Hefter

Hefter

کمپانی Hefter در سال 1993 توسط شخصی به نام جرج هفتر در کشور آلمان تأسیس و شروع به کار نمود. از آن جایی که محصولات موجود در بازار کیفیت مطلوبی نداشتند، او در صدد طراحی و ساخت تجهیزاتی پیشرفته و با کیفیت بر آمد تا بتواند پاسخ گوی نیازها باشد. این کمپانی دارای بیش از بیست سال تجربه و فعالیت در زمینه ماشین آلات مکانیزه شستشوی کف با بالاترین سطح کیفیت می باشد و به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید و عرضه دستگاه های اسکرابر پیشرفته به شمار می آید که از آخرین تکنولوژی ها برخوردار می باشد. امروزه انواع محصولات تولید شده توسط کمپانی Hefter حاصل طراحی دقیق مهندسی بوده و انواع دستگاه های آن شامل اسکرابر دستی، اسکرابر خودرویی و پله برقی شوی به بیش از سی کشور در سرتاسر جهان صادر می گردد. سطح کیفی بالای طراحی و تولید خلاقانه محصولات این شرکت عملکرد عالی و قابل اطمینان آن ها را در محیط های گوناگون ضمانت می کند.

وجه تمایز محصولات شرکت آلمانی Hefter با سایر مدل های موجود در بازار، وجود سیستم های پیشرفته و ثبت شده هم چون قابلیت چرخش سری های برس و تی مکنده وصل شده به آن ها، قابلیت جمع شدن اتوماتیک سری برس و در نتیجه آن تغییر پهنای شستشو، قابلیت به کار گیری در حالت کم مصرف و امکان تعویض سریع باتری، می باشد و محصولات آن را منحصر به فرد ساخته است.

ویژگی های شاخص و برجسته اسکرابرهای ساخت کمپانی Hefter فرآیند نظافت و شستشوی سطوح کف را به عملیاتی کاملاً مکانیزه تبدیل نموده که نیاز به انجام هر گونه عملیات نظافت نقاطی مانند کناره های دیوار، گوشه ها، زاویه ها، زیر قفسه ها، نیمکت ها و پیش خوان ها و ... را به روش های دستی از میان برداشته است. به این ترتیب زمان انجام فعالیت های نظافتی، تعداد نیروهای انسانی و هم چنین هزینه های مربوطه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. تنظیم دستگاه ها بر روی وضعیتی با ساز و کار کم مصرف آن ها را به ابزارهای نظافتی سازگار با محیط زیست تبدیل نموده است. 

Hefter هفتر محصولات