شعبه استان کرمان

شعبه استان کرمان

کرمان
مازیار باستانی

بلوار جمهوری، رو به روی راهنمایی و رانندگی، خیابان هلال احمر، بعد از کوچه دوم، فروشگاه باستان
کد پستی : 7618815193
استان کرمان یکی از استان های پهناور بوده که از معادن و منابع طبیعی فراوانی برخوردار می باشد. در این استان واحدهای صنعتی زیادی احداث گردیده که تجهیزات نظافت صنعتی در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به مشتریان این استان و ارائه مشاوره و کارشناسی شعبه شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم در شهر کرمان دایر گردید. استان کرمان دارای 37 واحد بزرگ صنعتی می باشد و ارزش تولیدهای کارگاه های بزرگ صنعتی استان بالغ بر 6284 میلیارد ریال محاسبه گردیده است که با برخورداری از 2 درصد از تولیدات کارگاه های بزرگ صنعتی استان کرمان رتبه دهم را در کشور به خود اختصاص داده است.

عمده فعالیت های صنعتی استان در شهرستان های کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم و تا حدودی در زرند متمرکز گردیده است. شهر کرمان با دارا بودن 2 شهرک صنعتی و استقرار واحدهای بزرگ مانند صنایع مس، لاستیک سازی،نساجی، روغن نباتی و واحدهای صنعتی محور جاده کرمان ماهان و کرمان زرند به عنوان قطب های صنعتی استان شناخته شده اند. شهرستان های بم، سیرجان و رفسنجان به دلیل برخورداری از قابلیت های فراوان و از جمله مناطق ویژه اقتصادی بم و سیرجان در رده های بعدی توسعه صنعتی قرار دارند. صنایع ماشین سازی، صنایع وابسته به زغال سنگ، صنایع وابسته به تیتانیوم، مس خاتون آباد شهربابک و خروکرم بافت از جمله دیگر قطب های صنعتی و معدنی در مقیاس کوچک تر استان به شمار می آیند. از همین رو بهره مندی از ماشین آلات نظافت صنعتی بیش از هر زمان دیگری ضروری می باشد.

شعبه استان کرمان شرکت ابراهیم از سال 1394 به صورت پیوسته مشغول به فعالیت بوده و خدماتی از قبیل کارشناسی فروش، خدمات پس از فروش، نمایش تجهیزات و ارسال دستگاه ها به محل مشتری انجام می پذیرد. خدمات به صورت حضوری و تلفنی ارائه می گردد و تعمیرات دستگاه ها در کارگاه شرکت و نیز به صورت سیار در محل مشتریان انجام می گیرد. شعبه استان کرمان در محیطی شامل 80 متر مربع فضای اداری، 110 متر مربع انبار و تعمیرگاه و 120 متر مربع نمایشگاه دائمی احداث گردیده است.

دسترسی سریع به محصولات