مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم - Hot Water High Pressure Washer

دستگاه های واترجت آب گرم فشار قوی یا کارواش آب گرم از جمله پر کاربرد ترین ماشین آلات مکانیزه برای نظافت می باشند. این دستگاه ها علاوه بر پاشش پر فشار آب، از حرارت های بالای آب نیز برای جداسازی آلاینده های چسبیده به سطوح استفاده نموده و از این رو توانایی ویژه ای در نظافت و از بین بردن انواع آلودگی های چرب، روغنی، دوده و مشابه آن دارند. دستگاه واترجت صنعتی آب گرم فشار قوی علاوه بر ورودی آب، پمپ، موتور، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل، به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم های گرمکن می باشند. پمپ دستگاه به عنوان اصلی ترین بخش واتر جت صنعتی آب گرم ، فشار آب وارد شده به داخل دستگاه کارواش را افزایش می دهد. آب پر فشار خارج شده از پمپ، قبل از خروج از دستگاه و پاشش بر روی سطوح هدف، به منظور افزایش دمای آب، وارد سیستم گرمکن می شود .
قیمت دستگاه کارواش آب گرم

قیمت دستگاه کارواش آب گرم بسته به عوامل مختلفی از جمله برند، مدل، ویژگی ها و توان کاری دستگاه می تواند متفاوت باشد. با توجه به اینکه دستگاه واترجت صنعتی آب گرم به سامانه گرم کن آب مجهز شده است، این دستگاه کارآیی بالا تر و به همان نسبت از قیمت بالاتری نسبت به واترجت های آب سرد برخوردار است. یک دستگاه کارواش صنعتی آب گرم با توجه به توان گرم کن، قدرت موتور دستگاه و سایر ویژگی ها، می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. قیمت دستگاه کارواش آب گرم بسته به مشخصات و ویژگی هایی نظیر دبی، فشار خروجی، سیستم گرمایش و سایر ویژگی ها متفاوت خواهد بود. هنگام خرید کارواش صنعتی آب گرم، توجه به این ویژگی ها به منظور افزایش کیفیت نظافت، قیمت واترجت صنعتی آب گرم و بودجه، بررسی دقیق و مقایسه مدل ها و برندهای مختلف برای یافتن بهترین و مناسب ترین دستگاه بسیار مهم است. ما در مجموعه ابراهیم، دستگاه کارواش آبگرم صنعتی را با ویژگی های مختلف و کارآمد، ارتقا سطح عملکرد دستگاه و ارائه گارانتی 12 ماهه، قیمت دستگاه کارواش آب گرم را متناسب با نیاز کاربر بهینه کردیم تا بتوانید با خیال راحت دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. تضمین کیفیت و قیمت واترجت آب گرم از اصلی ترین ویژگی های تجهیزات نظافتی ما در شرکت ابراهیم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه کارواش آب گرم صنعتی، با مشاوران و کارشناسان ما به شماره 87184-021 در تماس باشید.

عملکرد واترجت آب گرم

از آن جایی که ورود آب داغ به داخل پمپ کارواش صنعتی آب گرم به آن آسیب زده و موجب کاهش عمر مفید دستگاه واترجت می شود، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ قرار می گیرد. سرعت عبور آب از داخل سیستم گرمکن دستگاه واترجت آب گرم رابطه معکوسی با دمای آب خروجی دارد، به عبارت دیگر، هر چه سرعت عبور آب از داخل سیستم گرمکن کمتر باشد، دمای آب خروجی افزایش بیشتری داشته و هر چه سرعت عبور آب بیشتر باشد، افزایش دما کمتر خواهد خواهد بود. عبور آب از داخل سیستم گرمکن تا حدودی منجر به کاهش فشار آب می گردد. قابلیت تنظیم دما و فشار آب خروجی در واترجت های آب گرم از جمله ویژگی های این دستگاه می باشد. انتخاب حرارت و فشار مناسب تاثیر قابل ملاحظه ای در افزایش بهره وری و کارایی دستگاه داشته و مانع از ایجاد آسیب به سطوح می شود


شستشوی ماشین آلات با کارواش آب گرم

کاربردهای دستگاه کارواش آب گرم

آب داغ همواره از قدرت پاک کنندگی بسیار بالاتری نسبت به آب سرد برخوردار است و از همین رو دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم تجهیزاتی کارآمد و قدرتمند برای از بین آلودگی های سرسخت هم چون آلاینده های چرب و روغنی و آلودگی های الکترواستاتیک به شمار می آیند. تنوع ساختار و ویژگی های دستگاه با توجه به قیمت دستگاه کارواش آب گرم امکان خرید و استفاده از آن را برای کاربران مختلف و کاربرد های گوناگون امکان پذیر می نماید. واترجت آبگرم صنعتی علاوه بر شستشوی سطوح دارای آلودگی های شدید به دلیل دمای بالای آب توانایی ضد عفونی نمودن محیط را نیز دارند. سیستم گرمکن، آب را پیوسته گرم نگه می دارد و در میان کار آب به هیچ عنوان سرد نمی شود و هنگامی که کاربر به آب سرد نیاز داشته باشد می تواند سیستم گرمکن کارواش بخار را غیر فعال نماید. واترجت آب گرم در صنایع حساس به آلودگی مانند صنایع غذایی که استانداردهای سختگیرانه ای دارند، کاربرد بسیار مهم و ویژه ای دارند. هم چنین در صنایعی مانند نفت و پتروشیمی، کارخانه های تولیدی و بسیاری از واحدهای صنعتی که همواره آلاینده های سرسخت، نفتی و روغنی در آن ها تولید می شود، واتر جت صنعتی آب گرم یک تجهیز مهم و ضروری به شمار آمده و به عنوان یکی از عناصر اصلی در برنامه حفظ و نگهداری تجهیزات و تاسیسات مطرح می گردد.


عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه کارواش آب گرم

منبع تغذیه واترجت صنعتی آب گرم

منبع تغذیه واترجت آب گرم فشار قوی انرژی الکتریکی بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. از آن جایی که دستگاه کارواش آبگرم صنعتی فشار قوی مجهز به سیستم گرمکن می باشد در مقایسه با واترجت های فشار قوی آب سرد ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری داشته و از این رو به فضای بیشتری برای نگهداری نیاز دارند. قیمت دستگاه کارواش آب گرم از واترجت های آب سرد بیشتر بوده و هزینه های نگهداری و سرویس بالاتری نسبت به واترجت های آب سرد دارند. واترجت های آب گرم بخار آب داغ نیز تولید می کنند و در این حالت عملکردی مشابه یک بخارشوی دارند.


تاثیر بی نظیر شستشو با کارواش آب گرم

توضیح علمی تاثیر شگفت انگیز شستشو با جت آب گرم مولکول های آب گرم حاوی مقدار زیادی انرژی هستند. این انرژی کشش سطحی آب را کاهش می دهد و به آب بیشتر اجازه نفوذ و تماس با مولکول های چربی را می دهد. در واقع گرما سرعت حرکت مولکولی، مقدار انرژی مولکولی را افزایش می دهد. اما در صورتی که با کاهش کشش سطحی آب امکان نفوذ بیشتر به آلاینده ها را فراهم می کند. اگر آب گرم با فشار زیاد توسط واترجت آبگرم صنعتی بر روی سطح پاشیده شود، در جداسازی آلاینده ها موثرتر خواهد بود. پیوند مولکولی بین آلاینده ها و سطح در پایان این عملیات شکسته می شود. این دقیقا همان کاری است که کارواش آب گرم صنعتی انجام می دهد.


شستشوی قطعات صنعتی با کارواش آبگرم

کارواش صنعتی آب گرم با گرمکن دیزل

دستگاه های واترجت آب گرم در مدل های دارای گرمکن دیزل و گرمکن الکتریکی طراحی و تولید شده اند. واترجت های مجهز به گرمکن دیزل به گونه ای عمل می کنند که در آن ها جریان آب پرفشار تولید شده توسط پمپ و خارج شده از آن وارد یک کویل آب استوانه ای می گردد. در بخش میانی کویل یک مشعل عمودی قرار دارد که سبب می شود دمای آب افزایش یابد و توان گرمایشی بالایی دارد. آب در مشعل با ساختار عمودی مدت زمان بیشتری جریان دارد و از همین رو توانایی بالاتری در افزایش دمای آب برخوردار می باشد و می تواند دمای آب را تا نزدیک به 150 درجه سانتی گراد افزایش دهد. بیشتر دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم به سیستم گرمکن دیزلی تجهیز گردیده اند.


کیفیت بالای نظافت و شستشو با واترجت آبگرم

واترجت آب گرم با گرمکن الکتریکی

نوع دیگری از گرمکن های دستگاه های کارواش آب گرم گرمکن الکتریکی می باشد. در برخی محیط های به دلیل وجود حساسیت به آلودگی های محیطی و یا الزام به رعایت نکات ایمنی ویژه، به کار گیری دستگاه واترجت صنعتی آب گرم در اولویت قرار دارد. کاربرد این رده از شوینده های فشار قوی آب گرم تنها در شرایط خاصی توصیه می شود زیرا نسبت به دستگاه های تجهیز شده با گرمکن دیزلی به مراتب توان پایین تری دارند.


آلودگی زدایی بهینه از سطوح و تجهیزات با دستگاه کارواش آب گرم

امکانات دستگاه واترجت آب گرم

مشخصه های منحصر به فردی در دستگاه های کارواش صنعتی آب گرم وجود دارد که آن ها را به تجهیزاتی کارآمد و سخت کار تبدیل می نماید. امکاناتی مانند مشعل عمودی شکل، سیستم کنترل شعله در مدل های دارای گرمکن دیزلی، شیر ایمنی محافظت کننده در برابر افزایش فشار، سیستم قطع کن اتوماتیک هنگام کم بودن جریان آب، سیستم خاموش کننده سیستم گرمکن در زمان نبود فشار کافی، سیستم قطع کن خودکار هنگام رها کردن زبانه تفنگی و سوئیچ های خاموش کننده اتوماتیک در زمان افزایش بیش از اندازه دما از مهم ترین ویژگی های متمایز کننده واترجت آب گرم فشار قوی به حساب می آیند و موجب برتری این دستگاه ها و تناسب قیمت دستگاه کارواش آب گرم نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار گردیده اند.


مزایای خرید دستگاه واترجت آب گرم

قطعات ضد زنگ و خوردگی

شوینده فشار قوی دستگاهی است که به طور مداوم در معرض آب و رطوبت قرار دارند و از همین رو پمپ واترجت صنعتی آب گرم و سایر اجزا و قطعاتی که با آب در تماس هستند، با استفاده از موادی با کیفیت بالا تولید شده اند و نسبت به آب و رطوبت مقاومت بالایی دارند. این به آن معنا است که در طول زمان عملکرد بهینه دستگاه حفظ می گردد و طول عمر مفید دستگاه نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. با توجه با قیمت دستگاه کارواش آب گرم دوام و ماندگاری بالای قطعات و نگهداری مطلوب از آن سرمایه شما در خرید دستگاه کارواش آبگرم صنعتی حفظ خواهد شد.


شستشوی کفپوش کارخانجات صنعتی با واترجت آب گرم


سوالات متداول درباره دستگاه واترجت آب گرم