اسانس Clean Cotton

از رایحه های بسیار شیک و مورد استقبال و عامه پسند در جامعه، اسانس Clean Cotton است، این ماده خوشبوکننده در میان مردم پرطرفدار و معمولاً مورد استفاده روزانه آنان قرار می گیرد. ماده ای با بویی خاص و سبک و بسیار ملایم که در فضای خانه و محیط هایی آرام کارایی بسیار زیادی دارد. این ماده خوشبو کننده به وسیله دستگاه های خوشبوکننده و خوشبوکننده های چوبدار مورد استفاده قرار می گیرد.

شرایط محافظت و نگهداری اسانس Clean Cotton

شرایط حفظ و نگهداری اسانس Clean Cotton دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید در مکان های خشک و خنک و با تهویه مناسب از آن محافظت شود. دور نگهداشتن این ماده خوشبوکننده از هرگونه نور و گرمای مستقیم، شعله و حرارت آتش ضروری است. اسانس ها معمولاً در ظرف هایی با رنگ تیره و دربسته محافظت می شوند، اسانسClean Cotton به طور کلی از مواد کاملاً بی خطری تشکیل شده و ضرورت دارد از تماس آن با دست ها و چشم ها خودداری شود و در صورت لزوم برای پاک کردن دست ها از آب و صابون و برای محافظت از چشم ها از عینک استفاده شود و در نهایت آن را دور از دسترس کودکان قراردهید.

ویژگی های اسانس Clean Cotton

این ماده خوشبوکننده در زمره رایحه های بسیار پرطرفدار و عام پسند در میان دیگر ماده های خوش رایحه محسوب می شود و این استقبال از اسانس Clean Cotton به دلیل خاصیت ملایم و سبک آن می باشد که با استفاده از آن احساسی آرام و دلپذیر را تجربه خواهید کرد. این ماده خوشبو با بهبود هوای محیط و کیفیت بخشیدن به آن امکان استفاده در مکان های چون مساجد و زیارتگاه ها،کلینیک و سالن های زیبایی، مراکز خرید، مجتمع های تجاری و اداری، شرکت ها و منازل مسکونی را دارد. سیستم های خوشبوکننده هوا با هدف جذب مشتری و بهبود فضای نامطبوع محیط، رایحه ای جدید را به مصرف های خود معرفی می کنند.