سوییپر سخت کار

سوییپر سخت کار - heavy-duty floor sweeper

دستگاه های سوییپر سخت کار مقاوم ترین و کارآمدترین رده در میان انواع مختلف سوییپر صنعتی می باشند. این رده از سوییپرها بصورت ویژه برای انجام عملیات نظافت سطوح کف در جایی با حجم گرد و خاک و آلودگی بالا طراحی شده اند. در طراحی و تولید این رده از دستگاه های جاروب خیابانی یا سوییپر خیابانی از پارامترهای ویژه ای استفاده شده است که دست یابی به بهترین نتیجه نظافتی را در محیط های صنعتی و تجاری وسیع و دارای حجم آلودگی بالا تضمین می نماید. دستگاه های سوییپر سخت کار در مدل های باتری دار و دیزل ارائه می شوند و از طریق افزایش کارایی، بهبود سودمندی و ارتقاء کیفیت فضای کاری صرفه جویی مالی را به همراه می آورند.


سوییپر سخت کار

ویژگی های دستگاه های سوییپر سخت کار

ویژگی های منحصر به فردی که موجب می شود استفاده از دستگاه های سوییپر سخت کار در محیط های دارای نیازمندی های نظافتی ویژه ترجیح داده شده و بهترین نتیجه نظافتی را حاصل نماید، عبارتند از:

کارایی بالا

این رده از دستگاه های سوییپر خودرویی یا جاروی شهری به دلیل داشتن پهنای نظافتی وسیع و مخزن زباله بزرگ امکان نظافت مساحت قابل توجه در مدت زمان کوتاه را فراهم می نمایند و به این ترتیب به کاهش هزینه ها کمک خواهند کرد.

مقاومت بی نظیر

مقاومت استثنایی دستگاه های سوییپر سخت کار از استهلاک زود هنگام آن تحت شرایط سخت کاری جلوگیری می نماید. این رده از سوئیپرها ضمن برخورداری از توان نظافتی بالا به دلیل دارا بودن برس مرکزی و برس های جانبی کارآمد و سیستم مکش قدرتمند دارای کمترین هزینه سرویس و نگهداری می باشند که این امر به کیفیت بالای قطعات به کار رفته در تولید دستگاه و ساختار کاملا مقاوم آن باز می گردد.


دستگاه سوییپر سخت کار

بازده فیلتراسیون قابل توجه

در تولید این رده از سوییپرهای صنعتی از سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای و سیستم های نظافت فیلتر خلاقانه استفاده شده است موجب جدا شدن ذرات میکروسکوپی از جریان هوای بازگشته به محیط می شود و به این ترتیب نه تنها چند باره کاری و نیاز به تکرار عملیات نظافت برای ارتقاء کیفیت نظافتی حذف شده بلکه به دلیل فیلتر کامل ذرات گرد و غبار موجود در محیط کیفیت محصولات افزایش یافته و ایمنی و سلامت کارکنان و افراد حاضر در محیط تضمین می گردد.

سیستم های ایمنی خلاقانه

در تولید این رده از سوییپرهای سرنشین دار از سیستم های ایمنی خلاقانه همانند مخزن زباله مجهز به سنسور حرارتی، سیستم قطع کن خودکار موتور با ترک صندلی راننده، چراغ های جلو و عقب استاندارد و ... استفاده شده است که سطح ایمنی کاری لازم برای محیط های صنعتی و فضاهای پرترافیک را فراهم می نماید.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱