فرش و موکت شوی صنعتی

فرش و موکت شوی صنعتی

شستشوی موثر و باکیفیت سطوح کف نرم همانند فرش و موکت در محیط‌های پرتردد و دارای وسعت بالا در گرو استفاده از رده‌ای ویژه از دستگاه‌های فرش و موکت شوی صنعتی است که تحت عنوان فرش و موکت شوی صنعتی سخت کار شناخته می‌شوند. این رده از تجهیزات مکانیزه نظافتی در مقایسه با مدل ‌های صنعتی متداول از پهنای کاری وسیع ‌تر و مخازن آب تمیز و کثیف بزرگ تر و در نتیجه کارایی بالاتری برخوردار می باشند. ساختار صنعتی و مقاومت بالای این رده از دستگاه های فرش و موکت شوی صنعتی امکان استفاده از آن ها را به صورت روزانه فراهم نموده و کارایی بالای آنها شستشوی سریع فرش ها و موکت ها و خشک شدن سریع آنها به منظور استفاده مجدد را تضمین می‌نماید.


ویژگی‌‌های دستگاه‌های فرش و موکت شوی سخت کار

دستگاه‌های فرش و موکت شوی سخت کار به دلیل دارا بودن ویژگی ‌های متمایزکننده زیر برای شستشوی سطوح نرم در محیط‌های پرتردد و وسیع مناسب‌ تر می‌باشند.


تنوع مدل‌

تنوع مدل در رده سخت کار دستگاه‌های فرش و موکت شوی در مقایسه با رده صنعتی معمول بیشتر است. برخلاف دستگاه‌های موکت شوی صنعتی متداول که غالبا در مدل‌های دستی و دارای کابل تولید می‌شوند، در رده سخت کار مدل‌های باتری دار و سرنشین دار (خودرویی) نیز عرضه می‌شوند. این دو ویژگی با ایجاد شعاع عملیاتی وسیع تر برای دستگاه فرش شوی، امکان استفاده بی دردسر از آن را در محیط‌های وسیع و پرتردد فراهم می‌نماید.


دارا بودن دو حالت عملیاتی متفاوت

در دستگاه‌های فرش و موکت شوی صنعتی متعارف با تنظیم میزان پاشش محلول شوینده متناسب با نوع و میزان آلودگی می‌توان کیفیت شستشو را افزایش داد. اغلب مدل‌های رده سخت کار علاوه بر داشتن این ویژگی دارای قابلیت تغییر مدل عملیاتی می‌باشند و این دستگاه‌ها هم در حالت شستشوی روزانه سریع (با استفاده از رولر) و هم شستشوی عمیق (با استفاده از برس غلطکی) قابل استفاده هستند. برای تغییر برس به رولر و بالعکس نیاز به ابزار خاصی نمی‌باشد.


قدرت مکش بالا

مدل‌های فرش و موکت شوی سخت کار ضمن داشتن موتورهای مکنده قدرتمند 2 یا 3 مرحله‌ای دارای دهانه یا نازل مکش در قسمت جلو و عقب برس یا رولر می‌ باشند که امکان جمع آوری موثرتر آب و آلودگی را فراهم می نماید. به این ترتیب فرش یا موکت در فاصله بسیار کوتاهی پس از عملیات شستشو خشک شده و مجددا قابل استفاده می‌باشند.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱
//all other content -->