تی شوی صنعتی

تی شوی صنعتی - Cleaning trolley

تی شوی صنعتی یکی از متداول ترین و پرکاربردترین انواع ترولی یا تی شور است که با فضاها و شرایط مختلف سازگاری دارد. ترولی نظافت در عین سادگی، دستگاهی پر کاربرد در امر نظافت و شستشو می باشد. این ترولی ها از ساختار منسجم و با کیفیتی برخوردار هستند و کاملا ارگونومیک ساخته شده و با محیط زیست سازگاری دارند. ساده ترین مدل های ترولی های نظافتی دارای سطل جداگانه برای نگه داری مواد شوینده و آب کثیف و سیستم آبگیر فشاری یا رولی هستند که به وسیله اعمال نیرو به تی باعث تخلیه کامل آن می گردد. تی شوی صنعتی از ساده ترین وسائل برای کمک به نظافت و شستشو می باشد. استفاده از ترولی مزیت های بسیاری دارد که شامل بالا بردن کیفیت شستشو، افزایش سطح بهداشت محیط، کاهش زمان شستشو و نظافت، کاهش مواد شوینده و صرف کمتر نیرو از طرف کاربر است.


محیط های قابل استفاده تی شور صنعتیویژگی های تی شوی صنعتی

در تی شور سرعت و کیفیت شستشو و نظافت بسیار افزایش می یابد. یکی از دلایل محبوبیت این تی شور ها، کاربری ساده و در عین حال نتیجه کیفی مطلوب است. در مدل های ساده این رده از ترولی، فقط محفظه تی و سطل وجود دارد؛ در صورتی که در مدل های بعدی تی شوی صنعتی ، امکاناتی مانند قلاب نگهدارنده ابزار نظافت قابل اتصال به دسته، محفظه نگهدارنده ابزار و مواد شوینده، نگهدارنده دسته تی، محفظه کیسه زباله و... به ترولی اضافه گشته است. یکی از بزرگترین مزایای به کارگیری این وسایل در محیط سامان دهی به امور نظافتی با اختصاص محلی مشخص برای قرارگیری وسایل و جلوگیری از اتلاف وقت می باشد. یک تی شوی صنعتی به دلیل وزن کم می تواند به راحتی توسط کاربر جابه جا شده و فرایند نظافت را تسهیل بخشد. به همراه یک تی شور نظافتی می توان از انواع تی های رشته و میکروفایبر استفاده نمود. یکی از ویژگی های تی شور صنعتی ابگیر بوده که در دو نوع رولی و پرسی طراحی می شود:


آبگیر رولی تی شوی صنعتی

این نوع آبگیر از یک رول و یک اهرم تشکیل شده استفاده است. استفاده از آبگیر از طریق اهرم و به حرکت درآوردن رول صورت می پذیرد. مقاومت و دوام بالا این نوع آبگیر موجب می شود تا کاربر با اطمینان بتواند فرایند خشک کردن تی را انجام دهد. جنس ترولی نظافت از پلی پروپیلن، قابل بازیافت و کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.


ویژگی های تی شوی صنعتیآبگیر پرسی

آبگیر پرسی نوع دیگری از آبگیرهای به کاررفته در یک ترولی نظافت می باشد. این آبگیر از یک پرس آرواره ای پلاستیکی و چرخ دنده گالونیزه ساخته شده است. در این آبگیر الیاف تی با قرارگیری تحت فشار متراکم شده و آب آلوده خارج می گردد. امکان استفاده اسان و دوام بالای بخش های مختلف از جمله مهم ترین ویژگی های این مدل ترولی ها می باشد.


محیط های قابل استفاده تی شور نظافتی

از این نوع ترولی در همه مکان ها مانند سالن های ورزشی، ادارات، پارکینگ و... می توان استفاده کرد. این مدل تی شور به دلیل کوچک بودن و کاربردی بودن برای مصارف ساده نظافتی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و استفاده از آن باعث سهولت نظافت و شستشو برای کاربر می گردد. پس از شستشو سطح خیس می ماند. به همین دلیل در اکثر ترولی ها علامت لغزنده بودن درج گشته تا افراد را از خطر لغزش آگاه کند. به دلیل تجهیز تی شوی صنعتی به یک سیستم آّبگیر می توان به آسانی تی را شسته و اب آن را به طور کامل تخلیه نمود در نتیجه از نشت آب در محیط جلوگیری می شود و کیفیت نظافت افزایش می یابد. در صورتی که بسته به شرایط محیطی نظیر کوچک بودن محیط، استفاده از روش سنتی شستشو یعنی تی و سطل آب مدنظر باشد به کارگیری تی شور نظافتی یک انتخاب مناسب است.

کاربرد تی شوی صنعتی

نکات خرید تی شوی صنعتی

تی شوی دوقلو صنعتی یک ابزار عالی برای تمیز کردن و نظافت مناطق بزرگ و متوسط است. خرید تی شوی صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. تی شوی دوقلو بسیار سبک، کاربردی و ظریف است که به راحتی حرکت می کند و عملکرد و سرعت کاربر را به طور چشمگیری بهبود می بخشد. به همین دلیل است که برای عملیات هایی مانند شستشو، نظافت و گردگیری استفاده می شود. حمل و نقل تی شوی صنعتی بسیار ساده است و  معمولاً دارای سطل و آبگیر هستند. بکارگیری تی شور دو قلو به طور قابل توجهی روند شستشو و همچنین زمان و کیفیت کار را بهبود می بخشد. سطل های تی شور صنعتی برای سهولت استفاده دارای دو رنگ متفاوت هستند. تی شوی صنعتی ابراهیم یکی از ابزارهای نظافتی است که در مدل ها و سایزهای مختلف طراحی و تولید شده است، بنابراین خرید تی شور دو قلو بر اساس ویژگی های مختلف آن ها خواهد بود.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات