تجهیزات پولیشر

تجهیزات پولیشر شامل همه قطعات و لوازمی از این دستگاه است که قابل تعویض هستند که متناسب با شرایط کاری اپراتور می تواند لوازم جانبی مورد نظر را انتخاب نماید. از طرف دیگر در صورت خرابی نیز به راحتی می توان نسبت به تعویض آن ها اقدام نمود. با توجه به این که پلیشر ساختار ساده ای دارد، تجهیزات پلیشر نیز از پیچیدگی به دور می باشند. پولیشرها جهت شستشو وجلادهی سطوح کف طراحی و تولید شده اند و با توجه به این که کفپوش ها ویژگی های متفاوت و درجه حساسیت مختلف دارند، برس و پدهای متنوعی به همراه این دستگاه تولید شده که در گروه تجهیزات پلیشر قرار می گیرند و متناسب با مشخصات سطح انتخاب می شوند.


پولیشر چیست؟

پولیشر یکی از تجهیزات مکانیزه نظافتی است که جهت کاربردهای روزانه مورد توجه قرار می گیرد. از این دستگاه می توان برای جلا بخشیدن و درخشان ساختن سطوح هموار بهره مند گردید و علاوه بر آن جهت شستشوی فضاهای محدود و کوچک نیز کاربرد دارد.


مخزن پولیشر

مخزن پولیشربر روی دستگاه پلیشر مخزنی از جنس پلاستیک به منظور نگهداری آب یا محلول شوینده تعبیه می شود که این مخزن مستحکم بوده و در برابر شکسته شدن مقاومت دارد و در صورت لزوم امکان تعویض این مخزن وجود دارد.


دسته کنترلی پولیشر

دسته کنترلی پولیشردستگاه پولیشر تک برسه دارای دسته ای قابل تنظیم می باشد و به منظور جلوگیری از بروز تصادف دکمه ای ایمنی بر روی این دستگاه تعبیه شده است و اگر خراب شود می توان آن را تعویض نمود. کابل برقی که به همراه دستگاه ارائه می شود، ویژگی ضد آب و ضد برق گرفتگی دارد چرا که همواره بر روی سطح مرطوب قرار می گیرد و در صورت لزوم تعویض آن امکان پذیر است.
چرخ دنده

چرخ دنده پولیشردستگاه پولیشر به چرخ دنده های سیاره ای تجهیز گردیده که سبب خواهد شد نیرو به طور مساوی بر روی برس تقسیم شود و در نتیجه شستشو به صورت یکنواخت و با کیفیت انجام گیرد. هم چنین توزیع یکنواخت نیرو باعث می شود حرکت دستگاه آرام تر و کنترل آن آسان تر باشد. چرخ دنده بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در کنار موتور قدرتمند این دستگاه کارایی بالای آن را رقم زده و افزایش طول عمر مفید پلیشر را تضمین می نماید.
برس و پد

برس و پد پولیشرساختار دستگاه پولیشر به گونه ای است که امکان شستشوی بخش های دور از دسترس را همانند زیر رادیاتورها، قفسه ها و ... فراهم می آورد. پلیشر هم به همراه برس و هم به همراه پد به کار می رود و تعویض هر دوی آن ها یعنی برس و پد به راحتی انجام می پذیرد. پدها خود دارای انواع مختلفی هستند که متناسب با جنس سطح و میزان حساسیت آن انتخاب می گردند. هر چه سطح حساسیت بالاتری داشته باشد بهتر است که از برس و پدهای نرم تر استفاده گردد و اگر سطح حساسیت چندانی نداشته باشد برس و پدهایی با زبری بیشتر قابل به کارگیری هستند.
پد هولدر

پد هولدر پولیشربه منظور نصب پد به جای برس در دستگاه پولیشر صنعتی باید از تجهیزی با عنوان پد هولدر استفاده شود تا با قرارگیری درست پد بر روی آن، عملکرد دستگاه در حالت بهینه قرار بگیرد. پدر هولدر خود به راحتی بر روی دستگاه نصب می گردد.

تجهیزاتی یافت نشد . !!

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱