مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

واترجت فوق فشار قوی

واترجت فوق فشار قوی - Ultra High Pressure Washer

دستگاه واترجت فوق فشار قوی رده ای از دستگاه های واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی است که فشار عملیاتی بسیار بالا دارد و فشارهای بیش از 300 بار را در برمی گیرد. دستگاه های واترجت از آب پر فشار برای حذف آلودگی ها و لایه ها نامطلوب سطوح بهره می برند. این رده از دستگاه کارواش صنعتی یا واتر جت صنعتی برای استفاده در کاربردهای خاص مانند رنگ بری و لایه برداری طراحی شده اند. عملکرد واترجت فوق فشار قوی مشابه دیگر واترجت ها بوده اما تفاوت هایی در ابعاد، فشار عملیاتی و قدرت پمپ و موتور و بخش های دیگر دیده می شود. بکارگیری آب پر فشار در دستگاه کارواش صنعتی جایگزین روش های تخریبی آسیب زا و هزینه بر شده و نتیجه فوق العاده را در اموری چون لایه برداری و زنگ بری بدست می دهد.


واترجت فوق فشار قوی

قیمت واترجت فشار قوی

عوامل مختلفی در قیمت واترجت فشار قوی تاثیر دارند که از جمله آنها میتوان به برند، مدل، ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه اشاره کرد. مدل های قدرتمندتر با ظرفیت های بالاتر و توان نظافتی بیشتر، از قیمت بالاتری برخوردارند. اما تناسب قیمت واترجت فشار قوی با ویژگی های اضافی مانند قابلیت پاشش آب گرم، نازل های متعدد و قابلیت ایجاد فشار بالاتر در شستشو با آب، این قیمت را مقرون به صرفه و بهینه می کند. خرید یک دستگاه شوینده فشار قوی و با کیفیت بالا می تواند یک راه حل مناسب برای برطرف کردن انواع آلودگی ها و اجرای فرایند نظافت صنعتی و شستشوی تجهیزات در دراز مدت به حساب آید و نظافت کارآمد و موثر را بدون نیاز استفاده از مواد شیمیایی امکان پذیر کند. از آنجا که قیمت واترجت فشار قوی از عوامل تعیین کننده برای انتخاب این تجهیزات نظافتی به شمار می آید، اگر قصد خرید واترجت فشار قوی را دارید، بهتر است از مشاوره و راهنمایی خرید محصولات استفاده کنید تا از سرمایه گذاری عاقلانه در خرید اطمینان حاصل کنید.

خرید یک دستگاه واترجت فشار قوی با گارانتی معتبر و ساخته شده از مواد باکیفیت، از هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه در بلند مدت جلوگیری میکند. از این رو شرکت ابراهیم با ارائه واترجت فشار قوی با بهترین کیفیت متناسب با قابلیت های دستگاه، سرمایه گذاری در یک برند و مدل معتبر با ضمانت و پشتیبانی 12 ماهه را تضمین میکند. امکان استفاده دستگاه از انواع لوازم جانبی و بهرمندی از اجزای متنوع همراه با دستگاه نازل، شیلنگ و فیلترها از عوامل تعیین کننده قیمت واترجت فشار قوی می باشند.شرکت ابراهیم به منظور مناسب سازی قیمت انواع دستگاه واترجت برای کاربرد در حوزه های مختلف نظافتی، مشاوره و راهنمایی خرید واترجت را ارائه می دهد تا شما بتوانید بهترین تجهیزات را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده خریداری کنید.


بخش های مهم واترجت فوق فشار قوی

بخش های اصلی دستگاه واترجت فوق فشار قوی شامل، ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها می باشند. پمپ دستگاه کارواش صنعتی به عنوان اصلی ترین بخش وظیفه افزایش فشار آب ورودی و پاشش آن را بر عهده دارد نازل های گوناگون با تنظیم نحوه پاشش آب، تاثیر بسزایی بر روی کیفیت عملیات مد نظر می گذارند. سرعت آب یا دبی و فشار آب خروجی دو فاکتور مهم در دستگاه های واتر جت فوق فشار قوی می باشند. هر چه سرعت یا دبی آب خروجی افزایش پیدا کند سرعت عملیات بیشتر شده و در زمان کوتاه تری پایان می یابد و هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، دستگاه توانایی بالاتری برای از بین بردن لایه های عمیق تر خواهد داشت تمامی بخش های کارواش فوق فشار قوی مانند شلنگ، تفنگی، لنس و نازل برای انطباق با فشار بالای آب بطور ویژه طراحی شده اند. منبع تغذیه واترجت ها توسط یک موتور الکتریکی یا دیزلی تامین می شود. موتور الکتریکی کم صدا تر و سبک تر بوده و آلودگی ایجاد نمی کنند. موتور دیزلی دارای قدرت و توان بالاتری هستند و استفاده از آن ها محدود به محیط های دارای دسترسی مناسب به پریز برق نیست.


واترجت صنعتی فوق فشار قوی

انواع واترجت فوق فشار قوی

تقسیم بندی دستگاه های واترجت صنعتی فوق فشار قوی بر حسب ساختار ظاهری انجام می شود. در این تقسیم بندی، این نوع شوینده های فشار قوی در مدل های ثابت، تریلر، تراک و چرخ دار قرار می گیرند. واترجت های ثابت دارای پایه های ثابت هستند، بدون چرخ بوده و در یک مکان مشخص و ثابت قرار می گیرند. مدل های تریلر بر روی چرخ های بزرگ قرار می گیرند و با اتصال به تریلر کشیده می شوند. واترجت های فشار قوی تراک دسته دیگری از این دستگاه ها هستند که برای جابجایی درون خودرو قرار می گیرند. شوینده فوق فشار قوی چرخ دار نیز دارای دو یا چهار چرخ برای حمل و نقل آسان هستند.


کارواش فوق فشار قوی

تجهیزات و امکانات ویژه واترجت های فوق فشار قوی

در طراحی دستگاه های واترجت فوق فشار قوی، امکاناتی در نظر گرفته شده تا دستگاه بازدهی و سودمندی مد نظر را داشته باشد. شیر اطمینان یکی از این تجهیزات است که از دستگاه در برابر ازدیاد بیش از حد فشار جلوگیری می نماید. این شیر همچنین با هدف ممانعت از انتخاب فشار عملیاتی بیش از حد مجاز طراحی شده است. سیستم خنک کننده، سیستم ضد یخ و سامانه سختی زدایی آب از دیگر امکانات ویژه ای هستند که در کارواش های فوق فشار قوی دیده می شوند. بسته به نوع کاربرد دستگاه نیز می توان از انواع لنس و نازل ها مانند نازل لوله باز کن، نازل دوار، نازل کفشوی، نازل دیوار شوی، نازل سندبلاست و ابزار تخریب بتن سقف استفاده نمود. سیستم گرمکن طراحی شده در مدل هایی از این واترجت ها نیز دارای استاندارد های ایمنی هستند تا میزان تشعشعات آن از حد مجاز عبور نکند.


تخریب بتن با واترجت فوق فشار قوی

کاربردهای شوینده فوق فشار قوی

دامنه کاربرد های واترجت فوق فشار قوی بسیار وسیع بوده و با استفاده از تجهیزات مخصوص می توان از این دستگاه برای کاربرد های صنعتی متعددی بهره برد. این دستگاه ها با پاشش آب پر فشار بر روی سطوح، علاوه بر از بین بردن آلاینده ها توانایی ویژه ایی در لایه برداری، تخریب بتن، کندن پوست درختان، کندن آسفالت و پاک کردن قیر، زنگ بری از روی بدنه کشتی ها و تجهیزات صنعتی، پاک کردن خط کشی های سفید و خطوط ترمز در خیابان ها، رنگ بر از روی انواع سطوح و مانند این ها را دارا بوده و از این رو کارایی ویژه ای در انجام عملیات های سنگین صنعتی دارند. در نتیجه استفاده از این دستگاه ها در عملیات های سنگین صنعتی نسبت به دیگر روش ها بسیار مقرون به صرفه تر می باشد در صنایع هوایی از این دستگاه برای پاک کردن رنگ بدنه هواپیما، پاک کردن روغن و دیگر آلودگی ها از باند فرودگاه و تمیز کردن چرخ ها استفاده می گردد. در صنایع غذایی واترجت فوق فشار قوی برای تمیز کردن فر ها و تاسیسات کارخانجات تولیدی بدون نیاز به ماده شوینده بکار گرفته می شود. در صنایع دریایی برای تمیز کردن خزه و جلبک، پاک کردن رنگ و زنگ زدگی روی بدنه کشتی و تمیز کردن مخازن، واترجت فوق فشار قوی بکار می آید. در صنایع پتروشیمی نیز برای حذف آلودگی نفتی و شیمیایی مانند تمیز کردن پلیمر ها، شستشوی بویلر ها و مخازن از این نوع واترجت ها می توان استفاده نمود.