Istobal

Istobal

کمپانی Istobal فعالیت خود را بعنوان یک تعمیرگاه کوچک از بهار 1950 آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی با تولید یک ماشین واکس زنی بسیار موفق نخستین گام های خود را در مسیر تبدیل شدن به یک برند جهانی برداشت. پس از گذشت چندین سال، این کمپانی پیشرو نخستین کارواش اتوماتیک صد در صد اسپانیایی را به بازار عرضه نمود. امروزه کمپانی ایستوبال با دارا بودن نمایندگی در بیش از 60 کشور، بعنوان یک برند بین المللی و صاحب نام در صنعت طراحی و تولید دستگاه های کارواش اتوماتیک شناخته می شود.

واحد تحقیق و توسعه کمپانی ایستوبال با برخورداری از نیروهای مستعد، با تجربه و خلاق مسئول یافتن راه حل های پیشرفته و موثر برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازارهای کارواش می باشد و تاکنون بسیاری از طرح های خلاقانه ارائه شده توسط این واحد، به صورت رسمی تایید و ثبت گردیده اند.

هدف کمپانی Istobal طراحی و ارائه سیستم های مکانیزه شستشوی خودرو با توازن مناسب بین کیفیت، سرویس و قیمت بر پایه سودآوری، انعطاف پذیری و نوآوری می باشد. به منظور دستیابی به بالاترین استانداردهای کیفیت، محصولات ارائه شده توسط کمپانی ایستوبال با کمک کامپیوتر طراحی و تولید می گردند. همچنین تلاش بی وقفه تیم تحقیق و توسعه ایستوبال در یافتن سیستم بهینه ساز مصرف انرژی، تجهیزات تصفیه و بازیافت اب و ... نشان دهنده تعهد این کمپانی به محیط زیست می باشد.

این کمپانی به دلیل رعایت کامل استانداردهای مدیریت کیفیت و محیط زیست در تولید دستگاه های کارواش اتوماتیک خود موفق به اخذ دو گواهینامهISO 9001 و ISO 14001 گردیده است.

در حال حاضر کمپانی ایستوبال دارای هفت شرکت تابعه و دو کارخانه مونتاژ در اروپا و دو شرکت تابعه و کارخانه مونتاژ در آمریکا و برزیل وده و محصولات خود را به بیش از 75 کشور در سرتاسر جهان صادر می نماید.