ویژگی های اسکرابر شارژی دستی T2 و مزایای استفاده از آن

۵ آبان ۱۳۹۹

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر شارژی T2 از محصولات کمپانی Tennant یکی از کارآمد ترین و با کیفیت ترین زمین شو های دستی صنعتی است که با طراحی و ابعاد مناسب، کیفیت نظافت بسیار مطلوبی ارائه خواهد داد. اهمیت به کار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه به دلیل افزایش سهولت انجام فرایند نظافت و همچنین کاهش زمان و هزینه لازم برای انجام این فعالیت بسیار بالا می باشد. کاربرد این تجهیزات نظافت مکانیزه همچون اسکرابر های شارژی میتواند به میزان زیادی بهره وری نیروی خدماتی را در محیط های تجاری، اداری، خدماتی و صنعتی افزایش دهد.

تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی با داشتن مزایا و ویژگی های منحصر به فرد امکانات و قابلیت های نظافتی بسیاری را در اختیار کاربر خدماتی قرار می دهد. از این رو میتوان از آنها برای آسان سازی، سرعت بخشیدن و بهینه نمودن فرایند نظافت استفاده نمود.

دستگاه اسکرابر شارژی

سهولت نظافت با اسکرابر شارژیاسکرابر یا زمین شوی شارژی یکی از تجهیزات نظافت مکانیزه است که در شستشو و نظافت بهینه انواع سطوح کاربرد مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل ابعاد کوچک و طراحی مناسب این دستگاه نظافت صنعتی، میتوان از آن در محیط های شلوغ و با تراکم بالای مواتع مورد استفاده قرار داد. بخش های اصلی تشکیل دهنده اسکرابر شارژی مخازن آب تمیز و آلوده، برس چرخشی با فشار بالا و سامانه مکنده آلودگی از سطح می باشند. زمین شوی صنعتی با سرعت بالای چرخش برس آلودگی ها را از سطح کفپوش ها جدا نموده و توسط سامانه مکنده به مخزن آلودگی مکش می شوند. این دستگاه نظافت مکانیزه به سامانه هوشمند پاشش آب و ماده شوینده مجهز است و در کاهش اتلاف آب و محلول شوینده تاثیر گذاری بالایی دارد.

مزایای استفاده از اسکرابر شارژی در نظافت محوطه چیست

اسکرابر یا زمین شوی شارژی با داشتن قابلیت ها و ویژگی های نظافتی بالا میتواند مزایای بسیاری برای محیط های مختلف به همراه داشته باشد. از جمله مزایای استفاده از این دستگاه نظافت مکانیزه میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

افزایش سرعت، کیفیت و بهره وری با کاربرد زمین شوی صنعتی

اسکرابر صنعتی با تکیه بر سرعت و فشار برس چرخشی، امکان نظافت بهینه و با کیفیت محوطه های وسیع را برای کاربران فراهم می آورد. اسکرابر شارژی با مدت زمان شارژدهی مناسب میتوانند محوطه گسترده ای را به طور کامل و با کیفیت بالا نظافت نمایند. همچنین با استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی، کیفیت بالای نظافت تضمین شده و در عین حال انرژی کمتری از کاربران تلف می نماید. از این رو بهره وری از نیروی کار بالا رفته و میتوان کارکنان را در زمینه های دیگر مشغول به کار نمود.

دستگاه زمین شوی صنعتی باتری دار

کاهش مصرف آب و ماده شوینده

در حین نظافت با دستگاه اسکرابر صنعتی شارژی، به دلیل وجود سامانه هوشمند پاشش محلول شوینده در این دستگاه نظافتی میزان مصرف آب پایین آمده و احتمال اتلاف بیهوده آن کاهش می یابد. این کاهش مصرف آب و ماده شوینده در کاهش هزینه های نظافت نیز موثر بوده و فرایند نظافتی با کیفیت و کم هزینه را امکان پذیر خواهد نمود.


عدم وجود کابل و ایمنی بالای نظافت

در اسکرابر های شارژی به دلیل عدم وجود کابل برق، احتمال بروز خطرات ناشی از آن کاهش یافته و میتوان دستگاه را در محیط های پر رفت و آمد و ساعات اداری و کاری به راحتی به کار گرفته و استفاده نمود. همچنین استفاده از این اسکرابر های شارژی در بخش هایی از محیط های تجاری و صنعتی که دسترسی به پریز برق و اتصال دستگاه به برق مستقیم وجود ندارد بسیار کارآمد بوده و دستگاه به راحتی قابل استفاده خواهد بود.

ویژگی های اسکرابر شارژی T2 چیستاسکرابر شارژی T2

اسکرابر شارژی T2 به دلیل عدم وجود کابل برق قابلیت مانور پذیری بالایی داشته و در محیط های باریک همچون راهرو ها و اتاق های کوچک قابل به کارگیری هستند. نظافت با این دستگاه زمین شوی صنعتی به دلیل پایین بودن میزان آلودگی صوتی آن که در حدود ۶۸ دسی بل است، در ساعات اداری و محیط های حساس به سر و صدا همچون بیمارستان ها و آسایشگاه های سالمندان، امکان پذیر می باشد. مجهز بودن اسکرابر شارژی T2 به پد و برس نظافت ۴۳ سانیتمتری امکان نظافت و شستشوی مساحت زیادی را در یک بار عبور دستگاه برای کاربر فراهم می آورد این امر باعث سرعت گرفتن فرایند نظافت شده و زمان نظافت را کاهش خواهد داد.

فشار وارد شده بر سطح توسط برس زمین شوی T2 در حدود ۲۳ کیلوگرم بوده که به همراه چرخش برس ۲۳۰ دور در دقیقه کیفیت بالای نظافت سطوح را تضمین می نماید. همچنین کیفیت ساخت قطعات بدنه و مخزن اسکرابر دستی باتری دار T2 احتمال تجمع و تکثیر باکتری ها و قارچ ها را به صفر میرساند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :