مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

سوییپر شهری

سوییپر شهری - urban Sweeper

نظافت محوطه های وسیع چه در شهر ها و چه در سایر محیط های صنعتی و تفریحی، نیازمند استفاده از دستگاه سوییپر شهری است تا عملیات به آسانی و در زمان کم انجام شود. دستگاه سوییپر شهری یکی از موثر ترین تجهیزات نظافت صنعتی و تجهیزات مکانیزه به شمار می آید که در فرایند جمع آوری انواع آلاینده ها از سطح معابر شهری قابل استفاده است. با توجه به گستردگی و وسعت معابر و خیابان های سطح شهر، به کار گیری تجهیزات مکانیزه در فرایند نظافت آنها باعث سرعت گرفتن عملیات جمع آوری آلاینده ها شده و در کاهش هزینه و انرژی لازم برای نظافت محوطه های شهری تاثیر گذاری بالا خواهد داشت. خرید سوییپر شهری ابراهیم با توجه به داشتن ویژگی های منحصر به فرد نظافتی، راهکاری موثر در ارتقا کیفیت نظافت معابر شهری است.

سوییپر شهری ابراهیم در مدل های متنوع با کارایی بی نظیر این امکان را فراهم آورده تا خدمات شهری و نظافت محوطه ها به بهترین نحو صورت گیرد. این تجهیزات نظافتی مکانیزه بوسیله برس های چرخان و با پهنای نظافت وسیع در حین حرکت در محیط زباله ها، برگ ها و سایر آلودگی ها را جمع آوری می نماید. این دستگاه سوییپر با استفاده از پاشش آب همزمان با جمع آوری آلودگی ها، از بلند شدن گرد و خاک جلوگیری می کنند. انواع مختلف این دستگاه مکانیزه نظافت با ساختار ویژه، به شما امکان می دهد تا بتوانید به بهترین شکل فرایند جمع آوری آلاینده ها را از محیط شهری انجام به انجام برسانید.


قیمت سوییپر شهری

قیمت دستگاه های مکانیزه همیشه یکی از عوامل تعیین کننده برای خرید این محصولات نظافتی به شمار می آید. عوامل مختلفی در قیمت سوییپر شهری تاثیر دارد که از آنها میتوان به مواردی همچون ظرفیت مخزن، سیستم فیلتراسیون، پهنای نظافت قدرت دستگاه و... اشاره داشت. هر یک از این ویژگی ها و امکانات به طور مستقیم در قیمت سوییپر شهری ابراهیم تاثیر گذار هستند. به همین منظور در نظر داشتن هماهنگی این ویژگی ها با نوع کاربری و فرایند نظافت شهری میتواند به خرید یک دستگاه کارآمد و بهینه کمک کند.

شرکت ابراهیم با در نظر گرفتن انواع ویژگی های مهم در عملکرد دستگاه سوییپر خیابانی، تجهیزاتی را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید بالاترین کیفیت نظافت شهری را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت کسب کنید.


دستگاه سوییپر خیابانی ایرانی

خرید دستگاه سوییپر شهری

اگر به دنبال خرید شهری هستید، باید چندین فاکتور را قبل از خرید در نظر بگیرید. توجه به این نکات هنگام خرید میتواند به عنوان یک راهنمای خرید بهینه دستگاه سوییپر شهری به شما کمک کند. ابتدا اندازه و نوع محیط و منطقه ای را که قرار است تمیز کنید مشخص کنید. در نظر گرفتن پهنای خیابان ها و معابر به شما کمک می کند تا در مورد اندازه و نوع مناسب جارو تصمیم بگیرید. با در نظر گرفتن نوع زباله هایی را که می خواهید تمیز کنید میتوانید توان دستگاه مورد نیاز خود را تعیین کنید. برخی از انواع سوییپر خیابانی امکان مکش زباله های سبک تر مانند برگ و گرد و غبار را دارند، در حالی که برخی دیگر برای جابجایی زباله های سنگین تر مانند شن و ماسه طراحی شده اند.

در نظر گرفتن الزامات نگهداری و هزینه های عملیاتی سوییپر نیز مهم است. استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فروش شرکت ابراهیم میتواند به شما در انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی با پایین ترین هزینه نگهداری کمک کند. از سوی دیگر خرید تجهیزات از برند باکیفیت و معتبر ارائه شده توسط شرکت ابراهیم، خرابی سویپر شهری را به حداقل رسانده و کارایی حداکثری دستگاه را تضمین می کند. نکته آخر در خرید سوییپر شهری، در نظر گرفتن سطح راحتی اپراتور و ویژگی های ایمنی دستگاه است. دید خوب، کنترل های ارگونومیک و ویژگی های ایمنی مانند دوربین های پشتیبان و هشدار دهنده ها، سهولت کار با دستگاه و ارتقا کیفیت نظافت را به دنبال خواهد داشت.

شرکت ابراهیم ارائه دهنده انواع تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی با ارائه بهترین قیمت سویپر شهری ، راهکار بهینه نظافت محیط های شهری را با کمترین هزینه امکان پذیر ساخته است. خرید سوییپر شهری سرمایه گذاری در پاکیزگی و ایمنی محیط شهری به شمار می رود. به همین منظور صرف زمان، دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان برای خرید یک دستگاه سویپر شهری ابراهیم، می تواند برای سال های آینده نظافت کارآمد و موثری را ارائه دهد.


مزایای استفاده از سوییپر شهری

سوییپر شهری ابراهیم مزایای متعددی را ارائه می دهد که فراتر از تمیز نگه داشتن خیابان ها است. از مهم ترین مزایای استفاده از انواع سوییپر خیابانی مواردی نظیر، بهبود بهداشت عمومی و حذف زباله های مضر از محیط، کاهش آلودگی از خیابان ها و جلوگیری از انتشار آنها در هوا و افزایش ایمنی برای عابران پیاده و رانندگان با حذف ذراتی نظیر شیشه های شکسته و سنگ ها قابل اشاره هستند. این تجهیزات نظافتی مکانیزه به دلیل برخورداری از مخازن آب و سیستم پاشش آب در حین نظافت، از انتشار گرد و خاک در محیط جلوگیری می نمایند. همچنین برخی از سوییپر های شهری ابراهیم از بازویی متحرک بهره می برند تا امکان نظافت کناره ها به راحتی امکان پذیر باشد.

سرمایه گذاری روی سویپر شهری یک راه حل مقرون به صرفه برای حفظ تمیزی خیابان ها در طولانی مدت است. به علاوه جمع آوری آلاینده ها، حذف به موقع و سریع آلودگی ها از سطح شهر، از گرفتگی جوی ها و انتقال این آلودگی ها به منابع آبی به صورت دوره ای و منظم با دستگاه سوییپر خیابانی می تواند به جلوگیری از تعمیرات پرهزینه و جایگزینی زیرساخت ها، کمک کند و در حفظ ظاهر زیبای شهری تاثیر گذار باشد. واضح ترین و کاربردی ترین ویژگی مهم سوییپر شهری، سرعت عمل بسیار بالا و کیفیت عالی ارائه خدمات نظافتی در مقایسه با روش دستی نظافت می باشد.


خرید دستگاه سوییپر شهری ابراهیم

کاربرد های سوییپر شهری ابراهیم

سوییپر شهری ابراهیم، وسایل نقلیه ای هستند که با تجهیز به سیستم برس زنی، فیلتر و مخزن زباله، فرآیند نظافت محوطه های وسیع را تسهیل می بخشند. نظافت خیابان ها، کوچه ها و معابر شهری کاربرد عمده این دستگاه در شهر ها و شهرک ها به حساب می آید. هرگونه برگ، قوطی، سنگریزه، بطری و گرد و خاک بر جای مانده بر روی سطوح کف، با حرکت موثر برس های نظافتی سویپر شهری جمع آوری می شوند. از این دستگاه می توان برای نظافت پارکینگ ها، محوطه مراکز تجاری، محوطه مجتمع های مسکونی، آموزشی و مراکز صنعتی بهره برد.


بخش های تشکیل دهنده دستگاه سوییپر خیابانی

سوییپر شهری و جاروی خیابانی ایرانی برای داشتن کیفیت بالای نظافت آلودگی ها و مواد ریخته شده بر سطح معابر از تجهیزات مختلف و بهینه ای استفاده میکند. سوییپر شهری ساخت ایران مکانیزه میتواند انواع آلودگی های ریز و درشت و ضایعات ریخته شده بر سطوح معابر را به آسانی جمع آوری نماید.

برس ها: مجهز بودن دستگاه سوییپر ایرانی به این برس های مکانیکی سفت، با سرعت و قدرت چرخش بالا با جلو رفتن کامیون در خیابان سطوح شهری را نظافت نموده و آلودگی ها را از سطح جدا نموده تا به راحتی به مخزن زباله دستگاه جاروی شهری ساخت ایران مکش شوند.

محافظ لاستیکی: مجهز بودن سوییپر خیابانی ایرانی به این محافظ لاستیکی ازپرتاب شدن ذرات گرد و غبار به اطراف جلوگیری نموده و کیفیت مکش بهینه آلودگی ها از معابر شهری را برای دستگاه فراهم می آورد.

مکنده: مکنده در دستگاه ماشین خدمات شهری ساخت ایران دارای دو عملکرد است: این سامانه مکش با ایجاد خلا در بخش محافظ لاستیکی و برس ها، آلودگی های جمع شده را به داخل مخزن مکش میکند. همچنین ماشین جاروی شهری ایرانی با داشتن خرطومی جداگانه، قابلیت مکش آلودگی هایی که با برس جمع آوری نشده اند را امکان پذیر می نماید.

سامانه پاشش آب: این بخش از دستگاه سوییپر شهری ساخت ایران برای کمک به کاهش پراکنده شدن گرد و غبار در هوا، آب را به داخل جریان خاک ورودی مکش شده پاشش می نماید.

فیلتراسیون: سامانه فیلتراسیون در سویپر شهری ایرانی، از عبور گرد و غبار مکش شده در دستگاه جلوگیری نموده و آنها را در مخزن نگه میدارد. بدین ترتیب از بازگشت آنها به محیط جلوگیری می نماید.