مرتب سازی بر اساس :
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد - Cold Water High Pressure Washer

دستگاه واترجت آب سرد فشار قوی از سری دستگاه های کارواش صنعتی است که با استفاده از پاشش آب سرد پر فشار بر روی سطوح انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و توانایی ویژه ای در نظافت و شستشوی انواع سطوح و تجهیزات دارد. ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل پاشش اجزای اصلی دستگاه واترجت صنعتی آب سرد می باشند. پمپ کارواش آب سرد به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه کاروش صنعتی بوده و وظیفه افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه واترجت صنعتی را بر عهده دارد. در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های دستگاه واترجت آب سرد بر روی سطوح هدف پاشش می شود.


واترجت آب سرد فشار قوی


ویژگی های واترجت آب سرد فشار قوی

دستگاه های کارواش آب سرد در مدل ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند که هر یک از آن ها کارایی ویژه ای دارند. از این رو در هنگام تهیه دستگاه کارواش صنعتی آب سرد توجه به نوع آلاینده ها، جنس سطوح و فشار دستگاه می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب دستگاه کارواش صنعتی مناسب با نیاز های نظافتی بوده و در نهایت موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری شود. موتور به کار رفته در بیشتر مدل های دستگاه واترجت آب سرد صنعتی از نوع الکتریکی بوده و سطح صدای پایینی دارند. برخلاف دستگاه واترجت آب گرم، این دستگاه سامانه گرم کن نداشته و مصرف انرژی پایین تری دارد. استفاده از انرژی الکتریکی و عدم تولید گاز های گلخانه ایی موجب سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست شده است. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت آب سرد، فشار آب و سرعت یا دبی آب خروجی می باشد. به دلیل بالا بودن فشار کار دستگاه و پاشش آب با فشار بالا خرید کارواش آب سرد میتواند در بهبود کیفیت نظافت و شستشوی تجهیزات، قطعات و سطوح تاثیر گذاری به سزایی داشته باشد.


رابطه فشار و کارایی

هر چه فشار آب خروجی بالاتر باشد توانایی دستگاه واترجت آب سرد فشار قوی برای نظافت لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و عملیات نظافتی در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. اغلب شوینده های فشار قوی آب سرد مجهز به شیر تنظیم فشار بوده و مکان انتخاب فشار مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح را برای کاربر فراهم می آورد. دستگاه های کارواش آب سرد به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه کارواش صنعتی و یا ضد عفونی سطوح می توانند از مواد شوینده استفاده نمایند. توجه به فشار کاری دستگاه در هنگام خرید واترجت آب سرد میتواند به شما در نظافت و شستشوی بهینه سطوح کمک شایانی کند.


دستگاه کارواش آب سردانواع دستگاه کارواش آب سرد

دستگاه های واترجت صنعتی به طور کلی از بهترین و کارآمدترین تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی به شمار می آیند که توانسته اند بسیاری از مشکلات و چالش های نظافتی را در صنایع و اصناف مختلف از میان بردارند. واترجت آب سرد در رده های خانگی، صنعتی و صنعتی سخت کار تولید شده اند که هر یک متناسب با نوع طراحی و ساخت کارایی مخصوص به خود را ارائه می دهند. در صورتی که آلودگی از نوع چربی و روغن نباشد، کارواش یا واترجت آب سرد به عنوان بهترین گزینه برای شستشوی سطوح مطرح خواهد شد. توجه به نوع دستگاه و ویژگی های آن در هنگام خرید کارواش آب سرد انتخاب و خرید شما را بهینه و سرمایه گذاری مناسبی در راستای کسب کیفیت بالای نظافت با دستگاه واترجت صنعتی خواهد بود.


واترجت آب سردکارواش آب سرد خانگی

دستگاه کارواش خانگی دارای موتور الکتریکی تک فاز با فشار کاری 100 تا 150 بار است و تنها برای شستشوهای سبک خانگی کاربرد دارند و امکان استفاده سنگین از آن ها وجود ندارد. این دستگاه واترجت آب سرد برای شستشوی خودرو، حیاط، پنجره، نیمکت و ... در منازل مسکونی به کار می روند.


کارواش صنعتی

شوینده های فشار قوی آب سرد که فشار کاری 150 بار به بالا دارند، در گروه واترجت های صنعتی قرار می گیرند که مجهز به موتور قدرتمند دائم کار هستند و بر خلاف کارواش های خانگی برای عملیات سنگین شستشو مورد استفاده قرار می گیرند. امکان کارکرد و روشن ماندن دستگاه واترجت آب سرد که پرکاربردترین رده از شوینده های فشار قوی هستند، برای ساعت های طولانی در طول روز وجود دارد و انواع سطوح آلوده در محیط های تجاری و صنعتی مانند نمای ساختمان، وسایل نقلیه، تجهیزات و قطعات صنعتی، تاسیسات کارخانه ها و هر سطح هموار و ناهمواری که در برابر آب مقاومت دارد، به وسیله واترجت آب سرد فشار قوی شستشو می شوند. بسیاری از صنایع و کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، ساختمان های تجاری و اداری، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، اماکن مذهبی و زیارتی، مجموعه های ورزشی و ... همواره از کارواش آب سرد صنعتی بهره می برند. خرید کارواش آب سرد و استفاده از آن در شستشوی قطعات، تجهیزات و سطوح در موارد مختلف از هزینه های نظافت کم خواهد نمود.


واترجت فوق فشار قوی

رده دیگری از دستگاه های واترجت آب سرد شوینده های فوق فشار قوی هستند که فشار آب خروحی بیش از 300 بار تا 3000 بار را در بر می گیرند. واترجت صنعتی فوق فشار قوی به دلیل برخورداری از فشار خروجی بسیار بالا برای از بین بردن آلودگی های بسیار سخت و عمیق مانند رسوبات، لایه های قیر، آثار سوختگی و ... به کار می روند و دستگاه کارواش آب سرد دارای فشار بیش از 1000 قدرت تخریب بتن دارند.