مقالات آموزشی

نماشویی با واترجت صنعتی چگونه انجام می شود؟

تماس مستقیم سطوح بیرونی ساختمان با فضای بیرون، آلودگی و کثیفی آنها را در پی دارد. ریزش نزولات جوی، فضولات پرندگان و بقایای حشرات، قارچ ها و گیاهان روییده بر روی نمای ساختمان، نقاشی ها و تبلیغات چسبیده بر روی دیوار ها، اصلی ترین عوامل در آلودگی سطوح بیرونی ساختمان و به عبارت دیگر، نمای ساختمان می باشند. نمای ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی اولین بخش از ساختمان می باشد که مورد توجه افرادی قرار می گیرد که قصد ورود به ساختمان را دارند. از این رو شستشو و نظافت سطوح بیرونی ساختمان با توجه به تاثیر بسزایی که در جلب نظر مراجعه کنندگان دارد از اهمیت  ویژه ایی برخوردار می باشد. اگر چه شستشو و نظافت نمای ساختمان با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر و گران می باشد اما نماشویی با واترجت صنعتی راه حلی مناسب و مقرون به صرفه می باشد. واترجت صنعتی با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده ها ی چسبیده به سطوح را شستشو داده حذف می نماید.

نماشویی با واترجت صنعتی

شستشوی نمای ساختمان با واترجت صنعتیشستشو و نظافت نمای ساختمان با ارتقا جلوه های بصری محیط، نقش موثری در افزایش رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان نسبت به سیستم مدیریتی ساختمان ایفا نموده و در هنگام فروش و یا اجاره واحد های تجاری یا مسکونی موجب افزایش تمایل افراد برای خرید یا اجاره واحد ها می گردد. البته تداوم عملیات شستشو  با استفاده از تجهیزات مکانیزه ای چون واترجت صنعتی ، نقش مهمی در حفظ آراستگی نمای ساختمان ایفا می نماید. نماشیی با واترجت صنعتی بسیار آسان است و بدون نیاز به داربست انجام می گیرد.

ممانعت از هزینه های گزاف ترمیم و مرمت نمای ساختمان

شستشوی شیشه با واترجت صنعتی یا کارواش صنعتینشست و ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح نمای ساختمان علاوه بر کاهش جلوه های بصری می تواند آسیب های جدی و پر هزینه ایی را بر روی دیوار پوش های به کار رفته در نمای ساختمان ایجاد نماید. تابش مستقیم آفتاب بر روی آلاینده ها موجب سفت شدن و چسبندگی بیشتر آنها می گردد. این آلاینده ها که اغلب خاصیت اسیدی و خورنده دارند می توانند صدمات جبران ناپذیری را بر روی سطوح وارد نموده و هزینه های گزاف مرمت و تعویض دیوار پوش ها را به همراه داشته باشند. شستشوی منظم نمای ساختمان با از بین بردن آلاینده ها مانع از ایجاد آسیب بر روی دیوار پوش ها شده و نقش مهمی در کاهش هزینه ها ایفا می نماید.

شستشوی فضای بیرونی با کارواش صنعتی

اثر فشار آب واترجت صنعتی در حذف آلودگی های عمیقواترجت صنعتی یا شوینده  فشار قوی علاوه بر اینکه گزینه ایی مناسب برای شستشوی سطوح نمای ساختمان می باشد، توانایی بالایی در نظافت و شستشوی سطوح بیرونی چون گذرگاه ها و معابر دارد. توانایی بالای دستگاه های واترجت صنعتی در شستشو و نظافت آلاینده ها موجب شده است تا این دستگاه ها کاربرد گسترده ایی در نظافت و شستشوی سطوح افقی و عموی پارکینگ ها و ورودی ساختمان ها داشته باشند.

کاربرد واتر جت در از بین بردن نقاشی های دیواری

حذف رنگ های قدیمی با دستگاه واترجت

اگر چه نقاشی ها، تبلیغات دیواری شرکت ها و رنگ های اسپری شده بر روی دیوار ها به میزان آلاینده های اسیدی چون بقای حشرات و فضولات پرندگان آسیب زا نمی باشد اما به واسطه کاهش قابل ملاحظه  جلوه های بصری محیط و مختل نمودن آرامش ساکنین و مراجعه کنندگان، نیازمند شستشو و نظافت می باشند. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی در شستشو و نظافت این آلاینده ها بسیار زمان بر بوده و نمی تواند نظافت موثر و با کیفیتی را ارایه دهد. اما دستگاه های واترجت صنعتی به واسطه پاشش پر فشار آب و در صورت لزوم استفاده از حرارت های بالای آب توانایی ویژه ایی در شستشو و نظافت موثر و سریع این گونه آلاینده ها دارند.

این مطلب را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا