مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

تی شوی صنعتی

تی شوی صنعتی - Cleaning trolley

شستشوی سطوح و محوطه ها در ادارات، صنایع و مراکز تجاری علاوه بر ساده بودن، فرایندی با اهمیت است. تنوع محصولات و مواد شوینده ای که برای این کار مورد استفاده قرار میگیرد، بسیار زیاد است و میتواند مستلزم تردد بالای نیروی خدماتی در محیط کار شود. تی شوی صنعتی ابزاری است که قادر است با سازمان دهی سایر ابزار های نظافت با ساختار منسجم و با کیفیت، نظم بیشتری در اجرای نظافت محیط کار فراهم آورند.

سازگاری دستگاه طی صنعتی با فضا ها و شرایط مختلف کاری، آن را به یکی از متداول ترین و پرکاربردترین انواع تجهیزات نظافت تبدیل کرده است. خرید تی شوی صنعتی با توجه به ساختار ساده با سطل جداگانه برای نگه داری مواد شوینده و آب کثیف و سیستم آبگیر فشاری یا رولی، علاوه بر افزایش کیفیت نظافت، به کاهش احتمال انتشار آلودگی در محیط منجر می گردد. دستگاه تی شوی صنعتی از ساده ترین وسائل برای کمک به نظافت و شستشو می باشد. استفاده از انواع ترولی مزیت های بسیاری دارد که شامل بالا بردن کیفیت شستشو، افزایش سطح بهداشت محیط، کاهش زمان شستشو و نظافت، کاهش مواد شوینده و صرف کمتر نیرو از طرف کاربر است.


محیط های قابل استفاده تی شور صنعتی


مزایای خرید تی شوی صنعتی

اگر تا به حال در محیط کار از یک سطل آب برای نظافت اتاق ها، راهرو ها، آشپزخانه و بخش های مختلف استفاده میکردید، دست نگه دارید. با خرید تی شوی صنعتی ابراهیم و استفاده از آن می توانید علاوه بر سرعت، کیفیت بالاتری از فرایند نظافت در مجموعه خود ایجاد کنید. در نظر گرفتن بخش های مختلف در ساختار این رده از طی صنعتی، مانند محفظه تی و سطل، قلاب نگهدارنده ابزار نظافت قابل اتصال به دسته، محفظه نگهدارنده ابزار و مواد شوینده، نگهدارنده دسته تی، محفظه کیسه زباله و... کاربری آن در محیط را آسان ساخته است. استفاده از مواد با کیفیت پلیمری در ساختار بدنه دستگاه صنعتی، وزن پایین، استحکام و مقاومت این ابزار را به دنبال دارد. سهولت جابجایی، امکان استفاده در محیط و شرایط گوناگون از جمله مواردی است که با کاربرد این دسته طی شوی صنعتی برای شما فراهم خواهد آمد.


نکات خرید تی شوی صنعتی

حالا که میخواهید یک تی شوی صنعتی برای تمیز کردن و نظافت مناطق بزرگ و متوسط در مجموعه خود انتخاب کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین دستگاه طی صنعتی را انتخاب کنید. خرید دستگاه تی شوی صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیفیت ساخت دستگاه نظافت صنعتی، بهره مندی از امکانات و قابلیت های مختلف مانند آبگیر تی شوی، مخازن جداگانه با ظرفیت بالا، جنس بدنه و ساختار آن، سهولت جابجایی همگی از مواردی است که باید برای خرید تی شوی صنعتی در نظر بگیرید. تمام این عوامل و نکات فرایند هایی مانند شستشو، نظافت و گردگیری با استفاده از طی صنعتی را امکان پذیر می سازد.استفاده می شود. در نظر داشته باشید که وزن دستگاه، چرخ ها و طراحی آن، حمل و نقل طی صنعتی را بسیار ساده می سازد. یکی دیگر از مواردی که باید برای خرید دستگاه طی صنعتی در نظر داشته باشید، خرید از فروشگاه معتبر و ارائه دهنده خدمات پس از فروش است. نمایندگی های فروش تی شوی صنعتی برند ابراهیم، تضمین کننده خرید مقرون به صرفه و ارائه خدمات پس از فروش بهینه به شما می باشد. دستگاه طی صنعتی ابراهیم که در مدل ها و سایزهای مختلف طراحی و تولید شده است، تنوع بالایی از رنج قیمت تی شوی صنعتی و کارایی در اختیار شما قرار می دهد. 


ویژگی های تی شوی صنعتیقیمت تی شوی صنعتی

تنوع رنج قیمت تی شوی صنعتی به دلیل ویژگی های مختلف این ابزار نظافت برای شما امکان انتخاب مناسب ترین طی شور را فراهم می کند. تی شوی صنعتی ابراهیم با بهره گیری از تکنولوژی روز طراحی شده و استفاده از مواد درجه یک در آن از عوامل موثر بر قیمت دستگاه طی صنعتی به شمار آمده و مزیت رقابتی این برند نسبت به سایر برند ها می باشد. مخازن آب، امکان نسب کیسه زباله، محل قرار گیری تجهیزات و سایر ابزار های نظافت، نوع سیستم آبگیری تی و مواردی از این دست همه در قیمت دستگاه صنعتی تاثیر گذار هستند.

خرید از شرکت ابراهیم تضمین کننده بهترین قیمت تی شوی صنعتی، کیفیت بالای نظافت، افزایش سهولت و کاهش هزینه های نظافت در مجموعه های صنعتی و تجاری گوناگون است. همچنین امکان دریافت مشاوره و راهنمای خرید کارشناسان و ارائه خدمات پس از فروش تی شوی صنعتی ابراهیم، به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین تجهیزات، نتیجه نظافت بهینه و با کیفیت در مجموعه مورد نظر شما کمک خواهد کرد.

 

کاربرد تی شوی صنعتی


محیط های قابل استفاده تی شور نظافتی

اگر قصد نظافت مکان هایی نظیر سالن های ورزشی، ادارات، پارکینگ ها، راهرو ها و اتاق های اداری یا سرویس های بهداشتی را دارید، انواع دستگاه تی شوی صنعتی میتواند به شما در ارائه خدمات نظافتی با کیفیت بالا کمک کند. منسجم بودن ابعاد و ساختار دستگاه طی صنعتی استفاده از آن را در محیط های مختلف سهولت بخشیده و فرایند نظافت و شستشو برای کاربر آسان می سازد. این گستردگی و سهولت کاربرد طی صنعتی را به یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین ابزار های نظافت در مجموعه های صنعتی گوناگون برای افزایش سرعت و کیفیت فرایند نظافت مبدل کرده است.