سالهاست با شماییم

کلماتی که بیان کننده همراهی همه جانبه با مشتریان باشند، صرفا یک شعار تبلیغاتی نخواهند بود. از مهم ترین پارامتر های ماندگاری و تثبیت شدن مشاغل در ذهن مخاطبان ارائه خدمات همه جانبه و همیشگی به جامعه هدف می باشد. شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم در سال 1372 تاسیس گردیده و تا کنون به ارئه خدمات به مشتریان پرداخته است. سالهاست با شماییم شعار اصلی شرکت ابراهیم است و بدین معنی است که ارائه تجهیزات نظافت صنعتی و همچنین ارائه خدمات به مشتریان در زمینه نظافت صنعتی از سال 1372 تا کنون مهم ترین دغدغه گروه ابراهیم بوده است. به واسطه رابطه بسیار خوب گروه ابراهیم با شرکت های اروپایی، در تمام این سال ها خدمات و قطعات از شرکت های اصلی تامین شده و توسط گروه ابراهیم به مشتریان ارائه گشته است.


هدف از انتخاب شعار سالهاست با شماییم چیست؟

در حقیقت معنی اصلی شعار شرکت ابراهیم در کنار مشتری بودن در طی این سال ها به بهترین وجه ممکن می باشد. افتخار شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم در ارائه خدمات گسترده به مشتریان در طی سالیان گذشته است. همراهی گروه ابراهیم با مشتریان از جوانب بسیاری قابل تببین است. ارائه خدمات کارشناسی اولیه که توسط کارشناسان مجرب به صورت تلفنی و یا در صورت نیاز با مراجعه حضوری به منظور تشخیص مناسب ترین دستگاه انجام می گردد، خدمات فروش دستگاه های نظافت صنعتی قدرتمند به مشتریان و خدمات پس از فروش و تامین قطعات مورد نیاز مشتریان از جمله خدمات بیشماری هستند که شرکت ابراهیم به منظور تحقق شعار "سالهاست با شماییم" به مشتریان خود ارائه می کند. به همین دلیل سالهاست با شماییم که شعار همیشگی شرکت ابراهیم است، تنها یک شعار تبلیغاتی نیست و برای تحقق آن گروه ابراهیم همواره به صورت شبانه روزی در تلاش بوده است تا رضایت مشتریان در همه این سال ها فراهم گردد.


درباره شرکت ابراهیم

شرکت ابراهیم علاوه بر انبار وسیع در کنار دفتر مرکزی تهران، در شهر های اصفهان، تبریز، کرج، بوشهر، مشهد، شیراز، قزوین، رشت، نوشهر و شهرکرد نیز شعبات خود را تاسیس کرده است تا با ارائه خدمات به سرتاسر ایران، خدمات فروش و پس از فروش را برای مشتریان فراهم نماید. در زمینه خدمات پس از فروش شرکت ابراهیم باید توجه داشت که کلیه محصولات شرکت ابراهیم با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله عرضه می گردند. ارائه این ضمانت به مشتریان، به پشتوانه انبار کامل تجهیزات جانبی این شرکت صورت می گیرد. بدین ترتیب نیاز مشتریان در زمینه قطعات سازنده دستگاه و بخش های مصرفی آن به سرعت و با ارائه محصولات اصل و باکیفیت مرتفع می گردد. همچنین کارشناسان فنی و متخصص فعال در واحد تعمیرگاه فنی شرکت ابراهیم با برخورداری از شناخت کامل نسبت به دستگاه های مکانیزه نظافتی و عیوب احتمالی آن ها، آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان هستند تا مشتری با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند خدمات مورد نظر خود و با استانداردهای لازم را دربافت نمایند.