اسانس Nocturnal

از رایحه های معروف و پرطرفدار در میان قشر کثیری از مردم اسانس Nocturnal می شود که معمولاً به همراه دستگاه خوشبوکننده هوا کاربرد دارد. این اسانس شناخته شده و مورد توجه رایحه ای بسیار شیرین را در ذهن مخاطب متواتر می کند و حسی رویایی و دلپذیر را به او می بخشد.. مورد استفاده این رایحه در مکان هایی مانند شکلات و شیرینی فروشی ها است. بهره مندی از این نوع اسانس بستگی به سلیقه فردی و انتخاب مصرف کننده دارد که مایل باشد از آن در چه مکانی بهره گیری کند.

اسانسNoctural و کاربردهای آن

این اسانس بویی مانند رایحه شیرین را در ذهن ترسیم می کند و کارایی آن مناسب فضاهای شیرینی و شکلات فروشی ها و تمامی فروشگاه هایی است که در آن ها مواد خوراکی عرضه می گردد، همچنین می توان از آن در مجتمع های اداری و تجاری ،کلینیک ها و سالن های زیبایی، شرکت ها، کتابخانه و مدارس، دانشگاه ها و مراکز خرید استفاده کرد.

شرایط نگهداری و محافظت از اسانس Noctural

حفظ و نگهداری مناسب اسانس های خوشبو کننده از اهمیت به سزایی برخوردار است که باید به آن توجه ویژه ای گردد، به طوری بی توجهی به نحوه نگهداری آن باعث دوام کم یا از میان رفتن آن می گردد. در این قسمت به چند مورد از عواملی که رعایت آن ها باعث ماندگاری رایحه و اسانس مورد نظر می شود اشاره خواهد شد، از جمله توجه به مکان نگهداری از آن که مورد اشاره قرار گرفت و این که لزوماً باید اسانس ها در محیط های خشک و خنک و دارای تهویه مناسب گذاشته شود و از قرار دادن خوشبوکننده ها در معرض آفتاب جداً خودداری گردد نیز ضرورت نگهداری این مواد از منابعی چون شعله آتش و دود و بخار و هر حرارت مستقیم و محافظت از اسانس خوشبوکننده در ظروف تیره رنگ به منظور ماندگاری آن از ملزومات محافظت از این محصول به شمار می آید.