اسکرابر سخت کار

اسکرابر سخت کار

وسعت بالای سطوح کف و حجم قابل توجه تردد در محیط‌های تجاری بزرگ همچون مراکز خرید چند طبقه و میزان بالای آلودگی و شرایط سخت کاری در محیط‌های صنعتی وسیع همچون کارخانه‌های فولاد و سیمان، بکارگیری رده ویژه‌ای از دستگاه‌های اسکرابر یا کفشوی صنعتی را در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف چنین محیط‌هایی ایجاب می‌نماید. این رده از اسکرابرهای خودرویی که با نام دستگاه‌های اسکرابر سخت کار یا Heavy-duty شناخته می‌شوند از لحاظ ساختار، اجزاء تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه با دیگر رده‌ها زمین شوی صنعتی می‌باشند اما به لحاظ دارا بودن طراحی کاملا صنعتی و بسیار مقاوم و همچنین کارایی بالاتر گزینه‌هایی ایده‌آل تر برای استفاده در محیط‌های دارای شرایط سخت کاری مانند اماکن صنعتی و تجاری بزرگ به شمار می‌آیند.


ویژگی‌های دستگاه‌های اسکرابر سخت کار

دستگاه اسکرابر سخت کار ویژگی هایی دارد که موجب متمایز شدن نسبت به سایر مدل های غیر سخت کار زمین شوی صنعتی می شود. همین ویژگی هایی که در ساختار کفشوی های سخت کار و صنعتی وجود دارد، امکان استفاده از این دستگاه در محیط هایی با شرایط کاری سخت بدون آسیب به دستگاه را فراهم می سازد. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که موجب تمایز دستگاه‌های اسکرابر سخت کار از دیگر رده‌های اسکرابر می شوند عبارتند از:


مقاومت بی نظیر

در تولید دستگاه‌های اسکرابر صنعتی سخت کار از مقاوم‌ترین مواد ممکن استفاده شده است که امکان استفاده از این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی را در شرایط سخت کاری شامل تعدد دفعات استفاده، طولانی بودن شیفت‌های کاری، سطوح کف بسیار آلوده، زبری و ناهمواری زمین فراهم می‌نماید. مقاومت بالای بخش‌های مختلف دستگاه‌های اسکرابر سخت کار تضمین کننده طول عمر بالای این رده بوده و از استهلاک زودهنگام دستگاه کفشور جلوگیری می‌نماید. مقاومت بالا به معنای هزینه سرویس و نگهداری کمتر است و اگرچه این رده از اسکرابرها در مقایسه با رده صنعتی و تجاری گران قیمت تر هستند اما هزینه مالکیت آنها کمتر بوده و در مجموع راهکاری مقرون به صرفه‌تر برای محیط‌هایی با شرایط کاری سخت به حساب می آیند.


کارایی بالا

کارخانه های صنعتی و تولیدی و همچنین مجتمع های اداری تجاری اکثرا وسیع بوده و یکی از مشکلاتی که نظافت در چنین اماکنی دارد،‌ طول کشیدن کفشویی و ایجاد مزاحمت برای تردد بخصوص در پاساژ ها می شود. پهنای شستشوی وسیع تر و مخازن بزرگتر دستگاه‌های اسکرابر سخت کار دیگر ویژگی متمایزکننده این رده محسوب می‌شود که موجب کارایی چشمگیر این رده از اسکرابرها می‌گردد. هر چه کارایی دستگاه بالاتر باشد در یک بازه زمانی مفروض سطح وسیع تری را می تواند پوشش دهد. بدین ترتیب تعداد اسکرابرهای مورد نیاز برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در یک بازه زمانی معقول و به تبع آن نیروی انسانی مورد نیاز کاهش یافته و در نهایت علاوه بر کاهش مدت زمان شستشوی سطوح کف و سرعت بخشی به نظافت، هزینه‌ها کاهش می‌یابد. همچنین کارایی بالای این اسکرابر ها و سریع انجام شدن کفشویی، موجب فراهم شدن امکان نظافت در طول روز و حتی ساعات اوج تردد بدون ایجاد مزاحمت خواهد شد.

 

 قدرت تمیزکنندگی بیشتر

دستگاه‌های اسکرابر سخت کار به منظور فراهم نمودن بهترین نتایج نظافتی طراحی شده اند و در نتیجه تمام پارامترهای لازم برای افزایش قدرت تمیزکنندگی دستگاه در آن ها لحاظ شده است. فشار برس ها در این رده از اسکرابرها بالاتر بوده که این امر حذف آلودگی‌های سرسخت را تضمین می‌نماید. همچنین موتورهای مکنده قدرتمند و تی‌های سهمی شکل به کار رفته در این رده از کفشوی های صنعتی مکش کامل آب و آلودگی را حتی به هنگام چرخش کامل دستگاه در گوشه های محیط تضمین می نماید. تی و موتور مکنده با طراحی حرفه ای و قدرتمند باعث خشک شدن سریع سطوح و جلوگیری از باقی ماندن آلودگی و آب بر روی سطوح هموار کف می شود.


سهولت در تعمیر و نگهداری

رده صنعتی و سخت کار دستگاه های اسکرابر، به منظور کار در محیط  های وسیع، محیط های صنعتی، محیط هایی با آلودگی های غیرمتداول و... طراحی و ساخته شده اند. به همین دلیل برتری این رده از از کفشوی های صنعتی نسبت به مدل های عادی و غیرسخت کار، طراحی صنعتی می باشد. این طراحی صنعتی موجب کاهش احتمال خرابی و آسیب به دستگاه حین کفشویی محیط های وسیع و صنعتی شده و به همین ترتیب نگهداری از آن ساده تر خواهد بود. این در حالتی است که اگر از اسکرابر های غیرسخت کار در محیط های بسیار صنعتی با آلودگی های غیرمعمول استفاده شود، دستگاه احتمال خرابی بیشتری دارد و هزینه و زمان صرف شده بسیار بالایی برای نگهداری نیاز خواهد داشت.


سرعت عمل و قدرت مانور بالا

از مشکلاتی که در شستشوی سطوح وسیع در مجتمع های تجاری بزرگ، اماکن صنعتی، پارکینگ های گسترده و چند طبقه و... وجود دارد، سرعت عمل پایین و پوشش دهی کم در اماکن متفاوت می باشد. به طول انجامیدن فرآیند نظافت در سطوح وسیع ممکن است موجب مزاحمت و بروز مشکلات فراوانی گردد و به همین دلیل استفاده از اسکرابر های عادی امکان پذیر و پاسخگو نمی باشد. با توجه به طراحی و تولید دستگاه اسکرابر سخت کار بر اساس استاندارد های صنعتی و بهینه بودن این دستگاه برای کار در محیط هایی با آلودگی های صنعتی یا وسیع، کفشویی با این دستگاه با سرعت عمل بالاتری انجام می پذیرد و به دلیل قدرت حرکت و مانور بالای این دستگاه در سطوح آلوده صنعتی، نیازی به تکرار مجدد نظافت نمی باشد. به همین دلیل شستشوی سطوح هموار توسط اسکرابر های سخت کار بسیار سریع تر خواهد بود.

مرتب سازی بر اساس :