تجهیزات سوییپر

سوییپر صنعتی دستگاهی کاربردی برای نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک انباشته بر روی سطوح کف می باشد. سوییپر های صنعتی بسته به نوع مدل دستگاه مجهز به یک یا دو برس دیسکی جانبی هستند. چرخش برس های جانبی دستگاه موجب هدایت آلاینده های انباشته به بخش میانی شده و در نهایت آلاینده های جمع شده در بخش میانی دستگاه توسط چرخش پاد ساعتگرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شود. یکی از بخش های اساسی در دستگاه های سوییپر صنعتی که نقش بسزایی در ممانعت از باز نشر ذرات ریز گرد و غبار در محیط دارد، سیستم فیلتراسیون دستگاه سوییپر می باشد. فیلتر نصب شده در داخل مخزن دستگاه با ممانعت از باز نشر ذرات گرد و غبار موجب بهبود و حفظ کیفیت هوای پیرامون می گردد.

تعویض و نگهداری قطعات

دستگاه های سوییپر صنعتی نیز همانند دیگر تجهیزات مکانیزه و صنعتی دارای قطعات مصرفی می باشند. تعویض به موقع قطعات مصرفی و نگهداری صحیح از آن ها می تواند تاثیرات به سزایی در عملکرد بهینه دستگاه داشته باشد و عمر مفید آن را افزایش دهد. استفاده از برس های مناسب با جنس سطوح کف ضمن اینکه نتایج بهتری را حاصل می کند بلکه از کفپوش ها نیز محافظت نموده و مانع از ایجاد آسیب بر روی آنها می گردد. فلپ اطراف دستگاه از دیگر بخش های قابل تعویض و کاربردی می باشد که نقش مهم و کلیدی در کنترل و ممانعت از انتشار ذرات ریز و گرد و غبار ناشی از حرکت چرخشی برس های جانبی ایفا می نماید.
مستهلک شدن فلپ های اطراف دستگاه موجب کاهش توانایی حفظ خلا و در نتیجه مکش ذرات گرد و غبار معلق در هوا می گردد. لازم به ذکر است که طراحی سوییپر های صنعتی به گونه ای می باشد که تعویض قطعات مصرفی به راحتی و بدون نیاز به ابزار خاص انجام شده و کاربر با یک دوره آموزش ساده به راحتی می توان عملیات تعویض قطعاتی چون برس های جانبی و برس رولی دستگاه را انجام دهد.

جهت برقراری تماس با بخش خدمات پس از فروش لطفا با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید.

تجهیزاتی یافت نشد . !!

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱