پد لایه بردار اسکرابر

دسته بندی : اسکرابر
پد لایه بردار اسکرابر

نظافت انواع سطوح زمین و کف سالن ها با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی به راحتی امکان پذیر است. یکی از اصلی ترین قسمت های تاثیر گذار در کیفیت نظافت دستگاه اسکرابر پد نظافت و برس شستشوی دستگاه است. انواع مختلف پد ها میتوانند در فرایند های متنوع نظافت و شستشوی سطوح کف مورد استفاده قرار گیرند. یکی از انواع پد های مورد استفاده در دستگاه زمین شوی صنعتی پد های لایه بردار اسکرابر هستند. این پد ها برای انجام نظافت های سنگین و لایه برداری از سطوح مورد استفاده قرار میگیرند. دسته بندی پد اسکرابر صنعتی بر اساس رنگ آن صورت میگیرد. پد لایه بردار اسکرابر با رنگ مشکی از سایر انواع پد های اسکرابر متمایز می شوند.

موارد استفاده از پد لایه بردار اسکرابر

اسکرابر های صنعتی برای موارد مختلف نظافت انواع سطوح مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از فرایند های نظافت که در آن دستگاه اسکرابر مورد استفاده قرار میگیرد، فرایند لایه برداری از سطوح می باشد. پد لایه بردار یا پد مشکی رنگ اسکرابر برای کسب کیفیت مطلوب عملیات لایه برداری سطوح مورد استفاده قرار میگیرد. حذف لایه های آلودگی، رسوب گیری از سطح و تمیز کردن عمقی سطوح با استفاده از پد های لایه بردار و دستگاه اسکرابر به راحتی صورت میگیرد.

استفاده از پد های متنوع در نظافت و کسب کیفیت مطلوب نقش موثر و قابل توجهی دارند. با این حال انتخاب پد مناسب با فرایند مورد نظر میتواند تعیین کننده میزان کیفیت و دقت نظافت سطح باشد. در حین انجام فرایند لایه برداری از سطوح باید در نظر داشته باشید که پد های مورد استفاده در این فرایند از زبری بالایی برخوردارند و میتوانند به راحتی لایه های عمیق آلودگی را از سطوح جدا نمایند. با این حال در صورت عدم توجه به نوع سطح مورد نظافت ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به سطح وارد نماید. باید توجه داشته باشید که استفاده از پد مشکی رنگ صرفا برای انجام نظافت های سنگین و عمقی مورد استفاده قرار میگیرد.

نظافت سطوح بتنی، لایه برداری از سطوح سالن های تولید در صنایع و کارگاه های تولیدی، حذف آلودگی های سر سخت چسبیده به سطح، از اصلی ترین کاربرد های این دسته از پد های اسکرابر صنعتی است.

موارد ایمنی استفاده از پد لایه بردار

در حین استفاده از پد لایه بردار اسکرابر صنعتی باید نکات ایمنی کار با این پد را رعایت نمود تا از بروز آسیب های احتمالی به سطح جلوگیری شود. یکی از موارد مورد توجه هنگام استفاده از پد لایه بردار توجه به جنس سطح و سختی آن است.

ویژگی های پد لایه بردار اسکرابر چیست؟

پد لایه بردار با توجه به کاربرد مشخص، در ابعاد مختلف تولید میشود تا کاربران بتوانند از آن به راحتی در انواع اسکرابر های موجود در بازار استفاده نمایند. پد لایه بردار اسکرابر در اندازه های 35-40-43-53 سانتی متری تولید میشوند و در انواع زمین شوی های صنعتی با توجه به پهنای شستشوی آنها قابل استفاده هستند. قدرت سایندگی بالای این نوع پد نظافت مهم ترین مشخصه و ویژگی آن می باشد. فرایند لایه برداری میتواند به شیوه تر یا خشک صورت پذیرد که در هر دو نوع آن میتوانید از پد های لایه بردار زمین شوی استفاده نمایید.