ویژگی ها و کارایی دستگاه سوییپر شهری

۲۱ تیر ۱۳۹۵

در محیط های شهری مانند خیابان ها، پیاده روها، پارک ها، کوچه ها و دیگر فضاهای باز انجام نظافت یک امر ضروری می باشد زیرا همواره مقدار زیادی زباله و گرد و خاک در آن ها به چشم می خورد. با توجه به این که جمعیت شهرها و زندگی شهر نشینی به طور فزاینده ای رو به افزایش است، نظافت شهرها باید به طور منظم و با سرعت بالاتری انجام گردد که با استفاده از سیستم های مکانیزه نظافتی محقق می گردد. دستگاه های مکانیزه علاوه بر دارا بودن بازدهی و راندمان بالا سبب می شود تعداد کمتری از نیروهای انسانی جهت نظافت به کار گرفته شوند. سوییپر شهری مناسب ترین و کارآمدترین ابزار مکانیزه است که به منظور نظافت محیط های شهری به کار می رود.

 

بهینه ترین نظافت با سوییپر شهری

دستگاه سوییپر شهری

نظافت بهینه با سوییپر شهری

دستگاه سوییپر شهری دارای موتور دیزلی قدرتمند با توان کاری بسیار بالا می باشد که با عملکرد پر قدرت خود سطوح را در محیط های خیابانی به خوبی تمیز می کند. شهرهای مختلف کشور آب و هوای مخصوص رو به خود را دارند و هر یک با دیگری متفاوت است. از همین رو سوییپرهای خیابانی به کابین راننده با سیستم های سرمایشی و گرمایشی مجهز گردیده اند و به این ترتیب در شرایط آب و هوایی مختلف قابل به کارگیری خواهد بود. تمامی سیستم های کنترلی دستگاه جاروب خیابانی از داخل کابین قابل تنظیم خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

سیستم فیلتراسیون سوییپر صنعتی

فیلتراسیون سوییپر صنعتی

فیلتراسیون سوییپر صنعتی

جاروب خیابانی یا جاروی شهری از سیستم فیلتراسیون کارآمدی برخوردار است که از تشکیل شده از فیلتر پلی استری موازی با سطح مقطع بالا و سیستم نظافت الکتریکی یک پارچه با دستگاه، می باشد. نحوه عملکرد این فیلتر به گونه ای است که اجازه بازگشت ذرات جمع آوری شده را به محیط اطراف نمی دهد.

 

 

 

 

 

 

 

سیستم تخلیه مخزن جاروی شهری

سیستم تخلیه مخزن جاروی شهری

سیستم تخلیه مخزن جاروی شهری

دستگاه سوییپر به وسیله سیستم های پیشرفته ای که دارد، آلودگی ها و گرد و خاک را با کیفیت بسیار مطلوب جمع آوری نموده که در مخزن آن انباشته می شود. سیستم تخلیه مخزن هیدرولیکی بوده و با استفاده این جک مخزن تا ارتفاع یک و نیم متر بالا می رود و بنابراین زباله های جمع آوری شده به راحتی در سطل های زباله شهری تخلیه می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

شیوه عملکرد دستگاه جاروب خیابانی

شیوه عملکرد جاروب خیابانی

شیوه عملکرد جاروب خیابانی

سیستم نظافتی سوییپر صنعتی به طور کامل انجام می گردد؛ به این معنا که گرد و خاک و زباله های سطح زمین توسط دو برس کناری دیسکی، یک برس مرکزی استوانه ای شکل و یک برس سوم آلودگی های را از سطوح و از گوشه ها و کنارها جمع آوری شده و به مخزن خاکروبه انتقال می یابد. برس سوم دستگاه به یک بازوی متحرک متصل گردیده است که در جهت های مختلف حرکت می کند و به منظور نظافت سطوحی مانند پیاده روها، کناره جدول ها، سطوح دارای مقداری ارتفاع و بخش هایی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. حال ممکن است این پرسش مطرح گردد که آیا جمع آوری زباله ها و گرد و خاک سبب پخش شدن گرد و غبار در هوا می شود؟ در پاسخ باید بگوییم خیر؛ دستگاه سوییپر شهری دارای دریچه های مکش هوا بر روی برس ها می باشد که از انتشار گرد و خاک در محیط جلوگیری می کند. از طرف دیگر سامانه پاشش آب نیز در دستگاه تعبیه شده که با اسپری کردن آب بر روی برس ها مانع از ورود گرد و غبار به هوا می شود.

 

 

 

 

 

طراحی و ساخت سوییپر شهری

طراحی سوییپر شهری

طراحی سوییپر شهری

دستگاه سوییپر صنعتی با کارکرد شهری از طراحی و ساختاری منحصر به فرد برخوردار می باشد. به گونه ای که اجزای داخلی آن همانند قطعات هیدرولیکی، قطعات موتور، سیستم الکتریکی و … جهت انجام عملیات تعمیر و نگه داری به آسانی در دسترس کاربر قرار دارد. صندلی قرار گیری کاربر و فرمان هدایتی قابلیت تنظیم داشته و به این ترتیب کاربر به طور کامل به محیط اطراف تسلط پیدا می کند و علاوه بر آن کابین دستگاه شیشه ای می باشد که در نتیجه آن کاربر دید وسیع نسبت به محیط دارد.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :