تجهیزات واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت یا شوینده فشار قوی ابزار های کارآمدی برای نظافت و شستشوی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشند. این دستگاه ها به واسطه استفاده از فشار بالای آب تمامی آلودگی های سرسخت و تثبیت شده را شستشو داده و حذف می نمایند. دستگاه کارواش صنعتی به واسطه توان بالایی که در شستشوی و لایه برداری از روی انواع سطوح دارد، به طور گسترده ای در عملیات های نظافتی خانگی، صنعتی و تجاری به کار گرفته شده و همانند دیگر تجهیزات مکانیزه به منظور بهبود در عملکرد و استفاده از حداکثر توان دستگاه می توانند از تجهیزات جانبی در عملیات های نظافتی استفاده نماید.


تجهیزات واترجت صنعتی

اجزای اصلی دستگاه واترجت صنعتی

ورودی آب، پمپ فشار قوی، شیلنگ فولاد بافت، لنس ها و نازل های پاشش، بخش های اصلی و مهم در دستگاه کارواش صنعتی می باشند. فشار آب ورودی به دخل دستگاه توسط پمپ افزایش یافته و در نهایت آب پر فشار با عبور از شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها بر روی سطوح هدف پاشش می شود. استفاده از تجهیزات جانبی مناسب در عملیات شستشو و نظافت با دستگاه واترجت صنعتی نقش مهمی در افزایش توان دستگاه و ارتقا کیفیت نظافت ایفا می نماید.


لوازم کارواش صنعتی

مزایای استفاده از تجهیزات جانبی کارواش صنعتی

تجهیزات جانبی دستگاه واترجت شامل طیف گسترده ایی از لنس ها، نازل ها و شیلنگ ها می باشند که هر یک از آنها کارایی منحصر به فرد خود را داشته و در صورت تناسب با نوع عملیات شستشو، موجب افزایش راندمان کاری و بهره وری دستگاه می گردند. توجه به نوع و حجم آلاینده ها، جنس سطوح هدف و به طور کلی نیاز های نظافتی محیط راهنمای مناسبی برای انتخاب تجهیزات جانبی بوده و سهولت و سرعت در عملیات شستشو را به همراه خواهند داشت. این تجهیزات با توجه به ساختار و ویژگی های خاص خود دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس را برای کاربر فراهم نموده و از این رو کیفیت نظافت و شستشو را به میزان قابل توجه ایی افزایش می دهند.


جهت برقراری تماس با بخش خدمات پس از فروش لطفا با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید.

1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱