ست لاستیک تی روغنی

دسته بندی : اسکرابر
ست لاستیک تی مقاوم در برابر روغن

یکی از مهم ترین ویژگی های یک دستگاه کفشوی صنعتی، امکان شستشو و خشک کردن سطح به طور همزمان می باشد. منظور از خشک کردن مکش آب های آلوده باقی مانده برسطح پس از شستشو می باشد. این وظیفه بسیار مهم توسط بخشی از دستگاه اسکرابر به نام لاستیک تی مکنده انجام می پذیرد. این بخش جزء قطعات مصرفی دستگاه به شمار می آید که در تماس مداوم با سطوح بوده و از این رو احتمال آسیب به آن بسیار زیاد می باشد. این درحالی است که ایجاد پارگی، استهلاک و فرسودگی این بخش از دستگاه می تواند کیفیت عملیات نظافت را به طور چشمگیری کاهش دهد. این قطعه در بخش انتهایی دستگاه و یا در بخش پشتی برس نصب می شود و بلافاصله پس از برس زنی به جمع آوری آلودگی ها از سطح می پردازد.


ست لاستیک تی مقاوم در برابر روغن کفشوی صنعتی

حذف آلودگی های چرب و روغنی از سطح کف کارخانه ها و مراکز تجاری یکی از اصلی وظایف دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد. برای مثال کارخانه های خودروسازی، صنایع غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، کارخانه تولید مواد شیمیایی و رنگ و... نمونه ای از این محیط ها می باشند. ست لاستیک تی مقاوم در برابر روغن دستگاه اسکرابر صنعتی با امکان جذب مواد و آلودگی های روغنی به جای مانده بر سطح، پس از شستشو هیچ گونه لکه، آلودگی و اثری از چربی بر زمین باقی نمی گذارد و یک پیشنهاد مناسب برای محیط های با آلودگی غالب چربی است.


اهمیت سلامت لاستیک تی اسکرابر

بررسی وضعیت تی پیش از شروع عملیات نظافت موجب می شود تا در صورت وجود حفره، شکاف و یا پارگی بر روی لاستیک تی به تعویض آن اقدام نمود. توجه به اندازه مناسب تی و تناسب آن با مدل دستگاه از جمله مهم ترین مواردی است که به هنگام تعویض لاستیک مدنظر قرار می گیرد. از جمله مهم ترین ویژگی های لاستیک تی مقاوم در برابرروغن زمین شوی صنعتی می توان به انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالا در برابر سایش و جذب سریع مواد چرب اشاره نمود.