مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

ماده شوینده فرش و موکت

ماده شوینده فرش و موکت - Carpet and rug cleaners

مواد شوینده شستشوی فرش و موکت جزو دسته شوینده های مخصوص سطوح حساس هستند. این شوینده فرش و موکت از خورندگی کمی برخوردارند تا هنگام شستشوی فرش و موکت به بافت این کف پوش ها آسیب نرسد. شامپو ها و شوینده های مبل و موکت، با داشتن قابلیت های نظافت بالا میتوانند آلودگی های به جا مانده بر سطوح پارچه و یا الیاف مبلمان و فرش ها را نظافت نموده و آنها را از بین ببرند. این نوع شوینده مبل همانند سایر مواد شوینده صنعتی خاصیت آنی باکتریال و ضد عفونی سازی پارچه ها و بافت آنها را دارند، تنها تفاوت شامپو ها و شوینده های مبل و موکت با ضدعفونی کننده های صنعتی در میزان و شدت تاثیر آن بر سطح اصلی است. بدین ترتیب با استفاده از این مواد شوینده فرش و موکت، آسیب به بافت پارچه و تار و پود فرش و موکت وارد نخواهد شد.


اهمیت نظافت مبلمان و فرش ها

مبلمان اداری، خانگی، فرش ها، موکت ها و کف پوش ها با توجه به استفاده مداوم از آنها در محیط های مختلف، میتواند بستر وسیعی برای انتشار و انتقال آلودگی ها بین افراد باشد. به جا ماندن آلودگی ها در بافت فرش ها، با قدم برداشتن افراد در هوا پراکنده شده و وارد هوای محیط میشود. این آلودگی ها میتواند باعث بروز مشکلات تنفسی در افراد شده و عوامل بیماری زا را به آنها انتقال دهد. از این رو استفاده از مواد شوینده فرش و موکت و ماده شوینده برای شستشوی فرش خانه، میتواند راهکار مناسبی برای حذف آلودگی ها و جلوگیری از انتشار آنها باشد.
مزایای استفاده از شوینده های صنعتی مبل و موکت شوی

کاربرد شامپو ها و شوینده های تخصصی نظافت فرش و مبل در محیط های تجاری، خدماتی و اداری مزایای بسیاری برای این دسته از محیط های اجتماعی به همراه خواهد داشت.


از بین بردن موثر آلودگی ها

شوینده های مبل و فرش با استفاده از فرمولاسیون مناسب، با حل نمودن آلودگی ها میتوانند جدا سازی و جمع آوری آنها توسط تجهیزات نظافت مکانیزه را بهبود بخشند. نوع و میزان استفاده از ماده شوینده فرش باعث سرعت گرفتن فرایند شستشو شده و هزینه های لازم برای نظافت فرش و موکت را کاهش خواهد داد.


مراقبت از بافت فرش و موکت با استفاده از فرش و موکت شوی

به کار گیری شوینده فرش و موکت مناسب در نظافت و شستشوی فرش و موکت میتواند به میزان زیادی از بافت و الیاف این دسته پوشش های کف مراقبت نماید. مواد شوینده فرش با جدا سازی موثر آلودگی ها از بافت فرش ها و عمق الیاف مبلمان میتوانند در محافظت از آنها موثر باشند.


افزایش دوام و ماندگاری مبلمان و فرش ها

استفاده مکرر از فرش ها و مبلمان در ادارات، مراکز تجاری و خدماتی و نیاز نظافت دوره ای آنها میتواند دوام و ماندگاری این لوازم را کاهش دهد. با استفاده از شوینده های مناسب فرش و موکت و نظافت موثر مبلمان، میتواند دوام و ماندگاری آنها را افزایش دهد. داشتن فرمول نظافت مناسب و مراقبت ویژه از الیاف و تار و پود پارچه ها از جمله اصلی ترین مزایای کاربرد شامپو ها و شوینده های فرش و مبل می باشد. بدین ترتیب کاربرد و استفاده از این مواد شوینده فرش و موکت باعث ارتقا دوام و ماندگاری سطوح موکت و مبلمان اداری خواهد شد.
نکات استفاده از مواد شوینده فرش و موکت

در خصوص کاربرد شوینده های فرش و موکت در نظر گرفتن برخی نکات ساده میتواند کیفیت نظافت و مراقبت از فرش و مبل ها را به میزان زیادی افزایش دهد.


بکار گیری میزان لازم مواد شوینده

استفاده بیش از حد از شوینده در دستگاه شستشوی مبل و فرش میتواند باعث هدر رفتن مواد شوینده شود و هزینه های نظافت را افزایش دهد. اهمیت این مورد در صورتی بالا میرود که برای نظافت و شستشوی فرش و موکت از روش های دستی استفاده نمایید. بدین ترتیب بجای ماندن کف و فوم ماده شوینده فرش اضافی در الیاف و تار پود فرش و مبلمان خود میتواند باعث افزایش آلودگی آنها و کاهش دوام این لوازم گردد.


استفاده از شوینده فرش و موکت سازگار با تجهیزات نظافت

در صورتی که از دستگاه های فرش و موکت شوی صنعتی برای شستشوی فرش و مبلمان اداری خود استفاده میکنید، بهتر است قبل از تهیه ماده شوینده فرش و شامپو های فرش و مبل شوی از سازگاری آنها با دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید.


طریقه و شیوه صحیح مصرف مواد شوینده فرش و موکت

استفاده از شوینده فرش و موکت یا شوینده مبل همانند هر ماده شوینده دیگری طریقه مصرف مناسب دارد. تولید کنندگان این مواد شوینده فرش شیوه صحیح و بهینه کاربرد و استفاده از این مواد شوینده شیمیایی را بر روی برچسب محصولاتشان مینویسند. بهتر است قبل از استفاده از این مواد شوینده حتما طریقه و میزان مصرف این مواد شوینده را از روی برچسب محلول شوینده مطالعه نمایید.