سوالات متداول

چه طور می توان با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بر قرار نمود؟

از طریق تماس تلفنی با شماره 87184-021 از هر کجای ایران می توانید با واحد خدمات پس از فروش ارتباط برقرار نمایید و کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به درخواست مشتریان رسیدگی می کنند.


راه اندازی دستگاه ها چگونه است؟

تمامی تجهیزات خریداری شده از سوی مشتریان توسط کارشناسان ما به طور کامل راه اندازی شده و به کاربران آموزش های لازم داده خواهد شد.

چه مواردی شامل گارانتی نمی شود؟

به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب، تغییرات برق و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.

خدمات پس از فروش تا چه مدت انجام می گیرد؟

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم موظف است به مدت 15 سال خدمات پس از فروش خود را به مشتریان ارائه دهد.

نحوه عملکرد اسکرابر چگونه است؟

اسکرابر ابزاری مکانیزه بوده که دارای مخازن مجزای آب تمیز و کثیف، سامانه برس زنی و سامان مکش می باشد. این اجزا به طور هماهنگ با یکدیگر عمل نموده که سطوح کف را به خوبی شستشو داده و خشک می کنند.

دستگاه کفشوی دارای چه مدل هایی است؟

اسکرابرها در انواع گوناگون و با هدایت دستی و خودرویی طراحی و عرضه شده اند. مدل های دستی به صورت کابلی و باتری دار موجود می باشند و همه دستگاه های سرنشین دار نیز مجهز به باتری هستند.

اسکرابر  چه سطوحی را تمیز می کند؟

این وسیله انواع سطوح سخت همانند سطوح سنگی، سرامیکی، سیمانی، اپوکسی و ... را با کیفیت مطلوب شستشو می دهد و سبب حفظ کیفیت این سطوح می گردد.

آیا دستگاه اسکرابر از سهولت کاربری برخوردار است؟

دستگاه کف شوی دارای سهولت کاربری می باشد به گونه ای که طی یک آموزش ساده همه کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود.

میزان مصرف آب دستگاه کف شوی چه قدر است؟

اسکرابر فرآیند نظافت را با استفاده از نیروی حاصل از سامانه برس زنی به انجام می رساند از همین رو با استفاده از این وسیله مصرف آب کاهش قابل توجهی می یابد. 

سرویس و نگه داری زمین شوی صنعتی چگونه است؟

دستگاه اسکرابر دارای ساختار مکانیکی بوده که اجزای داخلی آن در دسترس قرار دارند؛ از همین رو میزان خرابی آن کم است و هزینه های مربوط به تعمیر و نگه داری بسیار پایین خواهد بود.

چگونه اسکرابری مناسب با محیط خود انتخاب کنیم؟

این تجهیزات با در نظر گرفتن جنس سطح، مساحت، قدرت مانور محیط، منبع تغذیه در دسترس و ... انتخاب می گردند و کارشناسان ما مشتریان را در این زمینه راهنمایی می نمایند.

منبع تغذیه دستگاه کفشوی چیست؟

اسکرابرهای دستی در انواع کابلی و باتری دار موجود بوده و اسکرابرهای خودرویی به وسیله باتری تغذیه می شوند.

انواع برس های قابل نصب بر روی اسکرابر کدامند؟

در هر یک از دستگاه های زمین شوی صنعتی امکان نصب برس های زبر، استاندارد و نرم موجود می باشد که با توجه به شدت آلودگی و جنس سطح انتخاب می شوند. علاوه بر آن می توان برای جلا دادن به سطح به جای برس از پد استفاده نمود.

آیا سوییپر یک دستگاه با سهولت کاربری است؟

عملکرد این دستگاه به صورتی است که کاربران با یک آموزش ساده و بدون هیچ محدودیتی آن را به کار گیرند.

سوییپر باتری دار و سوییپر دیزلی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

تفاوت این دو دستگاه در محیط کاری آن ها است به این معنا که سوییپر باتری دار غالباً در محیط های سرپوشیده و سوییپر بنزینی در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه سوییپر صنعتی چه آلودگی هایی را جمع آوری می کند؟

این دستگاه قادر است آلودگی های پراکنده شده بر روی سطح زمین همچون خاک، سنگ ریزه، برگ، قوطی های کوچک، خرده زباله های صنعتی و ... جمع آوری کند.

مخزن زباله جاروب صنعتی در کدام قسمت دستگاه تعبیه شده است؟

این مخزن در قسمت پشت دستگاه نصب گردیده است که در نتیجه آن کاربر از دید کافی و مناسب نسبت به محیط اطراف برخوردار گردیده و بر شرایط تسلط دارد.

تخلیه مخزن دستگاه چگونه انجام می گیرد؟

مخزن برخی از انواع جاروب های محوطه به صورت دستی تخلیه شده و برخی از مدل های نیز با استفاده از جک هیدرولیکی تخلیه می شوند.

سوییپر چه تعداد برس و چه انواعی دارد؟

این وسیله نظافتی دارای یک برس استوانه ای شکل در بخش مرکزی و دو برس دیسکی جانبی می باشد که تمامی آلودگی های موجود در مسیر حرکت دستگاه را جمع آوری می کنند.

آیا سوییپر بر روی سطح شیب دار حرکت می کند؟

سوییپرها بسته به مدل دستگاه قادرند بر روی سطوح شیب دار 10 تا 20 درصد حرکت کنند.

شاخص های قدرت مکش و سرعت مکش یک مکنده صنعتی به چه معنا هستند؟

در دستگاه های جاروبرقی صنعتی قدرت مکش به معنای توانایی آن در کندن آلودگی ها بوده و سرعت مکش تعیین کننده سرعت عمل انجام عملیات می باشد و این دو شاخص عوامل اصلی و تعیین کننده عملکرد دستگاه به شمار می آیند.

آیا جاروبرقی صنعتی مواد جامد و مایع را به طور هم زمان مکش می کند؟

در مکنده های صنعتی دهانه مکش پایین تر از فیلتر قرار گرفته از همین رو امکان مکش هم زمان مایعات و جامدات فراهم می شود. هم چنین جاروبرقی های تجاری و نیمه صنعتی نیز دارای قابلیت مکش مواد مایع هستند.

آیا امکان نصب جاروبرقی صنعتی به عنوان مکنده مرکزی وجود دارد؟

جاروبرقی های صنعتی سنگین کار قدرت بسیار زیادی دارند که امکان نصب و راه اندازی آن ها به عنوان مکنده مرکزی وجود دارد. با استفاده از سیستم مکنده مرکزی ذرات آلاینده از نقطه تولید آلودگی مکش می شوند.

مکنده ATEX چیست؟

مکنده های هواکار و جاروبرقی های صنعتی دارای گواهی نامه ATEX در گروه جاروهای ضد انفجار قرار می گیرند و در محیط هایی که با خطر انفجار و اشتعال رو به رو هستند، کاربرد دارند. از طرف دیگر برخی از انواع این دستگاه قادر به جمع آوری مواد جامد و مایع اشتعال زا می باشند.

انواع فیلترهای نصب شده بر روی مکنده های صنعتی کدامند؟

فیلتر اصلی مکنده هاتی صنعتی در کلاس های L و M با سطح مقطع بالا ساخته شده اند و فیلتر کلاس H نیز به عنوان فیلتر ایمنی نصب می شود. هم چنین فیلتر آنتی استاتیک و فیلتر عایق حرارت برای استفاده در شرایط خاص موجود هستند. 

جارو برقی صنعتی دائم کار چگونه عمل می کند؟

مکنده های دائم کار دارای موتور توربینی بوده از همین رو میزان استهلاک آن ها نزدیک به صفر بوده و در نتیجه می توان آن ها را به صورت پیوسته و طولانی مدت به کار گرفت.

آیا می توان از دستگاه پولیشر برای شستشوی سطوح استفاده نمود؟

دستگاه های پولیشر به منظور جلا بخشیدن و صیقلی ساختن سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه دارای قابلیت شستشوی سطوح نیز می باشد که به طور معمول برای شستشوی محیط های بسیار کم عرض به کار می رود. از آن جایی که پولیشرها واحد مکنده ندارند بهتر است در صورتی که امکان استفاده از اسکرابر وجود دارد، جهت شستشوی سطح دستگاه اسکرابر را به کار گرفت.

نحوه عملکرد واترجت چگونه است؟

شوینده های فشار قوی مجهز به پمپ جا به جایی مثبت رفت و برگشتی هستند که جریان آب با فشار معمولی را دریافت کرده و با افزایش فشار و سرعت آب، جریان آب فشار قوی تولید می کند.

شاخص های فشار و دبی چه معنایی دارند؟

هر چه قدر میزان فشار آب دستگاه واترجت بیشتر باشد بر توانایی آن در جداسازی آلودگی های عمیق تر افزوده شده و با افزایش میزان دبی آب خروجی سرعت انجام عملیات بالاتر می رود.

منبع تغذیه دستگاه های واترجت صنعتی چیست؟

این دستگاه ها در انواع برقی و بنزینی عرضه شده اند که متناسب با شرایط محیطی که باید به کار گرفته شوند، انتخاب می گردند.