تجهیزات اسکرابر

دستگاه اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی دستگاهی کاربردی برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته از روی سطوح کف می باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه سرعت عمل بالایی در نظافت داشته و موجب بهبود و ارتقا کیفیت شستشو می گردند. دستگاه های کفشوی صنعتی به منظور شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف از سیستم برس زنی و پاشش آب استفاده می نمایند. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر بخش های اصلی در دستگاه های اسکرابر می باشد. همین امر موجب می شود تا در حین عملیات شستشو و نظافت همواره از پاشش آب تمیز استفاده گردد. سیستم مکنده از دیگر بخش های مهم و کلیدی در دستگاه های کفشوی صنعتی می باشد که وظیفه جمع آوری و انتقال آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را به داخل مخزن آب کثیف بر عهده دارد.


تجهیزات اسکرابر

تجهیزات دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه های کفشور صنعتی نیز همانند دیگر دستگاه های مکانیزه برای ارائه عملکرد پیوسته و بی وقفه و تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون، نیازمند استفاده از تجهیزات تخصصی و مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح می باشند. تجهیزات مصرفی این دستگاه ها با گذشت زمان و مصرف مستمر و پیوسته، فرسوده شده و نیازمند تعویض می باشند. علاوه بر این به واسطه نوع آلاینده ها و همچنین سازگاری با جنس کفپوش ها نیز به تعویض و جایگزین قطعات مناسب دارند. استفاده از قطعات و تجهیزت جانبی مناسب ضمن این که عملکرد دستگاه را در بالاترین سطح ممکن حفظ می نماید، طول عمر آن را نیز افزایش داده و از کفپوش ها نیز در برابر آسیب ها و خط و خش ناشی از استفاده از تجهیزات فرسوده و نامناسب محافظت می نماید. از جمله تجهیزات مصرفی و قابل تعویض دستگاه اسکرابر صنعتی می توان به برس، پد، باتری و لاستیک تی اشاره نمود.


لوازم اسکرابر

مزایای استفاده از تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی دستگاه زمین شوی صنعتی تنها محدود به قطعات مصرفی نبوده و شامل مواد شوینده نیز می گردد. با توجه به این که استفاده از تجهیزات نو و مناسب با کفپوش ها، تاثیر مهمی در افزایش عمر مفید دستگاه و حفاظت از کفپوش ها دارد، استفاده از مواد شوینده نیز می تواند موجب تسهیل در امر شستشو به ویژه حذف آلاینده های چرب و روغنی از روی سطوح گردد. پد یکی از لوازم جانبی پرکاربرد برای ماشین کف شور صنعتی است، به این صورت که جهت جلا دادن و صیقلی نمودن کفپوش ها برس از جای خود خارج شده و پد جایگزین آن می گردد. پدها همانند برس ها در انواع زبر و نرم موجود هستند که متناسب با جنس کفپوش انتخاب می شوند. این ویژگی از دستگاه کف شوی صنعتی سبب گردیده بتوان از آن هم برای شستشو و هم درخشان سازی سطح استفاده نمود.


تجهیزات جانبی اسکرابر صنعتی

چگونه می توان قطعات زمین شوی صنعتی را تهیه کرد؟

تمامی قطعات مصرفی و غیر مصرفی دستگاه زمین شور صنعتی از جانب بخش خدمات پس از فروش قابل ارائه خواهد بود. در صورتی که هر یک از لوازم شامل برس، تی، موتور وکیوم، شلنگ مکش، شلنگ تخلیه، شلنگ آب تمیز، شیر برقی، اتصالات و دیگر قطعات، نیاز به تعمیر و نگه داری داشته باشند، کارشناسان ما در بخش خدمات پس از فروش پاسخگوی سوالات بوده به تامین قطعات کمک می نمایند.


جهت برقراری تماس با بخش خدمات پس از فروش لطفا با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید.

1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱