محافظ نازل

دسته بندی : واترجت صنعتی
محافظ نازل

استفاده از آب پرفشار در دستگاه کارواش صنعتی سرعت عملیات نظافت را به طرز چشم گیری افزایش داده و امکان شستشوی طیف وسیعی از آلودگی ها را فراهم می نماید. اما این فشار بالا سبب می شود تا رعایت کامل برخی نکات ایمنی به هنگام کار با دستگاه ضروری بشمار آید. محافظ نازل واترجت صنعتی به عنوان یک تجهیز مهم، نقش موثری در برقراری ایمنی، محافظت از کاربر و محیط دارد و با امکان نصب آسان بر روی دستگاه های شوینده فشار قوی نقش بسیار موثری در کنترل آب پخش شده به اطراف، به هنگام شستشو با استفاده از دستگاه دارد.

کاربردهای محافظ نازل دستگاه کارواش صنعتی

این قطعه پرکاربرد از جنس پلاستیک فشرده و شفاف است و با برخورداری از کیفیت مناسب و مقاومت بالا، به سادگی بر روی دستگاه نصب شده و در عین حال وزن بسیار کمی دارد. محاظ نازل یک وسیله ضروری و سازگار با انواع دستگاه های کارواش صنعتی می باشد و استفاده از آن به ویژه به هنگام تجهیز دستگاه به نازل دوار کمک شایانی به خشک ماندن بقیه نقاط می نماید. استفاده از محافظ نازل ایمنی کاربر را به طرز چشم گیری افزایش داده و از احتمال بروز حوادث مختلف به ویژه به هنگام کار با دستگاه های واترجت فوق فشار قوی جلوگیری می نماید.

محافظ نازل دوار و سوزنی

از آنجایی که در یک نازل دوار و سوزنی، آب با فشار بیشتری در مقایسه با نازل تخت از دستگاه خارج می شود، هنگام برخورد به سطح امکان پاشش آب به اطراف بیشتر خواهد بود. اما با استفاده از این محافظ مقاوم می توان از وقوع این امر جلوگیری نمود. محافظ نازل صرف نظر از نوع دستگاه واتر جت صنعتی، نوع لنس و نازل و فشار کاری دستگاه قابل استفاده بوده و به هنگام شستشوی سطوح و بخش های مختلف محیط به کارگرفته می شود.