تجهیزات اسکرابر

اسکرابرهای صنعتی وسیله ای برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته شده از سطوح کف هستند. این دستگاه ها به لطف استفاده از سیستم های تمام اتوماتیک، سرعت تمیزکاری بالایی دارند و کیفیت شستشو را بهبود می بخشند. این دستگاه ها از سیستم های برس و پاشش آب برای شستشو و حذف آلودگی هایی که روی سطوح کف جمع شده اند استفاده می کنند. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف از دیگر قسمت های اصلی دستگاه اسکرابر می باشد. این امر استفاده از آب تمیز را در حین عملیات شستشو آسان می کند. سیستم مکنده یکی دیگر از بخش های کلیدی دستگاه اسکرابر خشک کن صنعتی است که وظیفه جمع آوری و انتقال آب و مایعات کثیف به مخزن آب کثیف را بر عهده دارد.


تجهیزات اسکرابر

اسکرابرها مانند هر ماشین مکانیزه دیگری برای کارکرد مستمر و رفع نیازهای نظافت محیط های مختلف نیاز به استفاده از تجهیزات تخصصی متناسب با نوع آلاینده ها و سطوح دارند. تجهیزات مصرفی این دستگاه ها به مرور زمان و به طور مداوم فرسوده شده و نیاز به تعویض دارند. علاوه بر این، به دلیل نوع آلاینده ها و همچنین سازگاری با کفپوش، نیاز به تعویض قطعات نیز می باشد. استفاده از قطعات و تجهیزات مناسب ضمن حفظ عملکرد دستگاه در بالاترین سطح ممکن، طول عمر کف را نیز افزایش داده و از کف در برابر آسیب و خط و خش ناشی از استفاده از تجهیزات فرسوده و نامناسب محافظت می کند. از تجهیزات قابل تعویض دستگاه می توان به برس، لنت، باتری و لاستیک های لاستیکی اشاره کرد.


مزایای استفاده از تجهیزات اسکرابر

لوازم جانبی اسکرابر تنها به قطعات مصرفی محدود نمی شود و شامل مواد شوینده نیز می شود. با توجه به اینکه استفاده از تجهیزات جدید و مناسب همراه با کفپوش تأثیر مهمی در افزایش طول عمر دستگاه و محافظت از کفپوش دارد، استفاده از مواد شوینده نیز می تواند شستشو و بویژه حذف آلودگی های چرب و روغنی را تسهیل کند.

1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱