تجهیزات سوییپر

سوییپر صنعتی دستگاهی کاربردی برای نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک انباشته بر روی سطوح کف می باشد. سوییپر های صنعتی بسته به نوع مدل دستگاه مجهز به یک یا دو برس دیسکی جانبی هستند. چرخش برس های جانبی دستگاه موجب هدایت آلاینده های انباشته به بخش میانی شده و در نهایت آلاینده های جمع شده در بخش میانی دستگاه توسط چرخش پاد ساعتگرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شود. یکی از بخش های اساسی در دستگاه های سویپر صنعتی که نقش بسزایی در ممانعت از باز نشر ذرات ریز گرد و غبار در محیط دارد، سیستم فیلتراسیون دستگاه سوییپر می باشد. فیلتر نصب شده در داخل مخزن دستگاه با ممانعت از باز نشر ذرات گرد و غبار موجب بهبود و حفظ کیفیت هوای پیرامون می گردد.


تجهیزات سوییپر


تعویض و نگهداری قطعات سوییپر

دستگاه های سویپر صنعتی نیز همانند دیگر تجهیزات مکانیزه و صنعتی دارای قطعات مصرفی می باشند. تعویض به موقع قطعات مصرفی و نگهداری صحیح از آن ها می تواند تاثیرات به سزایی در عملکرد بهینه دستگاه داشته باشد و عمر مفید آن را افزایش دهد. استفاده از برس های مناسب با جنس سطوح کف ضمن اینکه نتایج بهتری را حاصل می کند بلکه از کفپوش ها نیز محافظت نموده و مانع از ایجاد آسیب بر روی آنها می گردد. فلپ اطراف دستگاه از دیگر بخش های قابل تعویض و کاربردی می باشد که نقش مهم و کلیدی در کنترل و ممانعت از انتشار ذرات ریز و گرد و غبار ناشی از حرکت چرخشی برس های جانبی ایفا می نماید


تجهیزات دستگاه سوییپر


اهمیت تعویض به موقع قطعات

مستهلک شدن فلپ های اطراف دستگاه موجب کاهش توانایی حفظ خلا و در نتیجه مکش ذرات گرد و غبار معلق در هوا می گردد. لازم به ذکر است که طراحی سوییپر های صنعتی به گونه ای می باشد که تعویض قطعات مصرفی به راحتی و بدون نیاز به ابزار خاص انجام شده و کاربر با یک دوره آموزش ساده به راحتی می توان عملیات تعویض قطعاتی چون برس های جانبی و برس رولی دستگاه را انجام دهداگر به طور مستمر از دستگاه های مکانیزه نظافتی استفاده می شود، لازم است اجزای آن هر شش ماه یا یک سال مورد بررسی قرار گیرند و با مشاهده هر گونه خرابی یا فرسایش نسبت به رفع آن اقدام شود؛ چرا که رفع به موقع خرابی ها هنگامی که هنوز کوچک هستند، می تواند از بروز خرابی های گسترده و پر هزینه جلوگیری به عمل آورد.


تجهیزات جاروی شهری


تامین لوازم جانبی و قطعات مصرفی

پشتیبانی فنی سریع و کارآمد و ارائه خدمات پس از فروش گسترده برای هر شبکه فروش ضروری و حیاتی است تا بتواند همواره در بازارهای رقابتی موفقیت کسب کند. این یک قانون ساده است که فرشندگان دستگاه های سویپر صنعتی از رضایت مشتریان خود اطمینان یابند و تیمی از کارشناسان و تکنسین ها متعهد هستند که به مشتریان خود بهترین خدمات پس از فروش و قطعات اصل را ارائه دهند. بنابراین تمامی تجهیزات و قطعات مصرفی و غیر مصرفی دستگاه های سوییپر صنعتی از سوی شرکت قابل تامین می باشد. برخی از این تجهیزات عبارت اند از : برس مرکزی رولی، برس های کناری دیسکی، فلپ محافظ جلویی و کناری دستگاه، کابین (اختیاری)، لوازم الکتریکی و الکترونیکی، چرخ و کیت چرخ، شیشه و آینه بغل، سیستم تهویه، فیلتر، فیلتر هوا، لوازم موتور مکنده و ... .

با تعویض به موقع قطعات و استفاده از لوازم و قطعات یدکی اصل، کاربران می توانند از عملکرد خوب دستگاه و عمر طولانی آن اطمینان حاصل نمایند.


تجهیزات سوییپر صنعتی 


جهت برقراری تماس با بخش خدمات پس از فروش شرکت ابراهیم و تهیه قطعات اصل لطفا با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱